Посилка автоматично повертається у відділення відправника на сьомий день зберігання у вашому відділенні.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Напилки, рашпилі , надфілі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Напилки, рашпілі, надфілі та інші ручні інструменти для домашнього та професійного майстра

Такі інструменти незамінні під час виконання найрізноманітніших видів слюсарних робіт. Причому кожен з них призначений для обробки поверхонь різних видів. Однак у них спільна сфера застосування. Адже надфілі, рашпілі та напилки з каталогу будь-якого виробника використовуються для випилювання заготовок з різних матеріалів, а після цього — видалення задирок, що утворилися.

Напилки, рашпилі , надфілі

Якими характеристиками й функціональними можливостями відрізняються надфілі, напилки й рашпілі?

Навіть за зовнішнім виглядом ці інструменти багато в чому схожі, хоча мають і масу відмінних характеристик. Відрізняються вони й за своїми конкретними функціональними завданнями. Тому перш ніж купити рашпілі, напилки або надфілі, в каталозі нашого магазину варто ознайомитися з особливостями інструментів, які вас цікавлять.

Надфіль

Цей інструмент являє собою невеликий напилок. З його допомогою здійснюється зачистка, а також обробка деталей у найбільш важкодоступних ділянках, наприклад, в отворах, на вигинах, внутрішніх і зовнішніх кутах. Навіть ззовні надфіль, замовити з доставкою який можна в нашому магазині, схожий на напилок. Він має аналогічну форму. Тільки за розміром він набагато менший. Довжина такого інструменту 16 см, а його робочої ділянки — від 6 до 7,5 см. Якщо ви практикуєте роботи з надфілем досить часто, то вам краще вибрати комплект таких пристроїв. Завдяки цьому ви зможете працювати з різними видами й формами металевих виробів. Найбільш надійними й довговічними є комплекти з алмазним напиленням. Основні види надфілів:

 • За формою — круглі, квадратні, напівкруглі, плоскі й тригранні.
 • За призначенням — для твердосплавних металів, скла та кераміки.
 • За матеріалом — сталеві з алмазним напиленням різної зернистості.
 • За типом насічки — вона може бути нанесена в декількох напрямках.
 • За рівнем шорсткості — з коефіцієнтом на рівні від 0,16 до 0,32.

Напилки

Пропоновані в нашому інтернет-магазині напилки можна вибрати для спеціалізованих або стандартних слюсарних робіт. Це ріжучий інструмент, за допомогою якого здійснюється зрізання металевих виробів пошарово, методом обпилювання. У результаті можна надати заготовці необхідної форми й шорсткості. За зовнішнім виглядом це сталевий брусок із прямокутним або трикутним перерізом. За рахунок виконаних на його поверхні насічок утворюються досить гострі зубці. На хвостовику кріпиться дерев'яна або пластмасова ручка. Від неї залежить комфортність експлуатації інструменту, а також безпека виконуваних робіт. Напилки розрізняють:

 • За типом насічки. Вона може бути одинарною, дуговою, подвійною або рашпільною.
 • За кількістю насічок. Залежно від їх числа розрізняють напилки від 1 й до 5 класу.
 • За довжиною робочої частини. Переважно вона може становити від 100 до 350 мм.

Набори напилки, рашпилі , надфілі

Рашпілі

Цей інструмент являє собою напилок, у якому насічка зроблена більш рідко. Він застосовується для м'яких металевих сплавів, а також роботи з дерев'яними заготовками, виробами з кістки та для обробки шкіри. Замовити рашпіль на сайті нашого магазину можна різних видів. Його зуби можуть мати форму пірамідок і розташовуватися перпендикулярними по відношенню до осі рядами. Щоб уникнути утворення канавок у процесі спилювання, ряди на полотні рашпіля розміщуються зі зміщенням на половину кроку між сусідніми зубцями. Розрізняють насамперед рашпілі за типом насічки — першого або другого номера, за довжиною — від 250 до 350 мм, а також за формою:

 • напівкруглі;
 • гостроносі;
 • тупоносі;
 • круглі.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині напилки, надфілі й рашпілі купити недорого з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком доступні. А їхня якість відповідає найвищим міжнародним стандартам. Адже це продукція таких відомих виробників, як, наприклад, Intertool і Q-Tool. Оскільки ми співпрацюємо з ними без посередників, то можемо гарантувати оригінальність і відмінну якість цих товарів. Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.