МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Інструмент малярський

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Великий вибір інструменту для малярних робіт

Під час будівництва, ремонту та реставрації найчастіше виконуються малярні роботи. Нанесення фарби, декоративної та захисного тинькування є найпоширенішими операціями, адже вони дозволяють швидко покрити будь-яку основу рівним шаром фарби чи тиньку. Щоби будь-яка робота була виконана якісно, важливо правильно підібрати спорядження. Магазин "ОколоРемонта" пропонує інструмент малярський купити в Україні, представлений в широкому асортименті.

Як обрати правильний малярський інструмент?

Щоби не помилитися з вибором, важливо обирати пензлі, валики, котрі точно відповідають особливостям та кінцевій меті вашої роботи. В каталозі магазині "ОколоРемонта" ви знайдете такі види малярного інструменту та допоміжних матеріалів:

 • пензлі;
 • валики;
 • сигнальні стрічки;
 • ванночки малярські;
 • макловиці;
 • захисна плівка.

Пензлі — найперший інструмент маляра

Без цього аксесуару важко уявити маляра, котрий, подібно художнику, мазок за мазком, створює власний шедевр — на стіні, підлозі чи стелі.

Найлегше розрізняти малярські пензлі за діаметром робочої частини. Найменші пензлі, 25 мм, використовуються для фарбування маленьких деталей, наприклад, парканів.

Інструмент з шириною робочої частини 38 мм можна використовувати для фарбування предметів округлої форми — плінтусів, карнизів.

Фарбувати дверні прорізи, віконні рами та інші конструкції невеликої ширини легко фарбувати пензлем шириною 50 мм.

Універсальними вважаються пензлі діаметром 63-75 мм, ними можна фарбувати стіни та інші поверхні.

Також вирізняють пензлі для специфічних робіт, наприклад, фарбування радіаторів. Такі інструменти відрізняються вузькою робочою частиною та викривленою ручкою. Завдяки комбінації цих особливостей ви зможете легко пофарбувати важкодоступні ділянки радіатора, тому робота виглядатиме ідеально.

Універсальними вважаються круглі пензлі, адже їх зручно використовувати для фарбування різних обєктів. Вузький інструмент (20-40 мм) підходить для фарбування вікон, дверей, кутів, плінтусів. Кисті більшого діаметру можна використати для ґрунтування стін, стель, а також покриття фарбою підлоги.

Обробляти великі площі найзручніше за допомогою пензля що має назву макловиця. Ця кисть відрізняється великою робочою частиною прямокутної форми, на котру набирається багато фарби за один раз. Також макловицю зручно використовувати, якщо ви клеїте шпалери.

Валики для легкого нанесення ефектів

Якщо вам потрібно легко та швидко покрити фарбою, ґрунтовкою велику площу, тоді слід інструмент малярський купити в Києві з категорії валики. Найчастіше валики використовуються, якщо потрібно пофарбувати стіни, підлогу чи стелю.

В окрему категорію вирізняють фактурні валики, за допомогою яких можна створювати оригінальні ефекти. Робоча частина такого валика виготовляється з міцного силікону, котрий має відповідний візерунок:

 • ромб,
 • зигзаг,
 • косичка,
 • тріщини,
 • шкіра,
 • цегла.

Такі валики можна використовувати двома способами: як трафарет, при нанесенні фарби, а також для обробки штукатурної маси, щоби домогтися об'ємного рельєфу.

Інструмент для малярських робіт

Обладнання для зручного змішування фарби, ґрунтовки

Наносити фарбу, тинькування, ґрунтувальні суміші досить важко, якщо поруч немає спеціального обладнання. Для цієї мети широко використовуються спеціальні ванночки. Вони виготовляються з міцного пластику, мають стійкі опори, оснащені невеликим поглибленням з одного боку для фарби чи ґрунтувальної суміші. В це поглиблення дуже зручно занурювати пензель чи валик, щоби повністю просочити його налитою сумішшю. Використання малярської ванночки дозволяє наносити склад рівномірно, без патьоків чи прогалин.

В магазині "ОколоРемонта" ви зможете придбати інструмент малярський недорого. Також вашій увазі пропонується різноманітне обладнання, котре полегшує малярні роботи.

Вгору