Стройматериалы: интернет-магазин строительных материалов «Околоремонта»
0
Мой заказ
Описание

Мозаїчні штукатурки FOVEO TECH – це широка гама забарвленої мармурової крихти та кварцового піску, з яких виготовлено унікальні колористичні композиції. Має вигляд готової штукатурної маси, яку можна застосовувати як зовні – для декоративного оздоблення цоколів будинків, поверхонь навколо відкосів, так і всередині – у коридорах або на сходових клітках. Характеризується високою еластичністю і стійкістю до механічних пошкоджень. За штукатуркою легко доглядати, її можна мити, не ризикуючи пошкодити поверхню. Окрім того, мозаїчна штукатурка містить спеціальні засоби, які захищають від біологічного руйнування та нищівного впливу спор лишайників і пліснявих грибів. Мозаїчну штукатурку можна використовувати на будь-яких нових і реставрованих мінеральних основах: цементних, цементно-вапняних, бетонних або гіпсових.

Основні характеристики виробу:

  • Висока стійкість до біологічних загроз
  • Стійкість до дії УФ-променів
  • Стійкість до стирання та інших механічних пошкоджень
  • Ідеальна адгезія до основи
  • Стійкість до впливу атмосферних факторів

Мозаїчна штукатурка TD 50 доступна у версіях:

MM - мікрозерно 0,2-0,8 мм | розхід 2кг/м2
MD – дрібне зерно 0,8-1,2 мм | розхід 4кг/м2
MS – середнє зерно 1,0-1,6 мм| розхід 5кг/м2

Технічні дані

Температура застосування: від +10ºC до +25ºC
Час висихання: прибл. 8 годин
Час затвердіння: прибл. 48 годин
Колір: 90 кольорів
Упаковка: відро 25 кг

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ:

Основа має бути рівною, сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, без ознак біологічних (грибки, плісняви, мохи) і хімічних уражень. Всі забруднення необхідно змити водою під тиском. Стару штукатурку та малярні покриття, що слабо тримаються, необхідно усунути. Тріщини та нерівності заповнити та вирівняти клеєм FOVEO TECH KS 30 або KU 31 (макс. до 6,0 мм в одному шарі) або стандартним штукатурним розчином. Основи з поганою несучою здатністю, з великою поглинальною властивістю та крихкі (тобто такі, що залишають сліди пилу після того, як їх протерти долонею) з метою зміцнення потрібно заґрунтувати Акриловою Ґрунтовкою GA 10. На свіжі цементні або цементно-вапняні штукатурки, цю штукатурку, можна наносити не раніше ніж через 28 днів після їхнього виконання, а на бетон – не раніше ніж через 3 місяці, в системі утеплення армуючий шар слід витримати щонайменше 3 дні. Всі основи повинні мати стабільну вологість і завершений процес затвердіння. Перед нанесенням штукатурки поверхню необхідно заґрунтувати Ґрунтувальною Фарбою PA 10 у кольорі, наближеним до кольору штукатурки.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Перевірити однаковість виробничої партії на всіх куплених заводських ємностях, відповідність кольору та грануляції наповнювача згідно зробленого замовлення, після чого перед самим нанесенням штукатурку старанно вимішати за допомогою дриль-міксера з насадкою. Наносити на стіну за допомогою гладилки з нержавіючої сталі вертикальними смугами завширшки прибл. 70 см. Після чого зняти надмір штукатурки, проводячи гладилкою під таким кутом, щоб на поверхні залишився шар завтовшки прибл. 1,5 мм. Після зняття надміру штукатурки розгладити поверхню гладилкою в одному напрямку. Увага: занадто сильне розгладжування поверхні штукатурки може призвести до виникнення протертих місць і збільшення відстаней між камінчиками, що дає непривабливий кінцевий ефект. Щоб уникнути видимих переходів між нанесеними смугами, роботу потрібно виконувати без перерви, з'єднуючи їх ""мокрим по мокрому"". Роботи слід запланувати так, щоб закінчити їх у місці, де легко приховати з’єднання (напр., у кутах, заломах фасаду будинку, під водостічними трубами, на стику кольорів тощо). Щоб уникнути відмінностей у відтінках кольорів штукатурки, на одну поверхню потрібно накладати штукатурку з тим самим номером партії (термін придатності та номер партії зазначено на упаковці).

