МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Алкідна фарба

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сучасна алкідна фарба на смолах є універсальною, вона відмінно підійде для внутрішніх і для вуличних ремонтно-оздоблювальних робіт. Демократична ціна виступає істотним плюсом фарби поряд з її гідними експлуатаційними характеристиками:

  • створює на поверхні міцну плівку;
  • не утворює патьоків;
  • зручно в застосуванні.

Коли варто купити масляні фарби за ціною виробника

Купити масляні фарби доречно і для житлових кімнат, і для кухонно-душового простору. Це пояснюється водовідштовхувальними властивостями барвника розчину і його стійкістю до побутових миючих засобів.

Оптимальна ціна алкидной фарби пропонується в онлайн-каталозі магазина «Околоремонта», де ви можете купити ЛФМ на вигідних умовах.

Алкідна фарба — застосування, ціни, кращі виробники

Одними з найчастіше вибираних фарб, доступних на ринку, є алкідні, також відомі як фталеві. Популярність була завойована через відносно невисоку ціну в порівнянні з іншими типами фарб, а також через дуже широкий спектр їх застосування. В основному вони використовуються на металевих і дерев'яних поверхнях.

Якщо ви плануєте ремонт або внутрішнє оздоблення, купіть фарбу алкідну з доставкою по Україні на сайті магазину ОКОЛОРЕМОНТА.

Алкідна фарба

Алкідна фарба ціна на яку доступна — найважливіша інформація

Алкідні фарби — одні з типів, що найчастіше використовуються. Назва походить від того, що алкідні смоли є їх сполучною. Їх отримують конденсацією органічних кислот або ангідридів, найчастіше фталевого ангідриду, зі спиртами, наприклад гліцерином, і найчастіше з жирними кислотами. Джерелом жирних кислот є олія. Більшість алкідних смол найчастіше містять у своєму складі фталевий ангідрид. Такою смолою є фталева смола, що є різновидом алкідної смоли. І часто назви алкідних та фталевих фарб використовуються як синоніми.

Найважливішим інгредієнтом алкідної смоли є лляна, соняшникова, соєва або інша олія. Фарби зі смолою з дуже високим вмістом олії, від 60 до 90%, називаються жирними фарбами. Фарби з вмістом олії менше 40% називаються худими фарбами. Фарби з вмістом олії між цими значеннями називаються фарбами із середнім вмістом олії.

Алкільна смола, що використовується у виробництві цих фарб, може бути фізично або хімічно модифікована. У такий спосіб створюються модифіковані алкідні фарби. Їх можна модифікувати хлорованим каучуком, вініловими компаундами чи силіконовими смолами.

  • Використання хлорованого каучуку дозволяє отримувати хлоркаучукові фарби загального призначення. У них більш короткий час висихання, вони стійкіші до води та забруднення атмосфери.
  • Фарби, модифіковані вініловими компаундами, відрізняються більш коротким часом висихання, покращеною адгезією та стійкістю до атмосферних забруднень.
  • Фарби, модифіковані силіконовими смолами, мають більш короткий час висихання, кращу стійкість до температурних та погодних умов, а також меншу меління.

Властивості

Алкідні фарби легко наносяться і добре розтікаються. Процес висихання відбувається за рахунок додавання кисню з повітря. Олія надає фарбі певних властивостей. Вона прискорює висихання фарби, додає еластичності, має більший блиск, краще зволожує поверхню, а також стійкіше до несприятливих погодних умов. Властивості фарб алкідних, такі як час висихання, схильність до пожовтіння і стійкість до погодних умов, в основному залежать від типу і кількості жирних кислот, присутніх в молекулі алкідної смоли. В цьому випадку альтернативою можуть стати акрилові фарби, які не жовтіють.

Фарби алкидні

Купити фарбу алкідну онлайн на сайті ОКОЛОРЕМОНТУ

Алкідні фарби мають гарну стійкість до погодних умов, таких як опади та сонячне випромінювання. На жаль, згодом вони втрачають свій блиск. Важливою властивістю, що відрізняє їх від інших фарб, є те, що вони добре зволожують основу. Ці фарби мають низькі ціни завдяки тому, що сировина, яка використовується для їхнього виробництва, легко і широко доступна.

Алкідну фарбу не можна використовувати для фарбування підводних елементів та внутрішніх елементів резервуарів. Крім того, вони не стійкі до всіх видів хімікатів та розчинників. Власне, це і всі мінуси.

Запрошуємо ознайомитись з повним асортиментом нашого каталогу.

Вгору