Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Аерозольна фарба

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фарбування за допомогою аерозолю

Всім добре відомо, що собою являє аерозольна фарба, але не всі знають, наскільки широка сфера її застосування. Ясно, що фарба в балончиках дозволяє швидко і без зусиль фарбувати важкодоступні поверхні. Це робить її незамінною в роботі з елементами, де потрібна точність і акуратність. Вона ідеально підходить для фарбування предметів декору, фарбування, нанесення зображень за допомогою трафарету. Метод розпилення фарби широко застосовується в галузі автомобілебудування, при проведенні ремонтних та оздоблювальних робіт.

Фарба аерозольна не викликає ніяких складнощів у процесі використання і зберігання, адаптована під нанесення на різного роду поверхні, утворює рівномірний шар, стійкий до механічних пошкоджень, коливань температури і впливу ультрафіолету.

Властивості розпилювальних складів

У формі аерозолю на сьогоднішній день можна зустріти практично будь-який склад: акриловий, масляний, латексний, епоксидний та інші. Колірна палітра теж досить різноманітна. Від простого глянцю або матового до райдужних переливів, перламутрових, алмазних, флуоресцентних ефектів, фактурних імітацій.

Є невеликі недоліки в роботі з аерозольними фарбами. Процес розпилення може бути успішним тільки в умовах відсутності вітру, та й саме нанесення потребує елементарного досвіду, щоб результат не був зіпсований потьоками, неоднорідно зафарбованими ділянками і розмитими кордонами. Крім того, при роботі з аерозолями необхідно захистити очі і легені від поразки. Щоб убезпечити себе і отримати бажаний результат, слід чітко дотримуватися інструкції по застосуванню.

Вельми цікаві за своїми властивостями і практичні аерозольні экоэмали. Основою для такого складу є вода, що спрощує роботу з фарбою. Висихає вона швидко, створює стійке покриття та виділяє приємний ванільний запах.

Великий спектр властивостей і ефектів мають аерозольні склади по металу, які в основному виступають як автомобільні фарби. Це матеріали більш складні за своїм технічним характеристикам і багато в чому відрізняються за видом робіт з ними.

Термостійка фарба увазі роботу в певному температурному режимі і застосовується у випадках, коли необхідно захистити поверхню від впливу високих температур, підвищеної вологості, впливу хімічних речовин.

Для фарбування пластикових поверхонь, різних тканин і декоративних елементів також передбачені спеціалізовані фарбувальні суміші в аерозольній формі.

Секрети вдалої покупки від професіоналів

Купити фарбу в балончиках для будь-якого виду робіт в інтернет магазині Okoloremonta не тільки безпечно, але і вигідно.У нашому каталозі Ви знайдете виключно фірмові товари високої якості.  Для наших покупців передбачений порядок гарантійного обслуговування, що дає впевненість у відповідності продукції заявленим характеристикам.

 Програма лояльності, сезонні знижки та розпродажі, різні акційні пропозиції допоможуть здійснити вигідне придбання не тільки тим, хто вперше зіткнувся з темою ремонтних робіт, а й постійним клієнтам.  Скориставшись безкоштовною консультацією нашого фахівця, Ви знайдете відповіді на всі питання і отримаєте багато корисних порад щодо вибору необхідного продукту.

Вгору