МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Вимірювальний інструмент

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Популярні різновиди вимірювального інструменту

Жодне будівництво, навіть дрібні ремонтні роботи, не обходяться без ручного вимірювального приладдя. Щоб точно виміряти потрібну відстань, визначити, чи рівно укладені облицювальні матеріали на стінах, потрібно вимірювальний інструмент купити в Україні. За допомогою простих ручних інструментів легко виміряти ширину та довжину, проконтролювати рівність ліній та поверхонь, зняти параметри заготовок. В широкому асортименті вимірювальне приладдя представлене в магазині «ОколоРемонта».

Вимірювальний інструмент

Основні види вимірювальних приладів

Найчастіше в ремонтних роботах та на будівництві використовуються такі різновиди вимірювального інструменту:

  • рулетка:
  • штангенциркуль;
  • будівельний рівень (правило);
  • дальномір;
  • косинець;
  • розмічальні шнури.

За допомогою цього інструменту можна виконувати такі завдання:

  • визначати точну відстань до заданого обєкта чи споруди;
  • визначати різниці висот між кількома точками;
  • вимірювання кутів;
  • визначення вертикалі і горизонталі поверхонь;
  • обчислення довжини, висоти та величини.

Рівні та правила — просте визначення рівності поверхні

В ремонтних та будівельних роботах один із найпопулярніших вимірювальних інструментів — це рівень. Також його часто використовують у поєднанні з правилом — це легкий, зручний у використанні інструмент, котрий використовують під час нанесення тинькування. Будівельне правило дозволяє досягти високого ступеня точності під час вирівнювання великих поверхонь. Правило виготовлене з алюмінієвого профілю, товщиною 1 мм. З обох боків інструмент оснащений пластиковими «черевиками», котрі виконують функцію опори, що захищають конструкцію від пошкоджень.

Також для точного вимірювання точності під час вирівнювання поверхні використовується будівельний рівень. Бульбашкові будівельні рівні – це пряма рейка, різної довжини, в центрі чи на кінцях якої розташована капсула. Всередині розміщується підфарбована рідина та бульбашка повітря.

Залежно від довжини, рівень може мати від однієї до п'яти капсул з бульбашкою.

Водяні рівні — це прозора трубка, на кінцях якої розташовані колби з відмітками. Щоби почати вимірювання, в рівень потрібно налити воду.

Рулетка для простого визначення довжини

Без рулетки не обійтись не лише на будівництві, але й у побуті, коли необхідно зробити поточні заміри для покупки нових меблів, побутової техніки. Рулетки розрізняються за довжиною та шириною полотна. Більшість будівельних рулеток оснащуються металевим полотном, стійких до пошкоджень.

Визначаємо точні розміри заготовок

Не менш популярним вимірювальним інструментом є штангенциркуль, за допомогою якого можна виміряти зовнішні та внутрішні розміри деталі, а також глибину.

Залежно від особливостей конструкції розрізняють штангенциркулі:

  • з двостороннім розміщенням губок для вимірювання зовнішніх та внутрішніх величин;
  • з круговою шкалою для визначення точного розміру;
  • з односторонньою губкою для вимірювання зовнішніх лінійних розмірів;
  • з двома губками для зовнішнього на внутрішнього вимірювання та розмітки, з рамкою мікрометричної подачі.

Не обійтися на будівництві без косинця — класичного інструмента для вимірювання розмірів при збиранні різних конструкцій. Також косинець може використовуватися для перевірки прямого кута уже готових виробів.

Ручний вимірювальний інструмент

Маркування виробів під час ремонтних та будівельних робіт

Для полегшення робочих процесів використовуються спеціальні маркувальні олівці по склу. За їх допомогою можна робити помітки та надписи на склі та інших гладеньких поверхнях. Надійний корпус захищає стрижень від пошкоджень, а яскраве забарвлення дозволяє постійно тримати олівець у полі зору.

При вимірюванні точності кладочних робіт використовується відбивний шнур, у поєднанні з трасувальною крейдою. Цей матеріал погано розчиняється у воді, стійкий до атмосферних явищ, тому не змивається з поверхні, на якій проводились заміри.

Вгору