МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Розчинники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Розчинники для фарби: великий асортимент, відмінні характеристики

У процесі нанесення фарби часто доводиться змінювати її консистенцію. Також часто необхідно видалити сліди фарби на різних поверхнях. Та й щоб відмити руки, теж потрібний розчинник для фарби. Купити в Україні його можна, скориставшись пропозиціями нашого інтернет-магазину. У нас ви знайдете різні види цих матеріалів за помірними цінами.

Розчинники

Чим розчинник для фарби з каталогу магазину відрізняється від розріджувача?

  • Розріджувачі та розчинники часто використовуються під час виконання ремонтно-будівельних робіт. Перш ніж вибирати розчинник, потрібно уточнити його відмінність від розріджувача. Він призначений для того, щоб уповільнити висихання фарби. Зазвичай його додають у ємність з лакофарбовим матеріалом, який потрібно залишити на зберігання після відкриття.
  • Розріджувач дає можливість знизити щільність верхнього шару, підвищити плинність фарби, не допустити її загусання та утворення в ній грудок. А ось розчинник для фарби купити потрібно для того, щоб довести її до оптимальної консистенції, необхідної для технологічно правильного нанесення на поверхню, нормалізації її покриваності та щоб уникнути утворення потік.
  • Розріджувач не входить у хімічну реакцію з фарбою. Але розчинник може взаємодіяти з компонентами лаків і фарб. Адже він проникає в їхню структуру, що призводить до розчинення елементів лаків, емалі та інших видів лакофарбових матеріалів.

Що є розчинниками для фарби, і які їх види найбільш затребувані?

Летючі елементи розчинника випаровуються максимально поступово. Це дозволяє уникнути утворення на поверхні висохлої фарби або лаку різноманітних дефектів. Отже, розчинник для фарби замовити необхідно для надання їй необхідної в'язкості. Також цей матеріал використовується для очищення одягу, ділянок тіла та інструментів від забруднення, отриманого під час фарбування.

Різновиди розчинників для фарби

Пропоновані в нашому інтернет магазині розчинники для фарби мають різний рівень леткості. Це їхня здатність випаровуватися в стандартних обставинах. За цим параметром розрізняють такі матеріали легко-, середньо-і важколеткі. Також розрізняють розчинники для фарбування, що мають у своїй основі ацетон, бензин, уайт-спірит, скипидар, гас та інші компоненти. Відповідно, такі розчинники для фарби замовити у каталозі нашого магазину можна наступних видів:

  • Ацетон. Це розчинник для перхлорвінілових фарб. З його допомогою можна знежирювати вироби з гуми, розчиняти різні солі та видаляти восковий наліт. Також ацетон розчиняє епоксидні смоли та органічні олії.
  • Сольвент. Такий розчинник застосовується для розрідження меламіноалкідних фарб. Він посилює їх плинність, добре впливає на бітум і гліфталь у складі різних лакофарбових матеріалів. Даний розчинник для фарби можна замовити в нашому магазині.

Розчинник для фарби

  • Уайт-спірит. Це практично безпечний розчинник. Його використовують у найрізноманітніших сферах. Він відмінно справляється з фарбами на основі олії, каучуку та бітуму. Уайт-спірит незамінний у роботі з емалями та іншими видами лаків та фарб, які найчастіше застосовують у побуті.
  • 646. Дані розчинники містять такі речовини, як етанол, толуол, бутанол, бутилацетат, ацетон і етилцелюлоза. При правильному поєднанні вони можуть легко розчиняти акрилові та епоксидні лаки. Такий розчинник при адекватному використанні не становить шкоди здоров'ю людини, тому може застосовуватися без спеціальних засобів захисту.

У нашому інтернет-магазині розчинники для фарби замовити з доставкою можна багатьох інших видів. Адже у нас ви знайдете все необхідне для виконання ремонтних та оздоблювальних робіт різного виду.

Вгору