МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Клей для шпалер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шпалери — найбільш популярний матеріал для оздоблення стін або стель в приміщенні. Величезний вибір дизайнів, фактур і забарвлень, невисока вартість, простота поклейки і подальшого нанесення фарби — всі ці причини зумовили їх затребуваність серед українського населення. Однак остаточний вигляд кімнати залежить не тільки від виду і якості шпалер. Велике значення має склад клею, його адгезивні здатності. Не можна не згадати і майстерність фахівця, який готував поверхню під шпалери. У цьому розділі інтернет-магазину «ОКОЛОРЕМОНТА» ви зможете клей для шпалер купити з доставкою по Україні.

Види клею для шпалер в асортименті

У нашому каталозі є продукція, призначена для фіксації настінних матеріалів, яку можна розділити на кілька видів:

  • Клей для скловолокна і флізеліну. З його допомогою можна також фіксувати тканинні і паперові шпалери. Це вузькоспеціалізована клеюча суміш. Основна її властивість — дуже висока адгезія. Якщо в майбутньому ви захочете наклеєні шпалери зняти, то вам знадобляться специфічні розчинники. Ціна на клей для шпалер зі скловолокна і флізеліну набагато вища, ніж така у сумішей для шпалер інших типів.
  • Клей для вінілу. Використовується для монтажу шпалер, виготовлених на основі ПВХ. Такий клей не тільки полегшує процес поклейки, але й гарантує надійне зчеплення майже з будь-якою поверхнею. Він годиться і для легких (паперових) шпалер, але теж досить дорогий, тому його краще купувати тільки для вінілових виробів.
  • Універсальний клей, теоретично відповідний для шпалер всіх існуючих видів. Він містить усереднену кількість адгезивних компонентів, необхідних для прилипання до поверхні шпалер різних типів. На результат роботи значно впливає якість підготовки стін і клейкої суміші.
  • Клей для паперових шпалер. Найдешевший варіант зі слабкою адгезією, який не підійде для обробки поверхонь важкими і вініловими матеріалами. Купити в Києві клей для шпалер легкого типу рекомендується виключно для роботи з папером. Навряд чи він добре приклеїть вінілове або тканинне полотно.

Якісний шпалерний клей — гарантія вдалого ремонту

Клей для шпалер хоча б один раз в житті готувала та використовувала кожна доросла людина, оскільки обробка стін таким способом — найбільш простий спосіб створити затишок в приміщенні і надати йому свіжий, привабливий вигляд. Хімічний склад клейової суміші не тільки міцно утримує шпалерне полотно на стіні або стелі після висихання, але й дозволяє проводити різні маніпуляції в процесі обклеювання: відокремлювати смугу від поверхні, вирівнювати її, усувати бульбашки і т. п.

В основі більшості сучасних клеїв для шпалер лежать модифіковані крохмалі і целюлози. Саме завдяки їм порошок після розведення водою перетворюється в липку суміш, яка з вигляду і консистенції нагадує кисіль. До багатьох клеїв додаються допоміжні компоненти.

Останні дозволяють домогтися різних властивостей готової суміші:

  • рівномірне схоплювання;
  • легке видалення шпалер зі стін надалі;
  • морозостійкість;
  • покращене ковзання полотна по основі;
  • можливість безслідного усунення надлишків клею з шпалер;
  • протистояння бактеріям, цвілі та грибкам.

До складу клею для вінілових шпалер входить полівінілацетат, що підвищує адгезію. Високоякісний клей для шпалер купити в Україні недорого можна і без спеціальних добавок, а лише з одного модифікованого крохмалю. Це самий простий і доступний за ціною варіант, однак слід врахувати, що сила його зчеплення з дерев'яними і бетонними поверхнями залежить від зовнішніх умов (температура, вологість) і від правильного розведення сухого складу.

Перед купівлею шпалерного клею уважно ознайомтеся з інструкцією по його застосуванню. Виробники завжди вказують особливості роботи зі своїм продуктом, що дозволяють добитися відмінного результату при обробці приміщення.

Вгору