Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Рідкі цвяхи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тепер для цвяхів не потрібен молоток

Коли немає під рукою молотка, дрилі і кріплення (цвяхи, дюбель), або зовсім не хочеться порушувати ідеальну декоративну поверхню свердлінням і забиванням, тоді на допомогу приходять рідкі цвяхи. Будь-яка будівельна точка продажу готова запропонувати ці диво-матеріали.

Рідкі цвяхи ціна

Всі види відрізняються за показником сили склеювання, який виробник вказує на упаковці. Найдорожче коштуватимуть посилені цвяхи здатні витримати навантаження 25 кг на 1 см². Вони, як правило, називаються СУПЕРСИЛЬНІ, Super Power, Міцні. Наступні за шкалою – прозорі рідкі цвяхи з силою склеювання 21 кг / см². У білому кольорі показник опускається до 14 кг / см². Перед застосування оцініть майбутнє навантаження на предмет який потрібно приклеїти, або сам предмет має вагу, і купуйте відповідну позицію. Найнижча ціна буде на декоративний клей без будь-яких показників, для легких конструкцій всередині приміщення. Якщо не збираєтеся користуватися перевагами більш дорогих найменувань, то і переплачувати нема чого.

Клей рідкі цвяхи характеристики:

 1. Акрилова основа складу не виділяє токсичних речовин, а це значить, що можна безпечно працювати в закритих приміщеннях. Базові кольори – білий і прозорий. Вибирають, посилаючись на колір поверхні або забарвлення самого предмета. Але після висихання клей фарбують будь-яким видом фарби, тобто місця з'єднань можна приховати.
 2. Завдяки відмінному показнику термостійкості від -25ºС до + 80ºС, клей використовують зовні і всередині приміщень.
 3. 3.Важливо пам'ятати температуру зберігання, транспортування та застосування рідких цвяхів – від + 5ºС до + 40ºС. Треба знайти місце в житловому просторі (не на балконі) для залишків клею.
 4. Після нанесення клею і приєднання деталей засікають час фіксації. Це 5 – 15 хв. Через 15 хвилин матеріал починає застигати і будь-які підтримуючі конструкції можна прибирати.
 5. Через 24 години настає повне висихання і можна впевнено користуватися елементами що клеїли.
 6. Виготовляють в тюбиках по 100 мл для ручного витискання і в тубах по 280 мл для роботи зі спеціальним пістолетом.

Більшість будівельних матеріалів піддаються склеюванню: цегла, керамічна плитка, деревина, бетон, гіпсокартон, пластик.

Купити рідкі цвяхи

Інтернет-магазин Околоремонта розміщує на сторінці товари торгової марки Mounter. Крім стандартних позицій клею, стає популярним Каучуковий клей рідкі цвяхи, ціна на нього може здатися завищена, але його добрі характеристики варті того:

 • Універсальний.
 • Прозорий.
 • Еластичний.
 • Водостійкий.
 • Термостійкий (до + 180ºС).

Клей для приклеювання дзеркал має особливий склад, що не роз'їдає амальгаму – це напилення на зворотному боці, що робить скло дзеркалом. Здатний приклеїти гладкі і глянцеві поверхні, з нульовим показником водопоглинання.

Рідкі цвяхи ціна харків

Жителі Харкова можуть відвідати фірмовий салон Sniezka для придбання потрібного товару. Наявність і ціни актуальні. Додаткова інформація про кожен продукт представлена у вигляді компетентних продавців і каталогів з докладним описом від виробника.

Якість кожного продукту підтверджено сертифікатами, висновками і паспортами якості.

Жителі інших населених пунктів цілодобово можуть оформити замовлення на рідкі цвяхи на сайті okoloremonta.ua, оплатити он-лайн карткою без комісії або вибрати «післяплата».

Околоремонта- зручний продавець будівельних матеріалів при будь-яких масштабах ремонту!

Вгору