МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Желания
Добавьте товары в желания
Стройматериалы: интернет-магазин строительных материалов «Околоремонта»
0
Мой заказ
Описание

МАТОВАЯ ЛАТЕКСНАЯ КРАСКА ДЛЯ ИНТЕРЬЕРОВ Sniezka Barwy Natury

  • СТОЙКОСТЬ К ТРЕНИЮ И МНОГОКРАТНОМУ МЫТЬЮ
  • НЕ РАЗБРЫЗГИВАЕТСЯ ВО ВРЕМЯ ПОКРАСКИ
  • ЛЕГКОЕ НАНЕСЕНИЕ И ОТЛИЧНАЯ УКРЫВИСТОСТЬ
  • ОТЛИЧНЫЙ РАСХОД — ДО 14 м²/л ПРИ ОДНОСЛОЙНОМ НАНЕСЕНИИ
  • ОБЕСПЕЧИВАЕТ "ДЫХАНИЕ СТЕН"

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЛАТЕКСНИХ ФАРБ ТМ ŚNIEŻKA

 

Характеристика

Śnieżka Barwy natury готова кольорова матова латексна фарба

Śnieżka Mattlatex Beauty Зносостійка глибокоматова латексна фарба

Śnieżka Eko Plus стійка до миття матова латексна фарба

ступінь глянцю

Матова

Глибокоматова

Матова

стійка до сухого стирання

стійка до миття

2-й клас

1-й клас

2-й клас

стійка до частого миття

 

 

Зносостійка

 

 

стійкі кольори

 

Ручне колорування

(Colorex)

 

Машинне колорування (NCS Cascade)

Готова кольорова (60 кольорів)

 

Покривна здатність згідно з ДСТУ EN13300

1-й клас

1-й клас

1-й клас

Легко наноситься

не залишає смуг на поверхні

Antireflex — приховує нерівності на поверхні

 

 

екологічно безпечна 

Паропроникна

Забезпечує «дихання» стін

Витрата

до 14 м²/л

до 14 м²/л

до 14 м ²/л

Застосування

Для декоративно-захисного фарбування стін і стель. Для цементних, цементно-вапняних, гіпсових, цегляних, гіпсокартонних, дерев’яних і деревопохідних поверхонь, а також шпалер, зокрема зі скловолокна, усередині будівель

Для декоративно-захисного фарбування стін і стель. Для цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев'яних і деревопохідних поверхонь, а також шпалер, зокрема флізелінових та зі скловолокна, всередині будівель

Для декоративно-захисного фарбування стін і стель. Для цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев'яних і деревопохідних поверхонь, а також шпалер, зокрема флізелінових та зі скловолокна, усередині будівель

Спосіб застосування

Підготовка основи:  поверхня, призначена для фарбування, має бути міцною, сухою, очищеною від пилу й жиру, залежно від виду основи відповідно витриманою (цементні, цементно-вапняні штукатурки – 4 тижні, гіпсові штукатурки – 2 тижні). Нові, міцні, шпакльовані або дуже насиченого кольору основи пофарбувати Ґрунтувальною Фарбою тм Śnieżka. Покриття клейових, вапняних фарб, шари старої фарби зі слабкою адгезією – видалити. Плями від підтікань води, нікотину, олії зафарбувати фарбою Śnieżka для Слідів від протікання і плям. Пористі, крихкі основи з високою поглинальною здатністю рекомендовано зміцнити Ґрунтівкою глибокого проникнення ACRYL-PUTZ® GR43 GRUnT PRO. Місця, уражені грибком, після усунення причин його виникнення захистити протигрибковим засобом Śnieżka PUMA. Нерівності основи рекомендовано вирівняти готовою шпаклювальною гладдю ACRYL-PUTZ® FS20 Finish, тріщини та виїмки заповнити готовою шпаклювальною масою ACRYL-PUTZ® FX23 FLEX, значні нерівності – шпаклювальною гладдю ACRYL-PUTZ® ST10 START і пофарбувати Ґрунтувальною Фарбо тм Śnieżka. Ретельна підготовка основи гарантує отримання найкращого кінцевого результату.

