МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Пістолети пневматичні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Переваги та особливості пневматичного пістолету для ремонту

Виконувати масштабні ремонтні роботи, працювати в малярній майстерні чи СТО, буде набагато простіше, якщо правильно підібрати інструмент. Чудовою альтернативою звичному електроінструменту є пневматичний, котрий відрізняється збільшеним терміном експлуатації. Для виконання різноманітних робіт у майстерні доцільно буде ремонтний пневматичний пістолет купити в Україні — широкий асортимент такого інструменту пропонує інтернет-магазин «ОколоРемонта».

Пістолети пневматичні

Особливості роботи пневматичних пістолетів

Будь-який пневмоінструмент, у тому числі й пістолет, працює коли на нього подається стисле повітря. Тобто для його використання потрібен повітряний процесор — спеціальне обладнання, котре працює від центральної електромережі чи генератора. Компресор подає повітря до ресиверу, далі — пневматичного пістолету, чим приводить у рух його механізм. Пістолет під'єднується до компресора через шланг, не потребує додаткового електричного живлення.

Основні переваги пневматичного пістолету:

  • Головна відмінність — проста конструкція. Оскільки в пістолеті міститься мінімальна кількість деталей, нема пластикових елементів, такі інструменти мають довгий термін експлуатації.
  • Відсутність електричного двигуна знижує вагу та розміри. Ця особливість полегшує роботу з інструментом, адже пістолет зручніше тримати в руках.
  • Пневматичний пістолет дозволяє працювати в вологих чи запилених приміщеннях (якщо компресор встановлено в іншій кімнаті). При роботі пістолета не виникають іскри, тому використовувати його безпечно.
  • Пневматичні пістолети працюють з меншим рівнем шуму.

Популярні різновиди пневматичних пістолетів

В силу вказаних вище особливостей, цей інструмент використовується в багатьох сферах:

  • продувка;
  • свердління/довбання;
  • робота з кріпленнями;
  • розпилювання тиньку, фарби;
  • подача повітря (накачування коліс);
  • піскоструминна обробка поверхонь.

В малярних майстернях, СТО та на інших об'єктах, де доводиться працювати в запилених умовах, часто виникає необхідність у продувочному пістолеті. Він відрізняється компактними розмірами, має коротке сопло, зручно лежить у руці. За допомогою такого пістолету зручно очистити від пилу, швидко підсушити будь-які поверхні, навіть у найнедоступніших місцях.

Якщо вам потрібно наносити тинькування на великі поверхні, оптимально для цього застосувати спеціальний пістолет. Такий компактний пристрій оснащений достатньо містким металевим бачком для розчину, верхнього розташування. Таке розташування забезпечує зручність та надійність роботи. Осяг бачка залежить від конкретної моделі, найчастіше це 600 мл — цього обсягу цілком достатньо щоби нанести тиньк на велику стіну.

Пневматичний пістолет для ремонту

Привертає до себе увагу розпилювач РТ-0401, котрий можна застосовувати для нанесення звичайного та декоративного тиньку. Важлива перевага цього пристрою — наявність трьох форсунок різного діаметру. Ця особливість дозволяє працювати з матеріалами різної в'язкості та консистенції. Також передбачена можливість регулювання подачі та блокування подачі повітря.

Також ви можете придбати пневматичний пістолет для нанесення гравітексу – це розчин, котрий складається з каучуку, смол, хімічних добавок, розчинника та інших елементів. Завдяки наявності каучуку, таке покриття достатньо еластичне, тому будь-які тверді частинки, котрі потрапляють на нього, сповільнюються, не спричиняючи великої шкоди покриттю на кузові. Щоби нанести гравітекс правильно, потрібно підібрати оптимальний інструмент — ремонтний пневматичний пістолет купити в Києві вам допоможуть у магазині «ОколоРемонта».

В окрему групу можна винести пневматичні пістолети, призначені для піскоструминної обробки різних поверхонь. Оскільки в бачок поміщається розчин з твердими часточками, вимоги до міцності такого пістолета вищі.

Вгору