МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Емалі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Переваги та різновиди емалевих фарб

Одним із важливих факторів успіху ремонтних робіт є правильно підібрані матеріали, зокрема лакофарбові. Важливо підбирати їх з урахуванням особливостей обєкта, умов використання, температурного діапазону. Мають попит емалеві фарби, адже вони відрізняються доступною ціною та високими експлуатаційними характеристиками. Якщо ви плануєте косметичний чи глобальний ремонт, у магазині «ОколоРемонта» ви можете емалеву фарбу купити в Україні.

Емалеві фарби

Основні переваги емалевих фарб

Емалева фарба становить собою гелеподібний чи водянистий матеріал, в якому присутній органічний розчин, лак або алкідна смола. При контакті з повітрям лакофарбовий матеріал швидко застигає, утворюючи міцну плівку, стійку до вологи та перепадів температур.

Плівка, утворена емалевою фарбою, стійка до подряпин стирання, бруду та води. Саме тому саме емаль часто використовують для фарбування поверхонь, розташованих на вулиці. Важливою відмінністю емалевих фарб є привабливий зовнішній вигляд — вони надають поверхні яскравого вигляду, завдяки глянцю.

Емалеві фарби можна наносити в один шар, оскільки вони мають гарну покривну здатність. Більшість брендів пропонує широку кольорову палітру, тому ви зможете обрати емалеву фарбу для будь-якого обєкту.

Основні різновиди емалевих фарб:

 • акрилові,
 • на водній основі,
 • латексні,
 • силіконові,
 • аклкідні,
 • масляні.

Стійкі до стирання та безпечні емалеві фарби

До цієї групи можна віднести акрилові та водні емалеві фарби. Акрилові фарби мають підвищений попит завдяки універсальності, адже їх можна використовувати для фарбування поверхонь усередині та назовні.

Серед основних переваг акрилових емалевих фарб варто назвати:

 • стійкість до вологи, подряпин;
 • висока стійкість до механічних пошкоджень, стирання;
 • стійкість до атмосферних явищ — акрилова фарба не боїться вітру, снігу, дощу та мінусових температур.

Навіть під впливом перепадів температур на поверхні фарби не з'являються тріщини, з часом фарба не вигорає на сонці. Ще однією важливою перевагою акрилових емалевих фарб є їхня екологічна безпека, оскільки в складі немає токсичних компонентів.

Схожі властивості має й емалева фарба на водній основі, яка може застосовуватися для фарбування дерева та металу. Серед основних переваг емалі на водній основі можна назвати:

 • зручність нанесення;
 • безпека для дітей;
 • відсутність різких запахів;
 • стійкість до впливу атмосферних факторів;
 • швидке висихання;
 • гарне зчеплення з основою;
 • відсутність появи жовтизни з часом.

Емалеві фарби підвищеної стійкості

Якщо ви плануєте ремонт чи реставрацію меблів, тоді вам варто поліуретанову емалеву фарбу купити в Києві. Цей різновид лакофарбових матеріалів розроблений для фарбування всередині приміщень. Найчастіше поліуретанові емалі застосовують для фарбування нових та старих дерев'яних перекриттів, підлоги, сходинок, поручнів та інших обєктів із дерева.

Головною відмінністю поліуретанової фарби є надвисока міцність, що дозволяє використовувати її для фарбування поверхонь, що піддаються дуже інтенсивним навантаженням. Окрім деревини, цю фарбу можна наносити на мінеральні поверхні: цеглу, бетон, штукатурку, загрунтований метал.

Емалі

Високі показники стійкості та міцності має алкідна емалева фарба. Серед інших важливих показників варто назвати високу ступінь глянцю, стійкість до атмосферного впливу. Фарбу зручно наносити, адже вона практично не утворює патьоків. Фарба представлена в широкій кольоровій палітрі, не втрачає яскравості кольору протягом 10 років.

Масляні емалеві фарби також можуть застосовуватися для фарбування металу, деревини, а також чавунних елементів. Масляна фарба стійка до впливу атмосферних чинників, тому чудово підходить для зовнішнього використання. Також для масляної фарби характерні мала витратність та чудова покривна здатність.

Для якісного ремонту ви можете емалеву фарбу замовити онлайн у магазині «ОколоРемонта».

Вгору