Посилка автоматично повертається у відділення відправника на сьомий день зберігання у вашому відділенні.
Желания
Добавьте товары в желания
Стройматериалы: интернет-магазин строительных материалов «Околоремонта»
0
Мой заказ
Описание
 • СТІЙКА ДО МИТТЯ
 • СТІЙКІ КОЛЬОРИ
 • НЕ ЗАЛИШАЄ СМУГ НА ПОВЕРХНІ
 • 2-й КЛАС СТІЙКОСТІ ДО МИТТЯ
 • ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНА
 • ПАРОПРОНИКНА
 • ВІДМІННА ПОКРИВНА ЗДАТНІСТЬ
 • ЛЕГКО НАНОСИТИ

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЛАТЕКСНИХ ФАРБ ТМ ŚNIEŻKA

 

Характеристика

Śnieżka Barwy natury готова кольорова матова латексна фарба

Śnieżka Mattlatex Beauty Зносостійка глибокоматова латексна фарба

Śnieżka Eko Plus стійка до миття матова латексна фарба

ступінь глянцю

Матова

Глибокоматова

Матова

стійка до сухого стирання

стійка до миття

2-й клас

1-й клас

2-й клас

стійка до частого миття

 

 

Зносостійка

 

 

стійкі кольори

 

Ручне колорування

(Colorex)

 

Машинне колорування (NCS Cascade)

Готова кольорова (60 кольорів)

 

Покривна здатність згідно з ДСТУ EN13300

1-й клас

1-й клас

1-й клас

Легко наноситься

не залишає смуг на поверхні

Antireflex — приховує нерівності на поверхні

 

 

екологічно безпечна 

Паропроникна

Забезпечує «дихання» стін

Витрата

до 14 м²/л

до 14 м²/л

до 14 м ²/л

Застосування

Для декоративно-захисного фарбування стін і стель. Для цементних, цементно-вапняних, гіпсових, цегляних, гіпсокартонних, дерев’яних і деревопохідних поверхонь, а також шпалер, зокрема зі скловолокна, усередині будівель

Для декоративно-захисного фарбування стін і стель. Для цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев'яних і деревопохідних поверхонь, а також шпалер, зокрема флізелінових та зі скловолокна, всередині будівель

Для декоративно-захисного фарбування стін і стель. Для цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев'яних і деревопохідних поверхонь, а також шпалер, зокрема флізелінових та зі скловолокна, усередині будівель

 

Śnieżka Eko Plus — стійка до миття матова латексна фарба для стін та стель. Фарбі властиві відмінна покривна здатність, стійкість кольору та підвищена стійкість до мокрого стирання. Завдяки відбірним згущувачам та компонентам не залишає смуг на поверхні. Легко наноситься. Екологічно безпечна.

Призначення

Śnieżka Eko Plus використовують для декоративно-захисного фарбування стін і стель. Для цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіп-
сових, гіпсокартонних, дерев'яних і деревопохідних поверхонь, а також шпалер, зокрема флізелінових та зі скловолокна, усередині будівель.

Спосіб застосування

Підготовка основи: основа має бути міцною, сухою, очищеною від пилу та жиру. Свіжі вапняно-цементні штукатурки можна фарбувати через 3–4 тижні витримування, гіпсові – через 2 тижні, стару штукатурку очистити від пилу. Нові, міцні або дуже насиченого кольору покриття рекомендовано пофарбувати Ґрунтувальною Фарбою тм Śnieżka. Старі покриття клейових фарб видалити до відкриття штукатурки, вимити водою з додаванням мийних засобів і сполоснути. Старі покриття емульсійних фарб зі слабкою адгезією видалити, міцні – вимити водою з додаванням мийних засобів. Залишити до висихання. Основи з високою поглинальною здатністю, сипкі, крихкі (які залишають сліди на долоні після протирання) зміцнити Ґрунтівкою глибокого проникнення ACRYL-PUTZ® GR43 GRUnT PRO. Правильно заґрунтована основа має бути матовою. Місця, уражені грибком, покриті пліснявою, механічно очистити та продезінфікувати протигрибковим засобом Śnieżka PUMA, водночас пам’ятаючи про необхідність усунення причини виникнення грибка. Нерівності основи вирівняти готовою шпаклювальною гладдю ACRYL-PUTZ® FS20 Finish, тріщини та виїмки заповнити готовою шпаклювальною масою ACRYL-PUTZ® FX23 FLEX, значні нерівності – шпаклювальною гладдю ACRYL-PUTZ® ST10 START і пофарбувати Ґрунту- вальною Фарбою тм Śnieżka. Плями від підтікань води, сажі, нікотину й олії зафарбувати акриловою фарбою Śnieżka для Слідів від протікання і плям.

Підготовка виробу: фарба білого кольору (база А) і готова до використання. Фарбу можна тонувати на колорувальному обладнанні згідно з каталогом NCS Cascade, а також вручну за допомогою універсального пігментного концентрату COLOREX (до 5% від об’єму фарби). Результати колорування можуть відрізнятися від еталона. Тонована фарба не підлягає поверненню через невідповідність кольору еталона. Під час колорування фарби різних виробничих партій або різного розміру упаковок потрібно перемішувати разом.

