Посилка автоматично повертається у відділення відправника на сьомий день зберігання у вашому відділенні.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Інструмент для декоративних ефектів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Картина — один з найшвидших способів освіжити інтер'єр. Однак нам не обов'язково зупинятися на обробці стін однаковими квітами — ми можемо вибрати з безлічі варіацій, які цікаво урізноманітнюють наш інтер'єр і пожвавлювати монотонні стіни.

Інструменти для декоративних ефектів купити в Харкові від інтернет-магазину Околоремонта

Ми можемо використовувати різні типи фарб, щоб надати нашим стінам цікавий вид — або шляхом нанесення на них орнаментів, або шляхом надання їм оригінальної текстури. Це може бути стійка до стирання латексна фарба, а також структурна фарба. В обох випадках можна використовувати різні інструменти для їх застосування і створення з їх допомогою очікуваного результату. Різні малюнки можна отримати, використовуючи:

 • кисті;
 • валики з різною довжиною щетини;
 • губки;
 • рукавички;
 • шпателі;
 • кельми.

Серед ефектів, які ми можемо зробити на наші стіни, ми можемо знайти:

 • Візерунки, які перефарбовуються за шаблонами — виконуються густою фарбою будь-якого кольору і невеликим пензлем або валиком.
 • Ефект старої стіни — із застосуванням структурної фарби і шпателя.
 • Ефект кисті — за допомогою кисті і емульсійної фарби.
 • Декоративний шаблон — ефект рукавички — з використанням емульсійної фарби і малярської рукавички,
 • Ефект потертостей — будь-якою фарбою і губкою, пензлем або ганчіркою.

Це лише деякі з варіантів які можна домогтися на стінах за допомогою різних інструментів. Також варто згадати використання двох кистей, ефект каменю, кіл, плоскої кисті або декорування стін методами пломбування і штампування.

Більш того, ми також можемо дати волю нашій уяві і створити абсолютно оригінальні малюнки, натхненні будь-якими формами і візерунками. Слід пам'ятати, що результат декоративного розпису можна змінити в залежності від того, як використовується конкретний інструмент — на характер малюнків впливає тип рухів, скоєних ним, а також сила, з якою ми притискаємо їх до поверхні, що фарбується.

У багатьох випадках реалізація малювання вимагає використання двох різних фарб — одна з них є базовим шаром, який ми спочатку наносимо на стіни (це необхідно, якщо вони не були раніше пофарбовані). Другий шар фарби буде домінуючим кольором, проте він повинен гармоніювати з основним шаром, який у багатьох випадках буде просвічувати крізь нього, складаючи невід'ємний елемент декору.

Де купити інструменти для прикраси інтер'єру

Аксесуари, необхідні для фарбування стін — як вибрати? Що і де купити? Фарбування стін може бути простою і захоплюючою, але обов'язковою умовою для цього є правильний вибір аксесуарів. Основа для такого виду робіт — валики або щітки, але зазвичай одного виду інструментів може не вистачити. Для отримання бажаного ефекту в більшості випадків потрібно використовувати як валики, так і кисті. Все це і багато іншого можна купити на сайті інтернет-магазину Околоремонта.

Природним доповненням до асортименту фарб і штукатурок є спеціалізовані інструменти для їх нанесення. Серед пропозицій магазину Околоремонта ви можете знайти ряд різновидів декоративних валиків для створення різних декоративних ефектів як на фарбах, так і на штукатурках. Доповнюють асортимент інші інструменти для створення візерунків, в тому числі: кисті, шпатель-кельми, шпателі гумові та пластикові. Якщо ви професійний підрядник або хочете самостійно нанести фарбу або штукатурку, вибирайте і купуйте за мінімальною ціною інструменти для декоративних ефектів найвищої якості.

Якщо у вас виникли труднощі з вибором продукції — звертайтеся за консультацією до співробітників інтернет-магазину.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.