МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Заклепки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Заклепки: стандартні та більш сучасні витратні матеріали

Існує безліч варіантів з'єднання різноманітних будівельних конструкцій. Одним із найпоширеніших вважається заклепувальне кріплення. Воно відрізняється легкістю й простотою виконання. Для цього важливо правильно вибрати й купити заклепки. В Україні це можна зробити в будь-якому магазині будматеріалів. Але найкращий вибір ви знайдете в нашому каталозі. Тим більше що ми пропонуємо продукцію провідних вітчизняних і зарубіжних виробників за вигідними цінами.

Заклепки

Будівельна заклепка: конструкція, види й характеристики

Сьогодні заклепки використовуються не менш активно, ніж 100 років тому. Сталося це насамперед завдяки вдосконаленню цієї конструкції. Тому сьогодні купити заклепки в Києві та інших містах можна не тільки під молоток, а й витяжні. Давайте спробуємо розібратися в різних видах конструкції таких витратних матеріалів.

Що таке заклепка?

Ця деталь використовується для скріплення двох або більше листових матеріалів. Завдяки простій і надійній конструкції, з її допомогою проводиться надійне з'єднання, що перевершує за багатьма параметрами гвинтове або шурупне скручування. Адже вони можуть роз'єднуватися під дією постійних вібрацій та інших аналогічних видів навантаження. Крім того, сучасні заклепки, купити недорого які можна і в нашому інтернет-магазині, мають невелику шапочку, яка не настільки помітна на з'єднуваних полотнах. Однак варто врахувати, що здебільшого такий матеріал використовують у тому разі, якщо згодом не планується роз'єднання створеної конструкції. Якщо такі заклепки встановлені, то їх буде складно видалити, не застосовуючи висвердлювання. Водночас шуруп або болт можна просто вигвинтити.

Застосування клепки

Процес з'єднання листів за допомогою заклепок називається клепкою. Отриманий шар має назву заклепувальний шов. Створюється він просто й швидко. Для цього заздалегідь просвердлюється отвір, в який занурюється заклепка. Купити її можна оптимальної довжини й товщини. Після проникнення стрижня через товщу з'єднуваних листів ззовні виступає вільний кінець, а головка залишається на поверхні з лицьового боку. Щоб зафіксувати таке з'єднання, кінчик потрібно розплющити. Тому при виготовленні клепок використовуються пластичні метали.

Основні види швів

У процесі кріплення, наприклад, листів металу можна по-різному розташовувати заклепки. Їхня схема може бути одно-, дво- або багаторядною. Розташування заклепок може бути симетричним або в шаховому порядку. Крім того, розрізняють такі види швів:

  • міцні;
  • щільні;
  • міцнощільні.

Різновиди заклепок

При виборі заклепки потрібно враховувати матеріал, з якого вона виготовлена. Наприклад, металеві листи краще з'єднувати алюмінієвими заклепками, щоб послабити корозійні процеси на ділянці кріплення. Крім того, важливо правильно підібрати вид заклепувального шва. Для цього можна використовувати від однієї до декількох накладок з'єднуваних матеріалів встик або напуском. Такі витратні матеріали бувають декількох видів. Основні з них такі:

  • Під молоток. Такі заклепки мають напівсферичний капелюшок. Розрізняють їх за довжиною стрижня, його діаметром, а також радіусом і висотою капелюшка. Можна вибрати такі заклепки з потайною голівкою. Під час їхнього вибору потрібно враховувати також радіус переходу основи шляпки в стрижень.
  • Витяжні. Такі заклепки ще називають тяговими. Це по суті гільза зі стрижнем. Для встановлення такої заклепки необхідний заклепник, що виконує затискання заклепки, витягування її гільзи і необхідну для скріплення деформацію кінця стрижня. При цьому необхідний доступ тільки з одного боку.

Будівельні заклепки

Перш ніж замовити заклепки в інтернет-магазині нашої компанії, ви маєте ознайомитися з пропонованим асортиментом. У кожній картці товару надається вичерпна інформація про нього. Наші консультанти допоможуть зробити точний вибір. Адже, наприклад, у процесі використання таких матеріалів важливо враховувати, що голівка заклепки не повинна бути більшою, ніж просвердлений під неї отвір. Існують також інші правила застосування даного витратного матеріалу.

Вгору