МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Шпаклівка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шпаклівка: все, що потрібно знати для правильного вибору та застосування

Що таке штукатурка відомо кожному. А ось зі шпаклівкою виникає безліч питань. З ними важливо розібратися, особливо якщо планується застосування цих сумішей у будівельно-ремонтних роботах. Як правильно вибрати та купити шпаклівку? Як її наносити? Яка шпаклівка підійде для конкретного приміщення? І в чому полягає її відмінність від штукатурки? Відповіді на ці запитання є у наших фахівців.

Шпаклівка

Що таке шпаклівка з каталогів провідних виробників?

Майстер-початківець при роботі з новим матеріалом повинен добре розібратися з його характеристиками. Стосується це і шпаклівки. В Україні вона вже досить широко використовується у ремонтно-оздоблювальних роботах. Її охоче застосовують як досвідчені майстри, так і початківці.

Основні характеристики

Шпаклівка є спеціальним матеріалом, який наноситься поверх штукатурки. Після цього може виконуватися декорування будь-якого виду, включаючи фарбування, поклейку шпалер або нанесення фактурного покриття. За допомогою шпаклівки можна створити ідеально рівну поверхню. Однак шпаклівка менш міцна, ніж штукатурка. Тому з огляду на будівельні канони потрібно правильно наносити ці матеріали. Спочатку стіна або стеля покривається штукатуркою, а вже на неї наноситься шпаклівка. Придбати її можна з різними добавками. Вони підвищують пластичність, водонепроникність та інші життєві властивості створюючи міцне покриття. Що стосується назви, то однаково часто використовується і шпаклівка, і шпаклівка. Останній варіант походить від німецької назва інструменту – шпатель.

Різновиди за складом

Дані матеріали виробляються на основі гіпсу, цементу та з полімерними включеннями, що відповідають за в'язкість, пластичність та інші властивості робочого розчину та готового покриття. Якщо правильно вибрати та замовити шпаклівку з урахуванням характеристик та місця її подальшого застосування, то це стане запорукою створення міцного довговічного покриття. А властивості різних видів матеріалу такі:

  • Гіпсова шпаклівка. Вона пластичніша, складається з пилоподібної фракції. Розчин білого кольору з рожевим відтінком відмінно лягає на підготовлену основу будь-якого виду. Але він менш міцний за цементний аналог. Також така шпаклівка в готовому вигляді вразлива до дії високої вологості, а тим більше води. Тому її рекомендується використовувати для стель та стін у сухих приміщеннях.
  • Цементна шпаклівка. Замовити в інтернет-магазині Околоремонт її можна для різних поверхонь. Вона створює міцний шар, що спокійно витримує досить високу вологість. Тому така шпаклівка підходить для приміщень, у яких високий ризик виникнення вогкості. Підходить такий матеріал також для зовнішнього застосування, оскільки він стійкий до агресивних факторів зовнішнього середовища.
  • Полімерна шпаклівка. Вона є максимально вологостійкою. Її можна використовувати для різних видів основ, у тому числі бетонних та обшитих гіпсокартоном. Полімерні включення надають розчину гладкості, а готовому шару – міцності, пластичності та довговічності. Така шпаклівка рекомендується для майстрів-початківців. Адже вона більш піддатлива у нанесенні.

Шпаклівка високої якості

Призначення шпаклівки

Основний асортимент даних матеріалів — це стартова або фінішна шпаклівка. Перший варіант призначений вирівнювання істотних дефектів. Тому витрата такого матеріалу досить велика. Перед нанесенням старту потрібно багаторазове просочування основи. Фінішна шпаклівка наноситься по висохлій стартовій. Вона створює гладкий шар, товщина якого має перевищувати 3 мм. Можна також вибрати універсальну або спеціалізовану шпаклівку.

Це далеко не всі характеристики та різновиди шпаклівки. Купити недорого в інтернет-магазині Околоремонту можна різні її види. А наші консультанти допоможуть зробити безпомилковий вибір та розібратися зі специфікою застосування матеріалу.

Вгору