Посилка автоматично повертається у відділення відправника на сьомий день зберігання у вашому відділенні.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Фарбопульти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Переваги та різновиди пневматичного фарбопульта

Якщо вам потрібно нанести фарбу тонким та рівномірним шаром, пофарбувати великі поверхні, тоді не обійтись без фарбопульта. Це компактний пристрій з бачком, в який заливається фарба. Також фарбопульт оснащується соплом, через яке фарба подається дуже тонким розпиленням. Всім, хто планує професійно займатися малярською справою, провести ремонт, пофарбувати машину, доцільно буде пневматичний фарбопульт купити в Україні. Широкий асортимент фарбопультів різного типу пропонує інтернет-магазин «ОколоРемонта».

Фарбопульти

Чому варто обрати саме фарбопульт?

Пензлем чи валиком пофарбувати так рівно не вийде, адже фарбопульт наносить фарбу дуже рівним шаром. Після такого фарбування на поверхні не лишається залисин чи патьоків.

Фарбопульти дозволяють регулювати витрату фарби, ширину полоси (факела) і мокроту плями. Важливий критерій при виборі — потужність пристрою. Саме від цього параметру залежить в'язкість лакофарбового матеріалу: якщо фарба текуча, то наноситься легко, якщо тягуча — фарбопульт буде працювати дуже тяжко.

Принцип роботи фарбопульта простий — налити фарбу в бачок і розпилювати її. Під впливом стиснутого повітря фарба виходить із дюзи дуже дрібними краплинками, імлою, що й дозволяє фарбувати поверхні дуже рівномірно.

Фарбопульти класифікують на механічні та пневматичні. Пристрої першого типу вважаються самими простими, складаються з трьох компонентів:

  • бачок для фарби;
  • дюза, через яку вона виходить;
  • важіль, що нагнітає тиск.

Механічний фарбопульт по суті є ручним насосом — накачуєте важіль, тиск повітря проштовхує фарбу. На виході тиск не перевищує показник у 0,6 Мпа, тож такий прилад не дуже придатний для густої фарби.

Не менш важливий критерій — діаметр сопла. Щоби фарбувати стіни та стелю, варто обирати діаметр до 2.5 мм. Для фарбування автомобілів, інших транспортних засобів, можна обрати діаметр до 2 мм.

Пневматичний фарбопульт під'єднується до компресора. Бачок для рідини розташований зверху (рідше знизу).

Фарба в такому фарбопульті подається самопливом, навіть якщо вона стала загустою, витрачається практично повністю. При правильному виборі інструменту, розпилювач лежить у долоні як влитий, рука не втомлюється.

Види пневматичних розпилювачів

Пневматичний розпилювач працює в точній відповідності фарби і тиску, котрі залежать від обсягу повітря в бачку. Пістолет потрібно обирати згідно параметрів компресора, відповідної сили:

  • RP (висока швидкість, при збільшеному тиску) – видає широкий факел із сильною течією. Такий розпилювач можна обрати для фарб будь-якої консистенції.
  • HVLP (низький тиск та великий об'єм) — під тиском утворюється туман, якщо працювати недостатньо уважно, будуть патьоки. Зберігається в межах 25% лакофарбового матеріалу.
  • LVLP (маленькі тиск та об'єм) — факел вузького охоплення, тому розпил досить потужний. Заощаджується до 30% фарби, якщо порівнювати з іншими розпилювачами.

В другій групі привертає до себе увагу фарбопульт INTERTOOL PT-0107 — це професійний інструмент, котрий дозволяє працювати з різними видами лакофарбових матеріалів. Створений на основі технології HVLP, він знижує втрати матеріалів на формування туману. За допомогою цієї технології досягаються високі покази переносу лакофарбових матеріалів на потрібну поверхню. Діаметр форсунки — 1.3 мм.

Пневматичний фарбопульт

В групі LVLP також можна обрати фарбопульт бренду INTERTOOL, модель РТ-0132. Цей розпилювач створений для високоефективного фарбування різноманітних поверхонь. Найбільш затребуваний цей фарбопульт в автомайстернях, при виконанні будівельно-ремонтних робіт. Найбільша перевага цього розпилювача — висока ефективність фарбування при низькій витраті фарби. Коефіцієнт перенесення фарби на поверхню складає 92%.

Ці та інші пневматичні фарбопульти купити в Києві, а також з доставкою по Україні, вам допоможуть у магазині «ОколоРемонта».

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.