МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Клей для теплоізоляції та утеплення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Обираємо якісний клей для теплоізоляції

Утеплені фасади квартири чи будинку суттєво покращують клімат у приміщенні, зменшують витрати енергії на обігрів у зимову пору, охолодження — в спекотний період. Однак, щоб утеплення було максимально ефективним, потрібно спершу обрати матеріал утеплення. В залежності від вашого вибору варто клей для теплоізоляції купити в Україні — широкий асортимент цих товарів ви знайдете в магазині «ОколоРемонта».

Клей для теплоізоляції та утеплення

Обираємо матеріали для утеплення

Обирати клей для теплоізоляції потрібно вже тоді коли ви купили утеплювальний матеріал або, принаймні, визначилися з його типом. Адже клей повинен працювати в тісній синергії з теплоізоляцією, створювати надійний тепловий бар'єр, протистояти механічним ушкодженням.

Правильно підібрані клейові суміші для різних видів утеплювача дозволяють створювати міцні та витривалі конструкції.

Види клею за складом

За цим критерієм можна визначити клейові суміші: поліуретанові, сухі, готові до роботи дисперсійні суміші.

Поліуретановий клей виготовляється в герметичних балонах, схожих візуально на монтажну піну. Основні переваги такого клею: гарний показник адгезії до різних типів поверхонь, легкість застосування. Найчастіше такий клей застосовується у комбінації з пінополістиролом, тому інколи його називають піною для пінопласту.

Готові до роботи клейові суміші поставляються в ємкості, схожій на будівельне відро. Такі суміші легкі в роботі та екологічно безпечні. Найчастіше цей тип клею застосовується в комбінації з екструдованим пінополістиролом. Такий клей є універсальним — з його допомогою можна не тільки приклеїти утеплювач, а й армувати ізоляцію.

Сухі суміші — найбільш популярний вид клею для ізоляції, основу якого становить цемент. Причину високого попиту на сухі суміші зумовлює низька ціна. Сухі суміші бувають різних видів: універсальні армуючі, суміші для приклеювання. Універсальна суміш містить у складі добавку-пластифікатор, завдяки якій збільшується пластичність готового матеріалу.

Види клеїв за типами матеріалу

Також ви можете клей для теплоізоляції купити в Києві, обравши товар для конкретного виду утеплювача:

  • пінопласту,
  • базальтової вати,
  • газобетону.

Клейовий розчин для пінопласту поставляється в тубах, схожих на монтажну піну, що робить його дуже зручним у використанні. Такий клей ідеально підходить для приклеювання плит пінопласту за мокрою технологією. Клей має гарну адгезію до різних поверхонь: бетонної, керамічної, силікатної, цементної, цементно-вапняної.

Особливої уваги заслуговує поліуретанова клей-піна, котра застосовується для приклеювання пінопласту та пінополістирольних плит. Клей може застосовуватися для швидкого приклеювання плит, а також дерева до бетону, металу та інших типів поверхонь. Такий клей відрізняється гарною адгезією до поверхонь теплоізоляційних плит, дозволяє кріпити теплоізоляцію за допомогою дюбелів. Гарною перевагою поліуретанового клею є швидке висихання. Також поліуретановий клей можна застосовувати на вологих поверхнях, при низькій температурі.

Клей для теплоізоляції

В окрему групу слід винести клейові суміші для армуючої сітки, наносити котру необхідно для підвищення міцності плит пінопласту. Такий клей можна застосовувати зовні та всередині будівель, котрі потребують термозахисту.

Для утеплення будинків мінеральною ватою використовується суміш клейова та армуюча, котра виконує роль гідрозахисного шару. Окрім базальтової вати, така клейова суміш може використовуватися для приклеювання пінопласту, мінераловатних плит. Готовий гідрозахисний шар може використовуватися як основа під фінішні декоративні тинькування.

В магазині «ОколоРемонта» ви можете клей для теплоізоляції замовити онлайн, з доставкою по Україні. Щоби правильно підібрати готовий клей чи клейову суміш, ви можете проконсультуватися у працівників магазину. Всі позиції, представлені в магазині, відрізняються високою якістю та доступною ціною.

Вгору