Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як правильно обрати матеріали для гідро- та пароізоляції?
Під час ремонтних робіт часто виникає необхідність використання гідроізоляційних матеріалів, аби захистити конструкції, внутрішні облицювальні матеріали від пошкодження вологою. Гідроізоляційні матеріали використовуються під час виконання покрівельних робіт, а також при зведенні основного каркасу будівлі. Оптимальним рішенням для проведення гідроізоляційних робіт буде плівку ізоляційну мембранну купити в Україні. Продукцію для виконання цих процесів пропонує магазин «ОколоРемонта» — всі товари, котрі ви можете обрати в каталозі, відрізняються високою якістю.
Основні переваги та відмінності мембранної, ізоляційної плівки
Ізоляційні матеріали для стін та покрівель це плівкова мембрана, котра не дозволяє волозі, пару потрапляти у внутрішню структуру утеплювача. Саме там волога може накопичуватися, що призводить до руйнування утеплювача та будівельних матеріалів.
Структура зовнішніх стін будівлі буде мати приблизно такий вигляд:
- зовнішній каркас;
- гідроізоляційна мембрана;
- шар утеплювача;
- пароізоляція;
- внутрішня структура OSB;
- декоративний шар.
Мембранна плівка для пароізоляції має низьку паропроникну здатність, тому не дозволяє волозі поглинатися теплоізоляційним матеріалом.
Використання мембранної плівки також залежить від типу приміщення, наприклад, у ванній кімнаті та кухні відсоток вологи у повітрі вище. Волога проникає у найменші пори стін, стелі, підлоги. Чим вища її кількість у повітрі, тим інтенсивнішим буде процес. Тому для кухні, ванної кімнати потрібно обирати мембранну плівку відповідних характеристик.
Для зовнішньої сторони будівлі необхідне використання гідроізоляції – це плівка, котра утеплює та захищає від потрапляння вологи. Головна вимога до такої плівки: високий рівень стійкості до атмосферних явищ.
Популярні матеріали для гідро- та пароізоляції будівель
При виконанні покрівельних робіт необхідно використовувати гідробар'єр — він захищає конструкцію даху від можливих протікань. Також гідробар'єр виконує захисну функцію від протікань для:
- фасаду,
- стін,
- покрівлі,
- фундаменту,
- цоколю.
Завдяки гідробар'єру створюється монолітний гідрозахист від води, конденсату, пари, стоків. Також ця мембранна плівка захищає утеплювач від негативних зовнішніх факторів.
Армований гідробар'єр надійно захищає горище від вологи, пилу, відводить невелику кількість пари, він не боїться гниття та впливу шкідників. Гідробар'єр має полоси по краях, котрі позначають правильні місця укладання. Ця плівка укладається безпосередньо на площину будівельних елементів покрівлі, із застосуванням скоб з механічною установкою.
Срібляста плівка гідробар'єр монтується тільки на неутеплені покрівлі, монтується на крокви, для надійного захисту балок та горища від протікаючої води, конденсату.
Паробар'єр — ця плівка утримує вологу пару з повітря, не дозволяє їй концентруватися всередині утеплювача. Ця плівка укладається під покрівлею, для захисту теплоізоляції з внутрішньої сторони, від утворення конденсату. Стіна чи основа, на якому лежить такий паробар'єр, вільно «дихає».
Укладання паробар'єру виконується з внутрішньої сторони приміщення, після тог, як було укладено теплоізоляційний шар. Така плівка кріпиться за допомогою степлера чи обрешітки.
Супердифузійна мембрана — це тришаровий поліпропіленовий нетканий матеріал, котрий регулює всі процеси утворення конденсату та пари. Структура мембрани не дозволяє проникати воді, але при цьому чудово пропускає водяну пару.
Супердифузійна мембрана використовується для гідрозахисту та вітрозахисту простору під покрівлею, а також для мансардних поверхів, на утеплених та неутеплених дахах. Також мембрану можна монтувати як вітрозахист на фасади.
Обрати плівку для паро-, вітро- та гідрозахисту вам завжди допоможуть у магазині «ОколоРемонта».