МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Сітка штукатурна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що собою являє штукатурна сітка?

Для виконання штукатурних робіт необхідно використовувати матеріал, який дозволить зміцнити та армувати створюване покриття. Штукатурна сітка формує надійний каркас між шарами стартової та фінішної шпаклівки. Але це за умови, що матеріал обраний правильно.

Сітка штукатурна

Ключові функції штукатурної сітки

 • Цей матеріал використовується для того, щоб штукатурка не зруйнувалася в процесі ударів, пересихання та просідання стін. Сітка може кріпитися дюбелями, що сприяє тому, щоб вона витримувала на собі шар штукатурки товщиною, наприклад, 5 см. На неї після цього можна кріпити облицювальну плитку.
 • Якщо потрібно більш товстий шар штукатурки, бажано прокласти штукатурну сітку між кількома шарами розчину. Замовити її важливо з урахуванням використовуваної штукатурки та передбачуваних навантажень за товщиною та вагою матеріалу. Зробити правильний вибір допоможуть наші консультанти.
 • Якщо потрібно нанести розчин товстим шаром без використання штукатурної сітки, шар вийде досить міцним. Однак під впливом механічних факторів вона може відвалитися зі стіни та цілим монолітом. Це можливо також у тому випадку, якщо стіна висихатиме набагато швидше, ніж штукатурний шар.

Різновиди штукатурної сітки

Цей матеріал виробляється різних видів. Розрізняють його за матеріалом, призначенням, розмірами осередків, технічними характеристиками. Сьогодні штукатурну сітку купити можна таких типів:

 • Пластикова або сітка для кладки. Для її виготовлення використовується якісний полімер, який має високий рівень міцності. Сітка цього виду посилює цегляну кладку і укладається під тонкий шар штукатурки.
 • Універсальна, з дрібними осередками. Така сітка відрізняється високою функціональністю, виготовляється з поліуретану. Застосовується для армування тонкого шару штукатурки на стінах та стелях. Розмір осередків у ній становить 6x6 мм.
 • Універсальна із середніми осередками, а також сітка з великими осередками. У першому випадку розмір осередків становить 13х15 мм, а в другому — 22x35 мм. Велика сітка підходить для великих оштукатурених площ, наприклад, фасадів будівель.
 • Сітка сталева або оцинкована. Осередки металевої сітки можуть досягати, наприклад, 30х30 мм. Вона здатна витримувати величезні навантаження. Однак через вплив корозії для зовнішніх робіт доречніше купити штукатурну сітку саме з оцинковки.
 • Скловолоконна. Така сітка найбільш стійка до впливу хімічних речовин та контрастних температур. Також вона має високий рівень міцності та здатності витримувати суттєві навантаження, у тому числі на розрив. Стандартний розмір її осередків — 5x5 мм.
 • Інші види. Штукатурна сітка, що витримує вплив хімічних сполук, називається Плуріма, Синтофлекс або Армофлекс. Всі ці види відрізняються розміром осередку та рівнем інертності щодо хімічних сполук.

Стрічка штукатурна

Рекомендації щодо вибору сітки

 • Така сітка вибирається з урахуванням багатьох стандартів. Зокрема, її щільність має становити 150-170 г/метр квадратний.
 • Для нанесення цементного розчину застосовується штукатурна сітка зі склотканини. Аналогічний матеріал із пластику призначений для гіпсових штукатурок.
 • Для цементу знадобиться сітка, розмір осередків у якій не перевищує 5x5 мм. Оптимальна густина для неї становить 110-160 г/метр квадратний.
 • Щоб після нанесення штукатурки сітка не зруйнувалася і не деформувалася, важливо, щоб товщина створеного шару була не менше ніж 3 мм і не більше 30 мм.
 • Якщо шар штукатурки, що накладається, товстий, необхідно фіксувати сітку до стіни за допомогою дюбелів, саморізів або зварювання, що залежить від матеріалу основи.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині штукатурну сітку замовити найрізноманітніших видів та розмірів. Це може бути склополотно, фасадна склосітка або серпянка від провідних виробників, включаючи ТМ Екстра та Q-tool. Такий матеріал допоможе створити якісну, довговічну оштукатурену поверхню, яка витримає вплив будь-яких агресивних факторів зовнішнього середовища.

Вгору