Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Морилка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Особливості застосування деревних просочень

Морилка найчастіше представляє собою коричневу рідину, призначену для обробки деревини з метою знищення шкідливих комах і продовження терміну служби дерев'яної поверхні.  Розрізняють просочення для дерева на спиртовій основі, водній та масляній.

Купити морилку на водній основі можна як в уже готовому для використання стані, так і у вигляді порошку, який потрібно розбавити водою.  Завдяки такому способу просочення можна забарвити деревину практично в будь-який деревний колір.  Спиртова морилка також випускається в двох формах, але наносити її вручну досить складно, а тому при роботі з нею використовують спеціальний розпилювач.  Найбільш зручною у використанні є масляна морилка.  Її легко наносити, вона швидко обсихає і залишає рівномірний гладкий шар.  Акрилові та воскові морилки вийшли на ринок нещодавно, проте завдяки поліпшеним властивостями обробленої поверхні вже набули широкого поширення.  Вони володіють хорошим водовідштовхувальним ефектом.  Такі склади ще називають рустиковий, оскільки вони підкреслюють природну структуру дерева і мають велику палітру кольорів.  Є ще морилки на основі лаку алкіду, але робота з такими складами передбачає суворе дотримання заходів пожежної безпеки.

Для роботи з будь-яким видом просочення існують свої заходи безпеки, чітко викладені на етикетці і яких обов'язково слід дотримуватися.  Наносяться такі склади пензликом або тампоном із застосуванням всіх необхідних засобів захисту в добре провітрюваному приміщенні.

Продукція з підтвердженим якістю

Купити морилку (Київ і вся Україна) в спеціалізованому інтернет-магазині Okoloremonta.ua можна виключно фірмової якості, оскільки наш сервіс успішно співпрацює з провідними українськими та зарубіжними виробниками ЛФМ.  Крім того, в розділі «морилка» - ціна (Україна) може бути значно знижена в період проведення сезонних розпродажів.  Для зручності наших покупців ми пропонуємо пройти просту реєстрацію на сайті, що дозволить нам завжди тримати Вас в курсі всіх акційних пропозицій.

Наш сервіс передбачив порядок надання гарантійного обслуговування, а оплата і доставка товару здійснюється будь-яким зручним для Вас способом по всій Україні.  Вся сертифікаційна інформація про продукцію розміщена у відповідному розділі, а фахівці порталу завжди раді надати повну консультацію з усіх питань за безкоштовним номером для зв'язку, вказаною на сторінці.

Вгору