МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Шурупокрути та викрутки акумуляторні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Акумуляторні шуруповерт і викрутка: який інструмент вибрати?

Ще зовсім недавно для ремонтних робіт, складання меблів, кріплення різних конструкцій використовувалася звичайна викрутка, хіба що з різними насадками. Але сьогодні її ефективно замінюють більш сучасні інструменти, такі як акумуляторні шуруповерт і викрутка. В Україні їх можна купити в нашому інтернет-магазині. Але що собою являють, як відрізняються, де застосовуються ці пристрої? Давайте спробуємо розібратися разом.

Шурупокрути та викрутки акумуляторні

Якими характеристиками відрізняються акумуляторний шуруповерт і викрутка?

Ці прилади мають безліч характеристик, за якими вони відрізняються. Стосується це зовнішнього вигляду, внутрішніх конструкцій і специфіки застосування.

  • Форма й розміри

Шуруповерт будь-якої моделі матиме форму, що нагадує пістолет. Адже це пов'язано з необхідністю мінімізації навантаження на руку користувача під час роботи з даним інструментом.

Викрутку можна вибрати теж у формі пістолета. Але існують також моделі Т-подібні, прямі й типу трансформера. До того ж викрутка набагато легша, менша за розміром і простіша за конструкцією.

  • Спосіб живлення

Ця характеристика зумовлена специфікою роботи інструменту. Тому завжди можна купити акумуляторну викрутку. Шуруповерт на відміну від неї може працювати також від електромережі. Якщо модель акумуляторна, то в ній використовується знімна батарея. Її в разі виснаження можна замінити на заряджену. Шуруповерт комплектується більш ємним акумулятором, ніж викрутка.

  • Інші параметри

Шуруповерт, враховуючи специфіку його застосування, апріорі буде набагато потужнішим за електровикрутку. І його крутний момент також набагато вищий. Шуруповерт передбачає більше видів налаштувань і режимів роботи. Адже йому доводиться працювати з довшим кріпленням і твердішими матеріалами.

Шуруповерт оснащений затискним патроном. Це значно розширює його функціонал, оскільки дає змогу застосовувати різні види оснащення. На відміну від нього викрутка менш варіативна. Але зате її можна використовувати в місцях, які недоступні для шуруповерта з громіздким масивним корпусом.

Що потрібно знати, перш ніж купити акумуляторний шуруповерт?

На нашому сайті замовити акумуляторні шуруповерти від кращих сучасних виробників. Вони відрізняються ергономічною формою, призначеною для зручного утримування в руці. Окрім того:

  • Вибрати шуруповерти можна мережеві та акумуляторні. Для побутового та професійного використання ці прилади вибираються за рівнем потужності. Щоб підвищити автономність, використовується змінна батарея.
  • Переважно акумуляторні шуруповерти, замовити які можна в нашому магазині, мають крутний момент 15-150 НМ. Під конкретний вид роботи прилад налаштовується за допомогою муфти. На багатьох приладах доступно 20 режимів крутного моменту.
  • Швидкість обертання на шуруповерті може перевищувати 1400 оборотів на хвилину. На деяких моделях можна налаштовувати два-три швидкісних режими. Можливі також функції електронного коригування обертів.
  • Такий прилад можна вибрати для роботи по бетону, цеглі, дереву. Чутливе гальмо не допускає перетяжки кріпильних елементів. Завдяки підсвічуванню можна використовувати прилад і в слабо освітлених локаціях. Наявність зарядів батареї покаже індикатор.

Шурупокрути, електровикрутки

Що потрібно знати, перш ніж замовити акумуляторну викрутку?

У нашому інтернет-магазині акумуляторну викрутку купити недорого можна різної форми. Вона складається з корпусу з вбудованим електродвигуном, акумулятором, редуктором і кнопковим керуванням.

Для роботи з різними видами шурупів використовуються шестигранні змінні біти, які монтуються в головку тримач. Характеризується прилад крутним моментом. Чим він буде вищим, тим потужнішим буде інструмент.

Отже, перш ніж купити акумуляторний шуруповерт або викрутку, в каталозі нашого магазину доречно ознайомитися з їхніми характеристиками. Також потрібно виходити з ваших завдань. Для більш істотних навантажень вам знадобиться саме шуруповерт, а для періодичного застосування в ремонтних роботах підійде й викрутка.

Вгору