«Околоремонта» — працюємо для того, щоб бути корисними кожному клієнту

Ви професіонал який надає послуги з ремонту та будівництва? Або людина в чиїх планах зробити ремонт самостійно: оновити стіни, пофарбувати двері або може бути стіл? Тоді ви в потрібному місці. Компанія «Околоремонта» рада вітати вас на нашому сайті. Ми пропонуємо лакофарбові матеріали та інструменти.

Інтернет-магазин «Околоремонта» працює на українському ринку з 2017 року і зарекомендував себе як відповідальний продавець в області онлайн-продажів будівельних і лакофарбових матеріалів. Більше 10 наших співробітників — від закупівель, маркетингу, продажів, обслуговування клієнтів та логістики — з великим ентузіазмом і досвідом гарантують, що ви зможете знайти все для ремонту будь-якої складності в нашому каталозі. Легко, швидко і з відмінним співвідношенням ціни і якості.

Наша мета: на додаток до постійного подальшого розвитку асортименту нашої продукції, ми зосереджені на технічному розвитку професійних послуг та послуг, орієнтованих на клієнта. Щоб ви могли насолоджуватися сучасними і комфортними покупками, а ми можемо стати найбільш інноваційним інтернет-магазином будівельних і лакофарбових матеріалів в Україні.

Лакофарбові матеріали

Які продукти ми пропонуємо?

В наш асортимент входять всі види лакофарбових матеріалів — як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування, а також для нового будівництва або ремонту. Амбітні майстри, професійні майстри і бізнес-клієнти знайдуть у нас все, що їм потрібно, у вигляді будівельних матеріалів і лакофарбових виробів. Ми пропонуємо:

 • фарби і лаки в аерозольних балончиках Bosny;
 • морилки для дерева;
 • лак акриловий Contact;
 • емаль акрилова Sniezka;
 • фарба масляна МА-15;
 • фасадні фарби;
 • фарба для бетонних підлог і дорожньої розмітки АК-11;
 • інтер'єрні фарби;
 • гумова фарба Contact.

У нашому каталозі більше 4000 товарних позицій.

Ви можете швидко і зручно придбати весь наш асортимент оформивши заявку прямо на сайті або зробити замовлення по телефону. Наші кваліфіковані співробітники будуть не тільки раді прийняти ваше замовлення, але і з радістю дадуть вам професійну пораду. Якщо ви вирішили зробити ремонт самостійно — ми розповімо, що, як, і в якій послідовності потрібно зробити.

Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті i[email protected] або безкоштовно за телефоном 0 800 40 50 70.

Бренди з якими ми співпрацюємо

Наша компанія є офіційним представником ТОВ Снєжка-Україна. Марка займає лідируючі позиції на українському лакофарбовому ринку за обсягами продукції, що випускається на рік. У каталозі ви знайдете продукцію й інших відомих брендів, наприклад такі бренди виробляють якісний інструмент: Intertool, Q-Tool, Master-Tool, MagTool. Або такі визнані бренди виробляють будівельні та оздоблювальні матеріали: НПО «Дніпро-Контакт», НПФ «Ірком-ЕКТ», Блиск, Ceresit, Knauf.

Будівельні матеріали

Чому співпраця з «Околоремонта» вигідна?

Разом ми зможемо більше.

 • Наша продукція від офіційного дистриб'ютора, що дозволяє покупцям економити до 20%
 • Крім того, наша модель онлайн-продажів має іншу структуру витрат на відміну від стаціонарної торгівлі будівельними матеріалами. Наприклад, в нашому бізнесі менше витрат на складування, адміністрування, оренду і логістику.
 • Товар, який має статус «В наявності» — весь у нас на складі, тому відправка в день замовлення.
 • Програма лояльності для постійних клієнтів з якою можна ознайомитися на нашому сайті.
 • Доставку здійснюємо по всій Україні зручними транспортними перевізниками країни. Є можливість самовивозу в місті Харків.
 • Надаємо можливість відвідати наш салон лакофарбових матеріалів в Харкові.

Ми пропонуємо всі ці переваги, щоб ви отримували високоякісну продукцію за низькими цінами. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці.