Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Будівельна хімія

Особливості застосування будівельної хімії

Сьогодні, стикаючись з питанням будівництва будь-якого об'єкта, Вам обов'язково доведеться вдатися до застосування у роботі цілого ряду будівельних матеріалів. У будь-якому магазині, де можна купити будівельну хімію, Ви, швидше за все, знайдете безліч різноманітних продуктів, призначених для вирішення найрізноманітніших завдань. Але приймати рішення щодо того, яка будівельна хімія Вам потрібна і для чого, Вам доведеться самостійно, адже першочергове завдання продавця найчастіше полягає в тому, щоб продати найдорожчий матеріал, а не надавати детальної консультації щодо того, як вибрати оптимальний продукт. Отже, варто добре розібратися в темі роботи, яку належить зробити і з тим, які матеріали Вам знадобляться.

Область застосування різних ЛФМ та будівельних сумішей надзвичайно широка і становить цілу науку. Розібратися в цьому, не маючи відповідного досвіду, на перший погляд, здається, дуже складно, а тому ми часто звертаємося до послуг професіоналів, які допоможуть заощадити наш час та виконають роботу якісно. Звичайно, у таких випадках наш майстер сам вибирає магазин будівельної хімії та складає перелік необхідних матеріалів. Отже, тут ми вже не беремо участі в оптимізації статті витрат на роботи, що проводяться.

Поради для новачків

Якщо Ви вирішили організовувати свої будівельно-ремонтні процеси самостійно, Вам знадобиться не тільки джерело корисної для справи інформації, але й сумлінний продавець, який відповідає за якість своєї продукції. Для отримання максимально сприятливого результату своїх праць, не варто економити на матеріалах, що використовуються - вибирати слід продукти з перевіреною репутацією.

Продаж будівельної хімії в інтернет-магазині Okoloremonta.ua здійснюється в успішній співпраці з провідними брендами українських та зарубіжних виробників. Тому в нашому каталозі Ви знайдете винятково фірмову продукцію. Щобільше, спеціалісти сервісу завжди готові відповісти на всі питання, що виникають при виборі того чи іншого продукту. Зв'яжіться з нашим менеджером за безкоштовним номером, що вказаний на сайті або замовте зворотний дзвінок, і ми допоможемо підібрати оптимальний варіант з урахуванням усіх особливостей Вашого будівництва, а також підкажемо, як заощадити. Для забезпечення максимального комфорту наших покупців ми подбали не лише про безпеку покупок, а й про їхню вигідність. Оскільки портал підтримує цікаву програму знижок та акцій, Ви завжди можете придбати необхідні матеріали за найпривабливішою ціною. Швидка та проста реєстрація на сайті допоможе не пропустити новини про всі акційні пропозиції та сезонні розпродажі. Для Вас передбачено порядок надання гарантійного обслуговування, а оплата та доставка товару здійснюється будь-яким зручним для Вас способом по всій Україні.

Сучасна будівельна хімія для ідеальних результатів

Будівельна хімія охоплює широку область. Сучасне будівництво неможливе без спеціальних хімічних продуктів. Типові галузі застосування будівельної хімії — склеювання, герметизація та підготовка основи. Хімічні будівельні матеріали необхідні при утепленні дахів та стін, при укладанні черепиці та, звичайно ж, при герметизації підвалів та стін. У нашому розділі будівельної хімії ви знайдете такі продукти:

Будівельна хімія

Купуйте будівельну хімію з доставкою по Україні від вашого партнера інтернет-магазину «Околоремонта»

Будівельна піна, герметики, добавки в бетон: у нашому магазині ви знайдете будівельну хімію, необхідну для вашої професійної роботи — ремонт чи будівництво нових будівель. Наш асортимент постійно і розумно розширюватиметься. Для нас якість важливіша за кількість, і продукти також повинні бути доступні для вас якомога дешевше і швидше.

Будівельна піна як наповнювач та ізоляційний матеріал

Будівельна піна — це монтажна піна, яка ділиться на наступні категорії:

  • монтажна піна;
  • пістолетна піна;
  • клейка піна;
  • ізоляційна піна;
  • піна для заповнення.

Ці піни використовуються для герметизації у будівництві. Процес також називають спінюванням. Ці будівельні піни зазвичай виготовляються на основі поліуретанів. Будівельна піна служить наповнювачем та ізоляційним матеріалом. Особливою властивістю піни є те, що вона прилипає до багатьох матеріалів і запобігає обміну повітря через витоку.

Однокомпонентна та двокомпонентна монтажна піна

Монтажні піни відрізняються однокомпонентними та двокомпонентними будівельними пінами. Однокомпонентні піни вимагають подачі додаткової вологи для повного затвердіння. З іншого боку, двокомпонентна піна твердне без необхідності зовнішнього впливу, оскільки компонент, необхідний для затвердіння вже доданий в балончик з піною.

Застосування будівельної піни

Однією з областей застосування є, наприклад, встановлення вікон та встановлення дверних коробок. При використанні для збирання дверних коробок і дерев'яних патронів дверей можуть бути досягнуті хороші показники звукоізоляції.

Після затвердіння піна стає стійкою до води, олії, бензину, лугів та інших розчинників. Вона не гніє.

Свіжу будівельну піну, яка ще не затверділа, можна видалити за допомогою очищувача будівельної піни (також доступного у вигляді серветок, що чистять). Якщо піна вже затверділа, видалити її можна лише механічно.

Герметики: силіконові та акрилові

Пружні герметики неминучі для герметизації віконних, сполучних та деформаційних швів. В інтернет-магазині «Околоремонта» ви знайдете безліч герметиків таких брендів як Doctor Fix, Mounter, Hercul.

Хімія для будівельних робіт

Нейтральні силікони мають постійну еластичність і термостійкість. Силікони можна точно наносити за допомогою відповідного наконечника, що дозує, або пістолета для картриджів. Акрил — підходящий герметик для з'єднувальних швів, які не схильні до розширення і повинні бути зафарбовані.

Не лише професіонали, а й домашні майстри знайдуть у нашому інтернет-магазині те, що їм потрібне. У розділі будівельної піни ви знайдете професійну піну для герметизації, заповнення та ізоляції швів чи щілин. Області застосування простягаються на вікна та підвіконня, а також на стики стін, порожнини і т. д. Завдяки порівняно низькому розширенню піни під час затвердіння, повторна обробка виключається та гарантується економія часу.

Запрошуємо ознайомитись з усім переліком продукції каталогу та купити будівельну хімію ціна на яку низька.

Вгору