ЗАУВАЖЕННЯ/РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Застосовувати за температури основи та довкілля від +10°C дo +25°C. Не накладати на нагріту основу. Під час роботи треба уникати прямих сонячних променів, сильного вітру та дії дощу. Захищати штукатурку до моменту її повного затвердіння за допомогою плівки або густої захисної сітки. Температура основи та навколишнього середовища під час робіт і впродовж наступних 48 годин не може бути нижчою, ніж +10°C. Низька температура та висока вологість повітря значно збільшує час затвердіння штукатурки і може викликати виникнення ""молочних” плям, які зникнуть у міру зниження вологості та зростання температури. Треба уникати застосування штукатурки в місцях, що зазнають тривалої дії води або вологості (напр., на горизонтальних і похилих поверхнях) та на елементах, які не мають відповідної ізоляції від вологості(напр., стіни огородження). Штукатурка набуває експлуатаційної стійкості через 28 днів після закінчення робіт.

Усі зауваження щодо нестандартних властивостей штукатурки та її кольору треба негайно передавати Продавцю. Роботи вести згідно з правилами будівельних технологій, норм та правил безпеки праці. У разі застосування штукатурки FOVEO TECH TD 50 разом з виробами інших виробників ми не несемо жодної відповідальності за кінцевий результат.

Інформація, яка міститься в описі, представлена з метою забезпечення правильного виконання робіт, пов’язаних із нанесенням штукатурки. Виробник не несе юридичної відповідальності за шкоду, що виникла через неправильне або невідповідне з призначенням застосування виробу, як також не має впливу на погодні умови під час виконання робіт.

Мозаичная штукатурка FOVEO TECH TD50 зерно MS (1,0 -1,6 мм) 25 кг

Артикул 000010613
Доступно под заказ
1 499.99 грн
В желания
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Вес
Быстрый заказ
Характеристики
По типу работ: для внутренних работ, для наружных работ
Текстура: мозаика
По составу: акриловые
Вид: готовая
По назначению: для стен
Вид упаковки: ведро
Размер зерна: 1,0-1,6 мм
Вес 25 кг
Бренд FOVEO TECH
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить

Доставка по Украине​:

Мы можем осуществить любыми удобными для вас компаниями-перевозчиками, которые вы сможете выбрать при оформлении заказа.  

Доставка по Харькову:

Стоимость доставки зависит от веса заказанной продукции:

 до 100 кг

 190 грн

 от 100 кг до 2 тонн                                     340 грн
 свыше 2 тонн  необходимо согласовывать с нашим менеджером

Самовывоз в г.Харьков:

Вы можете самостоятельно забрать заказ по адресу:

  • пр.Московский, 259 "Фирменный салон "Sniezka"

станция метро Дворец Спорта, рядом с супермаркетом Класс

(понедельник - суббота: 09.00 - 19.00; воскресенье: 10.00 - 17.00)

Наличный - может производится при самовывозе или при доставке товара по Харькову и Харьковской области.

На карту Приватбанка - после оформления заказа и обработки его нашим менеджером Вы получите смс с реквизитами для оплаты, затем в любом терминале Приватбанка или через систему Приват24 сможете осуществить оплату; а также если Вы пользуетесь приложением Приват24, то мы можем на указанный вами почтовый адрес выслать ссылку для оплаты при переходе по которой вам не нужно будет вводить реквизиты, а только подписать уже готовое платежное поручение.

Онлайн-оплата кредитной картой - после оформления заказа и обработки его нашим менеджером на указанный вами почтовый адрес будет выслана ссылка при переходе по которой Вы сможете осуществить оплату.

Оплата при получении на складе перевозчика (наложенный платеж) - стоимость товара Вы оплачиваете при получении в одном из отделений транспортных компаний

Безналичный расчет - после приема заказа мы предоставим счет-фактуру, которую Вы сможете оплатить со своего расчетного счета или в отделении любого банка. 

Наверх