Нанесення: наносити пензлем, валиком або методом розпилення 1–2 шари фарби – другий шар після висихання попереднього, тобто приблизно через 2–4 год. Фарбування стелі починати від вікна до середини кімнати, відповідно до напрямку падіння світла. Це мінімізує ризик виникнення смуг. Фарбування стін починати з важкодоступних місць (наприклад, біля радіаторів опалення) і кутів. Ці поверхні найкраще фарбувати пензлем або тонким малим валиком. Великі поверхні стін фарбувати широким валиком (18–25 см), розподіляючи фарбу вертикальними рухами в напрямку вгору–вниз, потім праворуч–ліворуч. Фарбування кожного фрагмента завжди завершувати рухами валика в одному напрямку. Наступні фарбовані ділянки поєднувати «мокрим по мокрому». Фарбуючи одну площину, наприклад стіну, не слід робити перерв у роботі або виконувати виправлення підсохлого покриття. Фарбу на валик набирати в достатній кількості та розподіляти по поверхні ретельно й рівномірно. Важливо не фарбувати «сухим» валиком. Якщо кольори інтенсивні, не виконувати місцевих виправлень після висихання покриття фарби, а фарбувати всю стіну. Вести валик по фарбованій поверхні потрібно легко, без притискання його до основи. Малярні роботи у приміщенні виконувати за температури основи й навколишнього середовища від +10°C до +30°C. Під час малярних робіт не допускати утворення протягів. Інструменти після закінчення малярних робіт вимити водою. Відходи утилізувати відповідно до Закону україни «про відходи» шляхом їх транспортування в контейнері або в іншій тарі до пунктів спеціалізованого збору відходів.

Примітки/рекомендаціі: покриття фарби набуває повних властивостей стійкості (до миття/стирання) через 28 днів після закінчення малярних робіт. З огляду на захист довкілля не слід зливати залишки фарби у каналізацію чи викидати з побутовими відходами.

Миття поверхні: на мокру губку нанести мийний засіб, наприклад рідину для миття посуду, або інший безпечний для шкіри засіб, спінити. Мити легко, без докладання надмірної сили. Далі вимити поверхню чистою водою. • Очищене місце висушити паперовим рушником (папір прикладати місцево). Залишити до повного висихання. Увага: у разі усування забруднень на поверхні рекомендовано миття всієї поверхні (стіни) для однакового вигляду (стосується, зокрема, запилених поверхонь). «Жорстка» вода може залишити вапняні сліди (особливо помітні, якщо кольори інтенсивні), тому не рекомендовано мити стіни без застосування мийного засобу.

Краска латексная Śnieżka Eko Plus белая 1 л

Артикул 000012132
В наличии
168 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Степень блеска
Цвет
Характеристики
Бренд Sniezka
По типу работ: для внутренних работ
По назначению: для стен, для потолка
По типу поверхности: по кирпичу , по гипсокартону, по бетону, по штукатурке, для обоев
Свойства: без запаха, моющиеся, быстросохнущие, износостойкие, матовые
По составу: водоэмульсионные, латексные
Расход на 1 слой: до 14 м²/л
Количество слоев: 1 - 2
Способ нанесения: кисть, валик, краскопульт
Разбавитель: вода
Время высыхания: 3 часа
Доступные цвета: белая, краску также можно тонировать в произвольный цвет универсальным пигментным концентратом Colorex (5% к объему краски)
Упаковки: 1 л (1,34 кг); 3 л (4 кг); 5 л (6,7 кг);, 10 л (13,5 кг)
Объем: 1 л
Цвет белый
Отзывы 4
благодарю за краску, отлично скрыла недостатки и освежила стены, красили на обои. высохла быстро, практически без запаха.
Ответить
Мироненко Яна Андреевна, щиро дякуємо за поширення досвіду використання товару!
Ответить
Отличная краска, несколько раз покупал для ремонта подъезда и офиса. Нормальный расход, прочно держится, хорошо покрывает стены другого цвета в два слоя. Один раз попробовал заменить ее на акриловую и пожалел, так как расход краски и времени больше , а результат хуже. Поэтому рекомендую латексную.
Ответить
Александр , дякуємо за вичерпний відгук про якість товару!
Ответить
Гарна краска, мені сподобалась
Ответить
Житня Інна Ігорівна, дякуємо за відгу!
Ответить
Освежили такой краской в подьезде стены, хорошый цвет получился и дольно дешево получается, норм расход

А в Харькове есть данная краска в наличии ? и какая цена для оптовиков?
Ответить
Букатарь Максим, благодарим, что нашли время для оценки этой краски!
В Харькове эта краска есть всегда в наличии в большом количестве. Обращайтесь в харьковский салон Sniezka или по указанным на сайте телефонам.
Ответить
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить

Доставка по Украине​:

Мы осуществляем доставку любыми удобными для вас компаниями-перевозчиками, которые вы сможете выбрать при оформлении заказа:

 • Новая Почта
 • Укрпочта

Доставка по Харькову:

Стоимость доставки по Харькову зависит от веса заказанной продукции:

 до 100 кг

 450 грн

 от 100 кг до 2 тонн                                     650 грн
 свыше 2 тонн  необходимо согласовывать с нашим менеджером

Самовывоз в г.Харьков:

Вы можете самостоятельно забрать заказ по адресу:

 • пр.Героев Харкова, 259-А Фирменный салон "Sniezka"

перекресток Героев Харкова и ул. Харьковских дивизий, напротив памятника "Звезда"

(понедельник - суббота: 09.00 - 17.00; воскресенье: выходной).

Самовывоз в г.Днепр​:

Вы можете самостоятельно забрать заказ по адресу:

 • ул. Робочая, 172 Салон лаков и красок "Sniezka"

(понедельник – пятница: 09.00 - 18.00; суббота – 09.00 - 14.00; воскресенье: выходной).

Онлайн-оплата картой  после оформления заказа вас будет перенаправлено на страницу платежной системы для совершения оплаты.

На карту Приватбанка — реквизиты для оплаты доступны на финальном этапе оформления заказа.

Наличные — при самовывозе.

Безналичный расчет — после приема заказа мы предоставим счет-фактуру, которую возможно оплатить со своего расчетного счета или в отделении любого банка. 

Наверх