Посилка автоматично повертається у відділення відправника на сьомий день зберігання у вашому відділенні.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Викрутки та насадки для викруток

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Викрутки та насадки: відмінна якість та великий асортимент в Околоремонта

Викрутки вважаються одними з найбільш затребуваних слюсарних інструментів. Вони необхідні для величезної кількості ремонтних та монтажних завдань. Тому викрутки та насадки в Україні використовуються як для професійних, так і для побутових завдань.

Викрутки та насадки для викруток

Основні види та специфіка застосування викруток та насадок з каталогу Околоремонта

Цей інструмент вважається слюсарним. Але він обов'язковий у арсеналі будь-якого майстра, зокрема домашнього. За допомогою викрутки здійснюється вкручування та викручування різних елементів кріплення. Ці металовироби повинні мати різьблення, а також спеціальний, розрахований під викрутку паз на верхівці капелюшка. Причому його профіль розрахований під вигляд інструменту. Відповідно розрізняють велику кількість різьбових кріплень. Їх класифікують за розміром та видом шлица. Під кожний з них можна купити викрутку або насадки відповідного типу, якщо конструкція інструменту передбачає таку заміну.

Особливості експлуатації

Рекомендується використовувати викрутки за призначенням. Якщо на капелюшку кріплення хрестоподібний шліц, то під нього не підійде плоска викрутка. Таким чином ви просто зітріть паз, через що неможливо буде видалити кріплення. Та й сама викрутка в результаті зіпсується. Якщо ви часто використовуєте викрутки різних видів під елементи кріплення з різноманітними шліцами, то краще заздалегідь заготовити відповідний інструмент. Щоб не складувати викрутки різних видів, рекомендується купити викрутку та насадки в інтернет-магазині Околоремонту. У разі робочу голівку, тобто біту, можна змінювати за необхідності.

Основні різновиди

Класифікація даних інструментів здійснюється формою наконечника. Найбільш поширеними є такі викрутки:

  • Плоскі. Це найстаріший вид викрутки. Застосовується вона для роботи з металовиробами, на шапочці яких зроблений прямий паз. В основному це ще радянська техніка та деякі китайські прилади.
  • Хрестові. Замовити викрутку такого типу потрібно в першу чергу, адже вона вважається однією з найпопулярніших. Вона використовується для монтажу різних видів конструкцій, включаючи розетки та елементи електроніки.
  • Зірочки з наконечником на шість променів. Така викрутка застосовується у техніці, включаючи сучасну електроніку. У комп'ютерах та побутовій техніці також застосовуються елементи кріплення під такі інструменти.
  • З шестигранним наконечником. У таких викрутках профіль схожий на попередній варіант, але відрізняється відсутністю пропилів. Тому вони не взаємозамінні. Якщо в металовиробі передбачені напрямні, то такий шестигранник під них не підійде.
  • Прецизійні. Такі викрутки застосовуються для найточніших робіт. Насамперед це складання комп'ютерної техніки, мобільних пристроїв та побутових приладів. Також дані викрутки застосовуються у годинникових майстернях.

Викрутки, насадки для викруток

Рекомендації щодо вибору

Якщо вам потрібно купити викрутку, в каталозі інтернет-магазину компанії Околоремонта ви можете ознайомитись із пропонованим асортиментом. Наші консультанти допоможуть звернути увагу до основних критеріїв такого вибору. Насамперед це:

  • Виробник. У нас пропонуються викрутки від таких відомих брендів як, наприклад, INTERTOOL, MAGTOOLS, Q-TOOL.
  • Категорія. У нас пропонуються викрутки в наборах з насадками, ударні, фазометри, а також окремо насадки.
  • Вид викруток. Найбільш затребуваними в нашому магазині вважаються шліцеві та хрестові варіанти інструментів.
  • Розмір та тип насадки. Їх можна вибрати з нашого досить широкого асортименту за вказаними в каталозі параметрами та маркуванням.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити викрутки та насадки з доставкою по Україні за цінами, нижчими від ринкових. Розібратися з вибором допоможуть наші фахівці. Але в разі потреби наші покупці легко справляються з підбором необхідних інструментів, використовуючи зручні фільтри та інформацію у картках товарів.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.