Посилка автоматично повертається у відділення відправника на сьомий день зберігання у вашому відділенні.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Молотки та ломи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Молотки, киянки та ломи для різних видів ремонтних робіт

Молоток, певно, можна назвати найстарішим будівельним інструментом. В давні часи наші предки використовували камені, щоби розбити щось чи вирівняти певні елементи. Поступово імпровізований молоток видозмінювався, удосконалювався, отримував нові форми та різновиди. Сучасне будівництво, ремонті роботи не обходяться без молотка та його підвидів: киянки, кувалди. В магазині «ОколоРемонта» ви можете молотки купити в Україні, обравши модифікацію, котра найбільше підходить для вашої роботи.

Молотки та ломи

Переваги молотка для столярних та ремонтних робіт

Столярний ручний інструмент дозволяє вирішувати побутові і професійні задачі. Для цього потрібно обирати оптимальний різновид, адже молотки розрізняються за призначенням, масою, формою та розміром.

Слюсарний молоток — найбільш розповсюджений різновид. Його головка складається з двох частин: плоскої і завуженої. Плоска частина використовується для основної роботи інструмента, а завужену зручно використовувати на ділянках, куди важко дістатися.

Розрізняють молотки за вагою і типом ручки, котра може бути з дерева та двокомпонентною. Остання знижує вібрацію та зменшує навантаження на руку при роботі, не сковзає в руці, що значно полегшує робочий процес.

Столярний молоток створюється для виконання демонтажних робіт, відрізняється від слюсарного вигнутою потиличною частиною. Роздвоєна частина молотка використовується як цвяходер.

Молоток-кирка має витягнутий бійок з одного боку, прямий, завужений потилич — з іншого. Використовується такий молоток для будівельних робіт, праці з каменем та твердим грунтом.

Також, окрім молотка можна назвати й інші різновиди інструменту:

  • киянки;
  • кувалди;
  • ломи і обценьки;
  • сокири.

Популярні різновиди молотків

Магазин «ОколоРемонта» пропонує різновиди молотків — звичайні слюсарні, спеціалізовані, наприклад для роботи з каменем.

Слюсарний молоток оснащений дерев'яною ручкою, має дві ударні сторони — квадратну та завужену. Робоча зона виготовлена з цільного шматка міцного металу.

Особливий попит мають слюсарні молотки з ручкою з фібергласу (скловолокна). Цей матеріал не ковзає в руці, знижує силу віддачі при ударі. Також фіберглас не розсихається з часом, не розбухає при контакті з вологою. Такий молоток можна використовувати для забивання, розбивання, а також для загинання чи випрямлення деталей. Загострений клиноподібний край допомагає забивати цвяхи з маленьким капелюшком. Робоча частина молотка захищена гумовим кільцем, котре запобігає спаданню головки.

Серед інших важливих відмінностей молотка з ручкою із фібергласу:

  • оголів'я довговічне — виготовлене методом кування, покрито антикорозійним гальванічним покриттям;
  • головка і ручка мають нероз'ємне з'єднання, завдяки поєднанню особливої форми деталей та застосуванню епоксидної смоли;
  • покриття ручки виконано з еластомеру — приємне на дотик, не ковзає в руці;
  • отвір для підвісу спрощує зберігання.

Молоток каменяра створений для робіт з цеглою, кам'яною кладкою. Його зручно застосовувати для обтесування каменю, зняття старого шару тинькування.

Такий молоток дозволяє як руйнувати старі покриття, розбивати кладку, так і виконувати делікатні робочі процеси. Головка молотка виконана з загартованої сталі, додатково оброблена антикорозійним покриттям.

Рукоятку виконано з фібергласу, котрий додатково підвищує рівень комфорту робочого процесу.

Важкий молот вагою 1.5 кілограми використовується для нанесення дуже сильних ударів. Такі молоти використовуються в шиномонтажі, куванні, для забивання залізничних костилів та штирів.

Молотки та киянки

Інші різновиди молотків

У столярних роботах, при укладанні каменю, використовується киянка. Це різновид ударного інструменту, котрий складається з руків’я, на якому закріплена голівка. Робоча частина виготовлена з гуми, тому при ударах киянка не руйнує структуру матеріалу.

Молотки, ломи купити в Україні легко в магазині «ОколоРемонта». На вас очікує широкий асортимент, тільки якісні товари.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.