МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Мозаїчна штукатурка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Представлені матеріали для будівництва на даній сторінці сайту магазину Околоремонта стійкі, довговічні і прості в обслуговуванні. Випускаються у вигляді готової штукатурної маси.

Мозаїчні штукатурки також називають галькою. Це декоративні тонкошарові штукатурки, що наносяться шарами товщиною від 1 до 3 мм. Розчини більш гнучкі і стійкі до пошкоджень, ніж інші декоративні штукатурки. Можна мити — без ризику пошкодження. Бувають самих різних кольорів і використовуються не тільки зовні для прикраси постаментів будинків або майданчиків, але і всередині будівлі, наприклад, в коридорі або на сходах.

Застосування

Перший і найважливіший крок — правильно підготувати поверхню. На практиці це означає, що поверхня зовнішніх стін повинна бути ретельно очищена, і в той же час сухою, гладкою і ідеально рівною. Це важливо, тому що мозаїчні штукатурки наносяться тонким шаром — всі нерівності і тріщини будуть перешкоджати міцному зчепленню з поверхнею і правильному розподілу. І ось ще одна важлива примітка! Перед нанесенням штукатурки необхідно ґрунтувати підстава, слідуючи інструкціям виробника і використовуючи препарат тієї ж компанії.

Штукатурна маса повинна бути використаною протягом терміну, зазначеного виробником — зазвичай це близько 12 місяців. Необхідно пам'ятати про правильне зберігання — продукт повинен бути захищений від впливу дуже низьких, так і високих температур.

Як нанести мозаїчну штукатурку?

Укладання мозаїчної штукатурки, після завершення підготовчих робіт, не становить праці. Найкраще це робити за допомогою сталевого шпателя, як при нанесенні і інших штукатурок або гіпсової обробки. Невеликими порціями, в одному напрямку і без перерв у роботі - в іншому випадку краї з'єднання стануть видні. Також слід пам'ятати про захисний костюм - висушену суміш потім буде важко видалити.

На які поверхні найчастіше наноситься мозаїчна штукатурка?

Зовні будівлі

Сучасні мозаїчні штукатурки являють собою довговічне покриття, яке чудово працює зовні — на фундаментних підставах, постаментах, карнизах, декоративних вертикальних фрагментах зовнішніх стін, а іноді навіть на цілих зовнішніх фасадах, так і всередині будівлі.

Можливості використання маси дуже великі. Варто звернути увагу на те, що розчин підходить тільки для використання на суцільних і компактних стінах з бетону, гіпсу, гіпсокартону, цементу і цементно-вапняного розчину. Масу можна використовувати на тендітних або неочищених стінах. Нанесення на тендітну або погано підготовлену поверхню буде пов'язано з швидким утворенням видимих тріщин (які дуже важко видалити).

Мозаїчна штукатурка з доставкою по Україні від інтернет-магазину Околоремонта для внутрішньої частини будинку

В останні роки мозаїчна штукатурка також все частіше використовується для інтер'єрів в житлових приміщеннях, таких як кухня, ванна кімната або вітальня. Різноманітні кольори і текстури дозволяють створювати тисячі можливих варіантів. Розчин на внутрішній стіні виглядає дуже цікаво і може сміливо конкурувати з такими рішеннями, як, наприклад, японська штукатурка або інші види декоративної штукатурки.

Умови, які повинні дотримуватися під час робіт

Наносимо масу при температурі від 5 до 25 °С. Необхідно стежити за прямими сонячними променями, які можуть викликати занадто швидке висихання. У разі штукатурки зовнішніх фасадів слід звернути увагу на поточні погодні умови. Не можна наносити штукатурку під час опадів і при інтенсивному сонячному світлі.

Кожен новий шар мозаїчної штукатурки необхідно наносити таким чином, щоб виділені фрагменти були з'єднані методом «мокре на мокре». Це означає, що всі фрагменти стіни повинні бути пов'язані один з одним, перш ніж маса почне зв'язуватися. Спроби поєднати засохлу штукатурку зі свіжою, викличуть непривабливий, видимий слід шва на поверхні.

Також необхідно пам'ятати, що маса мозаїчної штукатурки завжди повинна наноситися одним вирішальним рухом (зверху вниз або справа наліво). Застосовувати один напрям і не робити кругових рухів.

Де купити мозаїчну штукатурку в Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах?

Комерційна пропозиція інтернет-магазину Околоремонта включає в себе різні види внутрішньої мозаїчної штукатурки і адаптованої під зовнішній фасад. Не рахуючи низької ціни на мозаїчну штукатурку, потрібно також звернути увагу на продуктивність розчину. Середня ефективність мозаїчних штукатурок становить близько 2 кг / м2 (ці значення можуть трохи відрізнятися в залежності від виробника).

Вгору