МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Електроінструмент та обладнання

Якісний електроінструмент — для побутового та професійного використання

Провести мінімальні побутові роботи досить складно без допомоги спеціалізованого електричного інструменту. Стандартний набір для виконання нескладного ремонту складається з дрилі та шуруповерту. Якщо ж ви виконуєте масштабні ремонтні роботи, список електроінструменту значно розширюється. В магазині «ОколоРемонта» ви можете електроінструменти купити в Україні, котрі точно відповідають усім вашим вимогам.

Електроінструмент

Особливості асортименту

В каталозі магазину «ОколоРемонта» ви зможете підібрати електроінструмент у таких категоріях:

 • дрилі,
 • пили,
 • перфоратори,
 • шуруповерти,
 • електролобзики,
 • електрорубанки,
 • будівельні фени,
 • компресори,
 • зварювальне обладнання,
 • автомобільне устаткування,
 • електричні степлери,
 • світлодіодні лампи.

Всі інструменти, представлені в каталозі, відрізняються високою якістю, підтвердженою гарантією від виробника. Серед такого розмаїття товарів легко підібрати потрібний інструмент для дрібного побутового ремонту чи професійного використання на виробництві. Певно, цей критерій, сфера використання, є основним при виборі електроінструменту.

Різниця між побутовим та професійним електроінструментом

Перед покупкою інструменту важливо визначитися з метою його використання. Якщо ви плануєте виконувати поточні побутові роботи, то вам точно не потрібен професійний інструмент. І навпаки, для виконання робочих процесів на виробництві, в малярній камері чи на СТО зовсім не підходить інструмент побутового типу.

Якщо вам потрібно електроінструменти купити в Києві професійного типу, потрібно шукати моделі, що витримують тривалі навантаження.

Потужність професійного інструменту набагато вища, порівняно з аматорським. Зазвичай вольтаж професійних інструментів указується на рівні 24 В, інколи цей показник може бути на рівні 14.4 В.

Важливою рисою професійного електроінструменту є захист від перевантажень. При сильному навантажені графітові щітки відходять на невелику відстань від ротора, не прилипають до нього. До того ж графітові щітки легко змінити, оскільки вони поступово зношуються.

Часто професійний інструмент можна відрізнити за наявністю запобіжної муфти – вона зупинить привід, якщо двигун раптово буде заблоковано. Також можна зустріти функцію акселератора, котрий забезпечує плавний старт двигуна.

Важлива відмінність професійного інструменту — ергономічна конструкція. Всі кнопки та важелі розташовані таким чином, щоби управління займало мінімум часу та зусиль.

При виборі професійного інструменту звертайте увагу на вагу — електроприлад не повинен бути надто важким, але не за рахунок надійності. Ключові вузли, зокрема редуктор, повинні бути виготовлені з металу.

Побутовий інструмент, як правило, оснащується двигуном меншої потужності, якого вистачає для короткочасної роботи. У такого типу інструменту рідко буває захист від перевантаження, адже тут він просто не потрібен — працювати дриллю чи шуруповертом ви довго не будете.

Електроінструмент та обладнання

Особливості вибору компресорів

До вибору цієї техніки слід поставитися особливо ретельно, правильно розрахувати обсяг та потужність. Основним критерієм при виборі компресора є продуктивність. Тут варто визначити мету використання техніки: для фарбування меблів, автомобілів потрібна високопродуктивна модель. Показник продуктивності для фарбування автомобіля варто обирати від 420 л/хв. На ефективність роботи впливає також і максимальний тиск, що розвиває модель. Оптимальним показником буде 8 бар і вище.

Обсяг ресивера означає, скільки компресор зможе пропрацювати, не накачуючи повітря. Якщо ви обираєте компресор для фарбування автомобілів, краще купувати моделі з баком 50 літрів і вище.

Електроінструменти замовити онлайн, котрі точно підійдуть для ваших потреб, ви можете в магазині «ОколоРемонт».

Вгору