МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Фібра будівельна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Особливості будівельної фібри

При виготовленні конструкції із бетону важливим компонентом є будівельна фібра. Вона додається до суміші, щоби зміцнити матеріал, запобігти утворенню тріщин та загалом покращити властивості. Магазин «ОколоРемонта» пропонує будівельну фібру купити в Україні, обравши модифікацію, котра підходить саме для вашого об'єкта.

Переваги використання будівельної фібри

Додавання до бетону будівельної фібри відкриває одразу декілька переваг. По-перше, цей матеріал підвищує міцність бетону, він може витримувати набагато більші навантаження. Особливо актуально це в будівельних конструкціях, котрі витримують значний тиск чи навантаження.

Друга важлива перевага використання будівельної фібри – зменшення ризику утворення тріщин. Коли бетон засихає, волокна фібри формують внутрішній каркас, котрий не дає утворюватися тріщинам на поверхні матеріалу. Ця відмінність покращує довговічність та знижує потреби в ремонті бетонних конструкцій.

Третя важлива відмінність — додавання фібри покращує адгезію бетону. Присутність волокон рівномірно розподіляє навантаження поверхнею бетону, що значно покращує стійкість та міцність.

При додаванні фібри в бетон, цей матеріал підвищує міцність та еластичність конструкції при вигині, розтягуванні, сприйнятливість до ударів чи розколювання. При використанні фібри показник ударостійкості зростає в 5 разів. Також волокна фібри попереджують появу мікротріщин на початкових етапах застигання бетону.

Серед інших важливих переваг використання фібри відзначимо:

  • запобігання розтріскуванню під впливом динамічного навантаження, наприклад, внаслідок осідання будівлі;
  • зниження вологопоглинання бетону;
  • підвищення стійкості до стирання;
  • морозо- та вогнестійкість;
  • зменшення внутрішнього навантаження на бетонні конструкції;
  • запобігання пошкодження кутів та ребер.

До цього слід додати, що матеріал не схильний до гниття, відрізняється високим рівнем стійкості до кислот та лугів. При замішуванні розчину та додаванні фібри, цей матеріал рівномірно розподіляється в ньому, створюючи міцну, стабільну монолітну конструкцію по всьому обсягу розчину. Згодом бетонна суміш, в комбінації з фіброю, утворює монолітну конструкцію, армуючи її.

Сфери використання будівельної фібри

Цей матеріал особливо актуальний в різноманітних будівельних проєктах. Наприклад, будівельна фібра широко застосовується при зведенні доріг, об'єктів у аеропортах, промислових приміщень, інших споруд, де важлива підвищена міцність.

Не менш актуальною є використання будівельної фібри в будівництві житлових будинків, комерційних об'єктів. Оскільки фібра підвищує якість та міцність бетону, вона зменшує вартість будівництва, загальні витрати на будівництво та ймовірний ремонт у майбутньому.

Всі згадані відмінності свідчать про те, що використання будівельної фібри відкриває значний потенціал, буде вигідним рішенням при зведенні будь-яких будівельних проєктів.

Також будівельна фібра актуальна в таких сферах:

  • штукатурні роботи;
  • виготовлення тротуарної плитки та бордюрів;
  • створення підлогового покриття з властивостями самовирівнювання;
  • покращення якості сухих будівельних сумішей.

Будівельна фібра має такі відмінності:

  • зменшує ймовірність появи тріщин;
  • покращує властивості бетону;
  • збільшує показники міцності та подовжує термін експлуатації об'єкта.

Сукупність цих властивостей роблять фібру чудовим вибором для будь-якого будинку чи бетонної конструкції.

В магазині «ОколоРемонта» ви можете обрати фібру в різному об'ємі — 0.6 чи 0.9 кг.

Волокно армуюче поліпропіленове фібра

Особливості використання фібри

Матеріал засипається в суху будівельну суміш — у бетоно- чи розчинозмішувач, до додавання води. Щоби досягти кращого результату, рекомендується змішувати розчин протягом 5 хвилин. При приготуванні цементного розчину фібру поміщають у місткість з водою — коли волокна розподіляться рівномірно, вливають суміш у цементний розчин.

Обрати потрібний об'єм будівельної фібри ви зможете в магазині «ОколоРемонта».

Вгору