МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Ріжучий інструмент

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Різальний інструмент для різних видів матеріалів

Багато ремонтно-будівельних, монтажних, декоративно-прикладних робіт пов'язані з необхідністю розрізання різноманітних поверхонь. Для цього використовується різальний інструмент. В Україні широко потрібні такі пристрої для роботи з папером, деревом, металом та іншими матеріалами. Всі вони гідно представлені у нашому інтернет-магазині.

Ріжучий інструмент

Які різальні інструменти в каталозі нашого магазину найбільш популярні?

При виборі ріжучого інструменту слід виходити з його функціональних завдань. Адже це можуть бути пристрої для розрізання паперу чи металу, скла або дерева. У нас можна вибрати такі пристрої або комплектуючі до них. Також популярні цілі набори різальних інструментів. Замовити з доставкою у нас їх можна від найкращих виробників. Це, наприклад, такі торгові марки, як Intertool чи MasterTool. Ми можемо гарантувати оригінальність наших товарів, оскільки співпрацюємо з їхніми виробниками чи їхніми офіційними представниками в Україні без посередників. Основні види таких інструментів:

 • Рубанки. Це ручний інструмент, який призначений для столярних та теслярських робіт. З його допомогою здійснюється стругання поверхні деревини для досягнення максимально рівної та гладкої фактури. По структурі розрізняють рубанки подвійні та одинарні, з колодкою з металу або дерева, середнього розміру або міні-формату. У подвійному рубанку передбачений додатковий ніж, який називається стружколом. Він прикріплений на головне ложе за допомогою гвинта.
 • Стамески. Такий різальний інструмент замовити доречно для виконання безлічі функцій з виробами з деревини з метою грубої обробки або делікатної. Це може бути зачистка, злущування та обробка різноманітних пазів, гнізд та різьблень. Застосовують стамески для нанесення візерунків під час різьблення по дереву, пластику, кістці. Є також такі інструменти, які легко виконують різі на металевій або бетонованій поверхні.
 • Леза. Найчастіше такі різальні інструменти з каталогу нашого магазину застосовуються для канцелярського ножа, яким виконується розрізання паперу, шпалер, шкіри, гуми, пластику, полімерних виробів, оргскла, полікарбонату, фанери, гіпсокартону, лінолеуму та оргаліту. Такі леза мають товщину середньому 0,7 мм. Але незважаючи на це, вони досить довговічні, оскільки відрізняються відмінною міцністю. На них виконується подвійне заточення. В основному лезо має велику кількість знімних сегментів, наприклад 14.
 • Лобзики. Такі інструменти призначені для лінійного різьблення та прямих розпилів. Вони підходять для роботи з деревною породою, також з металом, керамікою, пластмасою або гіпсокартоном. Залежно від матеріалу, що застосовується, використовується і відповідний вид полотна. За допомогою лобзика можна також виконувати фігурні вирізання. Тому він настільки затребуваний у декоративно-ужитковій творчості, наприклад, художньому випилюванні виробів з фанери або інших видів деревини.
 • Ножі. Це сучасні універсальні різальні інструменти, купити недорого які можна в нашому інтернет-магазині. Їх використовують під час ремонтних робіт, на будівництві, в декоративно-ужитковій творчості, а також для офісних завдань. Ножі такого типу дозволяють без особливих зусиль розрізати різноманітні матеріали. Вони оснащені спеціальною порожниною, розміщеною в рукояті, в якій ховається лезо. Такі інструменти зручні в експлуатації та довговічні. Леза в них можна замінювати або оновлювати їх ріжучу частину.

Ручний ріжучий інструмент

Рекомендації щодо вибору

Якщо вам потрібно вибрати та замовити різальні інструменти, в каталозі інтернет-магазину компанії Околоремонта ви знайдете найширший асортимент. У процесі вибору рекомендується звертати увагу на такі моменти:

 • торгова марка-виробник;
 • вартість, наявність знижок;
 • матеріал, конструкція, форма;
 • функціональні можливості;
 • характеристики інструменту;
 • додаткові можливості.
Вгору