Посилка автоматично повертається у відділення відправника на сьомий день зберігання у вашому відділенні.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Добавки в бетон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Добавки до бетону як актуальний вид будівельної хімії

У сучасному будівництві використовують безліч інноваційних матеріалів. Але бетон залишається поза конкуренцією. Хоча передові технології дозволяють покращувати його характеристики. Для цього виготовляються спеціальні добавки в бетон. В Україні вони широко потрібні для різних завдань.

Добавки в бетон

Навіщо використовуються добавки в бетон?

Сьогодні бетон застосовується не лише як міцний будівельний матеріал, а й як енергоефективний, економічно вигідний ресурс. Причому його якість та характеристики покращуються за рахунок різних хімічних включень. Такі добавки в бетон можна купити в Україні різної консистенції. Їх використовують у рідкому, твердому та пастоподібному стані.

Основні види та їх дія

На сьогоднішній день існує більше 300 варіантів таких добавок. Різні їх види забезпечують специфічні дії, що модифікують. Відповідно, перед тим, як вибрати та замовити добавки в бетон, потрібно чітко визначити завдання, під які вони вибираються. Найбільш популярними вважаються такі матеріали, які можуть забезпечити:

  • Протиморозну дію. Ці добавки дозволяють застосовувати бетон навіть під час морозу. Адже вони зберігають його пластичність за низьких температур за рахунок недопущення замерзання вологи. В результаті бетон застигає повільно, набираючи необхідну міцність.
  • Ефект пластифікатора. Так звані пластифікатори забезпечують зручність укладання бетону. Це особливо важливо при роботі з тонкими конструкціями із хитромудрою геометрією. Також пластифікатори дозволяють виключити наявність порожнин і утворення порожнин.
  • Рухливість бетонної маси. Такі добавки до бетону замовити доречно у разі необхідності перевезення готового розчину. Також вони не допускають передчасного схоплювання у суміші при високих температурах у літній час. Цьому сприяє утруднення змішування води та цементу.
  • Модифікуюча дія. Добавки такого типу покращують безліч характеристик бетону. Їх використовують для будівництва різноманітних специфічних споруд. Так, для басейну важлива висока міцність та вологонепроникність бетону. А в деяких випадках, навпаки, потрібні добавки для утворення пористого бетону.
  • Прискорення схоплювання бетону. У сучасних умовах будівництво може здійснюватись прискореними темпами. Щоб цьому не перешкоджало довгострокові застигання цементу, до нього можуть додаватися спеціальні речовини, що стимулюють процес гідратації бетонної суміші.
  • Ефект, що самоущільнюється. Такі добавки для бетону купити доречно для формування густоармованих та тонкостінних конструкцій. У такому випадку розчин максимально щільно заповнює форму, що використовується. А під власною вагою він максимально ущільнюється.

Добавки в бетон від Околоремонту

У нашому інтернет-магазині добавки до бетону можна замовити різних видів. Це продукція провідних сучасних виробників, яка здатна забезпечити заявлені характеристики. Одними з найбільш популярних в нашому каталозі є добавки в бетон для теплої підлоги. Вони мають таку дію:

  • Роблять бетонну суміш більш пластичною. Таким чином, вона краще розподіляється по поверхні підлоги і витримує високі температури.
  • Покращують укладання бетону, його вивантаження та ущільнення в опалубці. Це вигідно для зручності роботи та отримання якісного результату.
  • Мінімізує випаровування води влітку. Завдяки цьому бетонна суміш не зневоднюється та не пересихає.
  • Підвищує міцність та термостійкість одержаного бетонного шару. Це можливо за рахунок оптимізації водопоглинання та щільності бетону.

Добавки до бетону

Якщо вам потрібно купити добавки для бетону, у каталозі інтернет-магазину Околоремонту ви знайдете найкращі на сьогодні пропозиції. Це можуть бути пластифікатори для теплої підлоги, безпечні для арматури, безхлоридні, які не викликають корозії сталі. Швидкість застигання такого матеріалу дозволяє швидше видаляти опалубку. Але головне, що такий бетон витримує високий нагрів від теплої підлоги.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.