МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Будівельні суміші

Будівельні суміші для різних ремонтно-будівельних завдань

Сучасні технології активно використовують і в будівництві. Так, на зміну цементу та глині прийшли багатофункціональні будівельні суміші. В Україні їх використовують під час різноманітних ремонтно-будівельних робіт.

Будівельні суміші

Що являють собою і як використовуються будівельні суміші?

Такі матеріали виконують різноманітні функціональні завдання. Їх використовують для здійснення кладки, штукатурки, вирівнювання будівельних конструкцій, укладання плитки, виконання стяжки під теплу підлогу, фінішного шпаклювання стін під фарбування, герметизації різних поверхонь, загортання швів та зазорів. Будівельні суміші у Києві, Харкові та інших містах України застосовують не лише професійні будівельні організації, а й домашні майстри. Адже ці матеріали набагато зручніші в експлуатації, ніж звичайний цементно-піщаний розчин. До того ж з їх допомогою створюються міцніші та довговічніші конструкції.

Основні переваги будівельних сумішей

Пропоновані в нашому інтернет-магазині будівельні суміші за своїм складом та властивостями відповідають світовим стандартам якості та функціональності. Насамперед вони відрізняються такими характеристиками:

  • Високий рівень якості. Ми співпрацюємо лише з тими виробниками, які гарантують гідні характеристики своєї продукції та підтверджують їх належними сертифікатами.
  • Простота застосування. Ці матеріали або відразу готові до використання, або змішуються з водою досить швидко і просто. У разі можна готувати стільки розчину, скільки потрібно саме сьогодні.
  • Можливість вибору матеріалу з унікальними характеристиками. Адже будівельні суміші можна підібрати для штукатурки, наливної підлоги, укладання плитки, шпаклівки, грунтовки, герметики, гідроізоляції та виконання цегляної кладки.
  • Доступна вартість. На будівельні суміші ціни в інтернет-магазині компанії Околоремонта цілком помірні. А наявність вигідних знижок та інших акційних пропозицій дозволяє ще більше здешевити покупку.

Поширені види будівельних сумішей

Такі суміші можуть бути сухими чи пастоподібними. Якщо перший варіант потрібно розводити водою, другий готовий до експлуатації. Залежно від сфери застосування будівельні суміші замовити можна таких видів:

  • Кладочні. Їх використовують для укладання цегли, каменю, фундаментних блоків та бетонних плит.
  • Штукатурні. Такі суміші застосовуються в оздоблювальних роботах з цегляної або іншої кладки.
  • Шпаклювальні. Вони наносяться поверх штукатурки. Розрізняють стартові та фінішні шпаклівки
  • Клейові. Дані будівельні суміші використовують для приклеювання плиток та інших матеріалів.
  • Затирочні. Ці види будівельних сумішей виконують декоративну функцію, заповнюючи міжплиткові простори.

Що входить до складу будівельних сумішей?

Переважно будівельні суміші, купити недорого які можна в нашому інтернет-магазині, складаються з гіпсу, цементу та вапна. Залежно від їх комбінації та використаних добавок матеріали набувають певних властивостей. Так, полімерні включення підвищують клейкість та адгезію розчину.

Суміші для будівництва

Вибір будівельних сумішей в Околоремонта

Якщо ви професійно займаєтеся ремонтно-будівельними роботами, то вам не важко буде зробити правильний вибір у нашому асортименті будівельних сумішей. Хіба що наші пропозиції стануть вам приємним сюрпризом. Якщо ж ви є домашнім майстром, який не має великого досвіду даного виду робіт, то розібратися з асортиментом охоче допоможуть наші професійні консультанти. Вони врахують умови, для яких підбирається матеріал, особисті уподобання покупця та представлені у нас розчини даного типу.

Рекомендуємо найкращі на сьогодні будівельні суміші замовити з доставкою по Україні в інтернет-магазині компанії Околоремонта. Такий вибір дозволить вам зробити якісний ремонт чи будівництво.

Вгору