МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Мастила

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мастила різних видів для виробничого обладнання та побутової техніки

Сьогодні ні в сільському господарстві, ні в будь-якій сфері промисловості, ні в побуті не обійтися без різноманітного обладнання. Для його нормальної експлуатації використовують спеціальні мастила. Придбати в Україні їх можна у багатьох спеціалізованих магазинах. Гідний вибір пропонується і в інтернет-магазині Околоремонту.

Що собою уявляють і для чого використовуються мастила з каталогу нашого магазину?

Матеріали даного типу мають високий рівень антифрикційних властивостей. Тому їх наносять на контактуючі або поверхні, що труться між собою в різних вузлах і механізмах. Таким чином полегшується процес їх функціонування та переміщення, а також знижується ступінь зношування. Але для цього важливо правильно вибрати та купити мастило. У Києві, Харкові, Львові та інших містах України вона у широкому асортименті доступна у нашому магазині.

Мастила

Еволюція створення мастил

Вперше мастила почали використовувати тоді, коли було придумано колесо. Для його легкого обертання, довговічності та відсутності скрипу почали застосовувати рослинні та тваринні жири. Пізніше цей принцип було покладено основою змащування складніших механізмів. Але в основу жиру почали включати такі компоненти, як графіт, галун, мило, завдяки яким тертя ще більше мінімізувалося. Однак багато таких сумішей обходилися досить дорого, а під час експлуатації починали перегріватися. Тому поступово розробники дійшли застосування різноманітних нафтопродуктів, у результаті було створено, наприклад, мінеральну олію та інші види мастил. Вони відрізнялися такими характеристиками, як:

 • надійність змащування;
 • видалення забруднень;
 • відсутність подряпин;
 • виключення перегріву;
 • гарна герметизація.

Види сучасних мастил

Сьогодні мастила купити можна з урахуванням найрізноманітніших критеріїв. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант даних матеріалів для різних завдань. Основні критерії вибору такі:

 • Консистенція. Мастило може бути рідким, твердим, газоподібним або пластичним за агрегатним станом.
 • Основа. Вона може бути мінеральною, синтетичною, напівсинтетичною або органічною.
 • Призначення. Вибрати мастило можна для гідравліки, двигуна, компресора, індустріального чи побутового обладнання.

Універсальні мастила

Наш асортимент мастил

У нашому інтернет-магазині змащення можна замовити від провідних виробників, включаючи такі торгові точки, як Bosny, Intertool, BeLife. Ми гарантуємо оригінальність їхньої продукції. Наш магазин співпрацює з представленими у нас виробниками чи їхніми офіційними представниками без посередників. Великий вибір цього виду будівельної хімії у нас представлений за складом. Найбільш затребувані з них такі види мастил:

 • Універсальна. Вона призначена для ремонту та обслуговування різних видів техніки. До її складу не входить силікон. Мастило витісняє вологу, захищає поверхню від корозії. Вона очищає від жиру, залишків клею та бітумних плям. Також мастило сприяє звільненню заклинилих, примерзлих або заржавілих елементів різних механізмів.
 • Силіконова. Мастило, замовити яке можна в нашому магазині, забезпечує відмінний захист деталей з металу від корозії. Вона ефективно відновлює гумове покриття та пом'якшує ущільнювачі. Дане мастило стійке до впливу високих температур та агресивних факторів зовнішнього середовища, таких як промислова хімія.
 • Літієва. Даний вид мастила пропонується у формі спрею для побутових та промислових завдань. Засіб захищає елементи механізмів від тертя, іржі, зносу та корозії. Мастило витримує застосування при високих температурах. Вона стійка до вогкості та високого тиску. Також засіб відрізняється оптимальною в'язкістю та пластичністю.

Це не всі види мастила з каталогу інтернет-магазину Околоремонта. Рекомендуємо ознайомитись з їх характеристиками або скористатися допомогою наших консультантів для того, щоб зробити оптимальний вибір.

Вгору