Підготовка виробу: фарбу перед нанесенням ретельно перемішати. У разі використання кількох упаковок фарби одного й того ж кольору, але з різних виробничих партій – перелити їх в одну ємність та ретельно перемішати. На заґрунтовану основу наносити нерозведену фарбу. Не змішувати з іншими фарбами й вапном. Для першого фарбування нових основ із високою поглинальною здатністю допускається розведення фарби питною водою в обсязі максимум 10 %.

Нанесення: фарбу наносити валиком (натуральним, довжина ворсу 10– 19 мм), пензлем або методом гідродинамічного розпилення 1–2 шари з інтер- валом 2–4 год. Наносити ретельно й рівномірно однакову кількість фарби на одиницю поверхні стіни або стелі. Останні рухи (валиком) виконувати в одному напрямку. Шпалери зі скловолокна фарбувати безпосередньо фарбою або дотримуючись інших рекомендацій їх виробника. Кінцевий результат слід оцінювати після повного висихання 2-го шару фарби. Малярні роботи в приміщенні виконувати за температури основи й навколишнього середовища від +10°C до +30°C. Фарбування стелі починати від вікна до середини кімнати, відповідно до напрямку падіння світла. Це мінімізує ризик виникнення смуг. Фарбування стін починати з важкодоступних місць (наприклад, біля радіаторів опалення) і кутів. Ці поверхні найкраще фарбувати пензлем або тонким малим валиком. Великі поверхні стін фарбувати широким валиком (18–25 см), розподіляючи фарбу вер- тикальними рухами в напрямку вгору–вниз, потім праворуч–ліворуч. Фарбування кожного фрагмента завжди завершувати рухами валика в одному напрямку. Наступні фарбовані ділянки поєднувати «мокрим по мокрому». Фарбуючи одну площину, наприклад стіну, не слід робити перерв у роботі або виконувати виправлення підсохлого покриття. Фарбу на валик набирати в достатній кількості та розподіляти по поверхні ретельно й рівномірно. Важливо не фарбувати «сухим» валиком. Якщо кольори інтенсивні, не виконувати місцевих виправлень після висихання покриття фарби, а фарбувати всю стіну. Вести валик по фарбованій поверхні потрібно легко, без притискання його до основи. Під час малярних робіт не допускати утворення протягів. Після закінчення малярних робіт інструменти вимити водою.

Миття поверхні: на мокру губку нанести мийний засіб, наприклад рідину для миття посуду, або інший безпечний для шкіри засіб, спінити. Мити легко, без докладання надмірної сили. Далі вимити поверхню чистою водою. Очищене місце висушити паперовим рушником (папір прикладати місцево). Залишити до повного висихання. Увага: у разі усування забруднень на поверхні рекомендовано миття всієї поверхні (стіни) для однакового вигляду (стосується, зокрема, запилених поверхонь). «Жорстка» вода може залишити вапняні сліди (особливо помітні, якщо кольори інтенсивні), тому не рекомендовано мити стіни без застосування мийного засобу. Покриття набуває повних властивостей стійкості (до миття/стирання) через 28 днів після закінчення малярних робіт.

 З огляду на захист довкілля, не слід зливати залишки фарби в каналізацію чи викидати з побутовими відходами. Відходи утилізувати відповідно до Закону України «про відходи» шляхом їх транспортування в контейнері або в іншій тарі до пунктів спеціалізованого збору відходів.

