МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Інструмент шарнірно - губцевий

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шарнірно-губцевий інструмент: основні види та призначення

Для виконання ремонтних та монтажних робіт використовується низка пристроїв з особливими функціональними можливостями. Це шарнірно-губцевий інструмент, замовити який доречно для роботи професіоналів та домашніх майстрів. Насамперед усі пристрої, які входять до цієї категорії, мають подібну конструкцію. Це металеві губки, а також ручки, які між собою з'єднані за допомогою осьового шарнірного механізму.

Інструмент шарнірно - губцевий

Основні завдання та різновиди шарнірно-губцевих інструментів

Залежно від специфіки застосування, шарнірно-губцеві інструменти можна купити з декількох видів і підгруп. За конструкцією робочої ділянки визначається застосування інструменту.

Функціональні завдання

Шарнірно-губцевий інструмент проводиться відповідно до ГОСТів. Завдяки цьому дані пристрою одержують характеристики, актуальні у конкретних умовах. Для виконання специфічних функцій виробляються інструменти з особливими властивостями. Насамперед підвищені вимоги пред'являються до тих інструментів, які застосовуються у ремонті мікроелектроніки, за високої напруги, на ділянках з ризиком вибухів. За допомогою таких пристроїв здійснюється перекушування дроту, видалення ізоляції, затискання, захоплення, згортання та багато інших маніпуляцій із різноманітними деталями.

Основні різновиди

У нашому інтернет-магазині купити шарнірно-губцеві інструменти можна різних видів. Відповідно до зовнішнього вигляду та виконуваних завдань розрізняють знімники ізоляції, пасатижі, бокорізи, кліщі, круглогубці, кусачки, ножиці по металу, плоскогубці, труборізи, качконоси та щипці. Деякі з них використовуються найчастіше.

Плоскогубці

Не варто такий інструмент плутати з пасатижами. Їхній функціонал більш обмежений. Плоскогубці призначені до роботи з плоскими деталями. Вони немає загострених кромок для розрізання. Їхні губки плоскі, що значно зменшують можливості плоскогубців. Але саме такі шарнірно-губцеві інструменти замовити для промисловості та побуту прийнято найчастіше. Вони бувають таких видів:

  • Універсальні. Такі плоскогубці підходять більшості видів ремонтно-монтажних робіт з різними матеріалами.
  • Сантехнічні. Дані плоскогубці виготовляються з вуглецевої сталі. Відповідно до ГОСТу вони мають довжину від 125 до 220 мм.
  • Електромонтажні. Плоскогубці мають на ручках спеціальні накладки, виготовлені з діелектричних матеріалів.
  • Обтискні, діелектричні, переставні, розсувні. Все це підвид електромонтажних плоскогубців. Вони виконують вузькі завдання.

Тонкогубці

Такі шарнірно-губцеві інструменти в Україні відомі ще як довгогубці. Вони призначені для виконання специфічних функцій. Це підвид пасатижів. Зовні вони виглядають як невеликі щипці з напівкруглою або повністю плоскою поверхнею робочої частини. Ці інструменти виконують такі завдання:

  • Згинання дроту. За допомогою цього інструменту можна отримати однаково вигнуті ділянки.
  • Маніпуляції із дрібними комплектуючими. Наприклад, це може бути ювелірні вироби.

Ручний інструмент шарнірно - губцевий

Кусачки

Такий інструмент застосовується для розсікання листів із пластику або металу, а також стрижнів або дроту. Розрізняють кусачки:

  • Торцеві. Вони губки знаходяться перпендикулярно до рукоятці.
  • Болторізи. Це силові кусачки для розсікання твердих прутів.
  • Бокорізи. Такі кусачки мають гострі кромки для перекушування дроту.

Широко потрібні в нашому інтернет-магазині шарнірно-губцеві інструменти з каталогів провідних виробників, включаючи Intertool та Q-Tool. Вони виготовляються з найкращих матеріалів, які максимально відповідають функціональним завданням та безпеці застосування даних пристроїв. Розібратися з їхніми характеристиками допоможуть наші професійні консультанти.

Вгору