Метою даної програми є підтвердження на ділі тези про те, що одним з наших конкурентних переваг є ціна.  Саме конкурентна ціна в сукупності з великим асортиментом і якісним сервісом є тим комплексом заходів, який спонукає наших клієнтів звертатися до нас знову

 

Загальна сума покупок

відсоток знижки

500 грн

1%

1000 грн

2%

3000 грн

3%

4000 грн

4%

5000 грн

5%

7000 грн 7%
10000 грн 10%

 

Для того щоб взяти участь в програмі лояльності Вам необхідно бути зареєстрованим користувачем, що можна здійснити при оформленні першого замовлення (достатньо заповнити поле з поштою) або самостійно зареєструватися в особистому кабінеті.

 Надалі при відвідуванні сайту авторизуйтесь через особистий кабінет http://okoloremonta.ua/ua/profile/ і під час перегляду товару Ваша знижка буде автоматично відображатися.

 В особистому кабінеті ви можете бачити історію Ваших замовлень, їх статус та загальну суму на яку придбали товарів.

 Накопичувальна знижка починає діяти з наступного замовлення.  Наприклад, Ви придбали товар на суму 500 грн.  При наступному замовленні ще на 500 грн Ви отримуєте вже знижку в 1%.  Відповідно загальна сума Ваших придбань в інтернет-магазині Околоремонта складе вже 1000 грн і на третій замовлення Ваша знижка буде дорівнює 2-м%.

 Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі проведення розпродажів система накопичувальних знижок не діє на товар, за яким в даний момент проходить акція.

 З повагою, команда інтернет-магазину "Околоремонта"