Кількість
|
Вартість
|
||
|
Фінальний етап у багатьох роботах — це шліфування й полірування. Якщо вам потрібно зробити поверхню виробу максимально рівною й гладкою, то вам неодмінно знадобляться шліфувальні елементи. В Україні купити витратні матеріали такого типу ви зможете в нашому інтернет-магазині. Тут ви знайдете широкий вибір товарів такого типу з гарантією якості, за конкурентними цінами й навіть зі знижкою.
Які шліфувальні матеріали ви можете вибрати й за якими критеріями?
Такі матеріали у нас вибирають покупці під найрізноманітніші їхні завдання. Адже, наприклад, затиральна сітка й полірувальні круги призначені для шліфування, але по різних поверхнях і з певною метою. Це потрібно враховувати, перш ніж замовити шліфувальні елементи. У каталозі нашого магазину вам буде легко зробити вибір, використовуючи зручні фільтри й інформацію в картках товарів. Також вам завжди готові допомогти наші консультанти.
Для чого вам потрібні такі матеріали?
Це, мабуть, ключовий критерій, за яким ви повинні робити вибір. Хоча кожен із представлених у нас шліфувальних елементів по суті є багатофункціональним, але все ж під певні завдання потрібно використовувати конкретні матеріали. Наприклад, якщо вам потрібно:
- Заточити інструменти. Це можуть бути свердла, ножі, скарпелі, леза, тесаки. Впоратися з цим завданням вам допоможуть абразивні матеріали. Їх можна підібрати під заточування певної складності, для роботи з інструментами дрібних або великих розмірів. Зокрема, це можуть бути шліфувальні бруски або спеціальні наждачні круги.
- Обробити дорогоцінні камені або інші мінерали, металеві або дерев'яні поверхні. Для цього застосовуються шліфувальні губки. Замовити онлайн їх у нас можна кількох видів. Вони можуть мати форму трапеції або стандартного брусочка. Їхні абразивні поверхні виробляються переважно з оксиду алюмінію, що має пористу поверхню.
- Відполірувати або пошліфувати мінеральні, металеві або дерев'яні заготовки. Для цього використовуються спеціальні шліфувальні диски. Що більший шар потрібно зняти, то більшим має бути абразив на поверхні диска. Для делікатної обробки застосовується такий шліфувальний інструмент із коефіцієнтом зернистості до 100.
- Здійснювати шліфування основи фарби, обробки поверхні перед шпаклівкою та вирівнювання її сухого шару можна придбати ручний матеріал, такий як наждачний папір. Його використовують в автомобільній промисловості й на СТО. Наждачний папір продається в листах, стрічках і дисках. Їхня ефективність визначається зернистістю. Чим вона дрібніша, тим вищою буде марка цього матеріалу.
- Виконати шліфувальні роботи механічним способом. Як насадку для болгарки або точильного верстата використовуються ті ж шліфувальні диски, алмазні круги, круги для полірування, шліфувальні насадки різних видів. З їхньою допомогою доводять поверхню до максимальної гладкості, видаляють напайки й зварювальні шви, згинають крайки й знімають фаску.
- Виконати чорнове або фінішне шліфування поверхні, покритої шпаклівкою або гіпсокартоном. Для цього застосовується спеціальна затирна сітка. На неї з двох сторін нанесено абразивний матеріал певної фракції. Працювати з такою сіткою можна просто вручну, а також встановивши її в спеціальний корпус типу циклі або в шліфмашинку.
Що застосовується як абразив?
Самі по собі перераховані інструменти й витратні матеріали для шліфування, купити недорого які можна в нашому магазині, в основному не можуть виконувати більшість покладених на них функцій без абразивного шару. Він надає твердості та жорсткості конструкції. Передусім для створення такого шару застосовують карбід кремнію й оксид алюмінію.
Якщо вам підійшли ті чи інші шліфувальні елементи, замовити з доставкою по Україні ви їх зможете в нас — оптом чи вроздріб. Незалежно від обсягу замовлення, ви отримаєте його на будь-яку адресу по території України в лічені дні.