Краска интерьерная латексная Sniezka Barwy Natury 140 жаркое лето 2,5 л

Артикул 000011738
В наличии
534 грн
574 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Объем:
Быстрый заказ
Характеристики
Бренд Sniezka Barwy Natury
По типу работ: для внутренних работ
По назначению: для стен, для потолка
По типу поверхности: по кирпичу , по бетону, по штукатурке, по камню, для обоев
Свойства: без запаха, моющиеся, быстросохнущие
По составу: латексные
Расход на 1 слой: до 14 м²/л
Количество слоев: 1 - 2
Способ нанесения: кисть, валик, краскопульт
Разбавитель: вода
Время высыхания: от 2-х до 4-х часов
Доступные цвета: 48 цветов
Упаковки: 2,5 л, 5 л
Объем: 2,5 л
Цвет 140Т Спекотне літо
Отзывы 26
Перед нанесенням фарби, чим обробити стіну? Дякую!
Ответить
Светлана, шпакльовані стіни 1. обробляють Грунтівкою глибокого проникнення Sniezka ACRYL-PUTZ GR 43 GRUNT PRO. 2. Наносять Ґрунтувальну фарба латексну Sniezka. В описі є посилання на ці товари.
Ответить
Краска разбавляется 1 к 1.???Или как???
Ответить
Евгений Пшиннык, 10 % від об'єму означає на 2,5 л фарби допускається 250 мл води. Але зауважимо – фарба готово до використання, достатньо ретельно перемішати. Розводять для першого шару при фарбуванні нових зашпакльованих поверхонь.
Ответить
Краску потрібно розводити водою?
Ответить
Іріна, в описі зазначено: ретельно перемішати. На заґрунтовану основу наносити нерозведену фарбу. Для першого фарбування нових основ із високою поглинальною здатністю допускається розведення фарби питною водою в обсязі максимум 10 %. То обирайте варіант відповідно вашого стану стін.
Ответить
А чи можна цю краску використовувати на шпалерах?
Ответить
Поліна , так, Sniezka Barwy Natury відмінно підходить для фарбування шпалер!
Ответить
Підкажіть будь ласка скільки потрібно фарби , якщо кімната 15 кВ м

Ответить
Ігор , знадобиться тара 2,5 л для фарбування у два шари.
Ответить
Ігор , 2,5 літра вам вистачить, якщо ви вказали площу під фарбування, а не площу кімнати, в якій вам потрібно пофарбувати стіни. В такому разі площа під фарбування буде більшою.
Ответить
Якраз площу кімнати
Ответить
Ігор , для того, щоб обчислити площу під фарбування, вам потрібно помножити висоту стін на їх довжину та відмінусовати площу вікон та дверей!
Ответить
Еще 5 комментариев
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить

Доставка по Украине​:

Мы осуществляем доставку любыми удобными для вас компаниями-перевозчиками, которые вы сможете выбрать при оформлении заказа:

  • Новая Почта;
  • Укрпочта;
  • Деливери. 

Доставка по Харькову:

Стоимость доставки по Харькову зависит от веса заказанной продукции:

 до 100 кг

 450 грн

 от 100 кг до 2 тонн                                     650 грн
 свыше 2 тонн  необходимо согласовывать с нашим менеджером

Самовывоз в г.Харьков:

Вы можете самостоятельно забрать заказ по адресу:

  • пр.Московский, 259 "Фирменный салон "Sniezka"

перекресток Московского проспекта и улицы Харьковских дивизий, напротив памятника "Звезда"

(понедельник - суббота: 09.00 - 16.00; воскресенье: выходной)

Онлайн-оплата картой  после оформления заказа вас будет перенаправлено на страницу платежной системы и Вы сможете осуществить оплату.

На карту Приватбанка — после оформления заказа и обработки его нашим менеджером Вы получите смс с реквизитами для оплаты, затем в любом терминале Приватбанка или через систему Приват24 сможете осуществить оплату.

Наличные — при самовывозе 

Безналичный расчет — после приема заказа мы предоставим счет-фактуру, которую Вы сможете оплатить со своего расчетного счета или в отделении любого банка. 

Наверх