Посилка автоматично повертається у відділення відправника на сьомий день зберігання у вашому відділенні.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Фарба художня

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Художні акрилові фарби для різних видів творчості

У світі фарби використовуються у багатьох сферах. Універсальними характеристиками вирізняється художня акрилова фарба. Купити в Україні її можна у багатьох спеціалізованих магазинах. Гідно представлена вона і в нашому каталозі.

Фарба художня

Що таке акрилова фарба з каталогу нашого магазину?

Акрилові фарби з'явилися трохи пізніше, ніж масляні, акварельні та гуаш. Спочатку палітра цих матеріалів була дуже обмеженою. До того ж для застосування фарби потрібен був спеціальний розчинник. Після приготування акрил дуже швидко висихав. Тому одержати потрібний відтінок було досить складно. Цим пояснюється відсутність популярності на такі фарби спочатку після їх винаходу. Акрил спочатку навіть віднесли до розряду аматорських матеріалів. Щоб покращити його характеристики, розробники постійно досліджували нові та нові склади. Сьогодні багато хто воліє купити акрилові художні фарби замість олійних. Адже вони мають цілу низку актуальних переваг.

З чого складаються акрилові фарби?

Цей матеріал виробляється з акрилової смоли, в яку додані пігменти, що фарбують, і вода в якості розчинника. Щоб суміш фарби була максимально однорідною, до неї додаються спеціальні речовини — похідні від акрилових кислот. Залежать властивості матеріалу також від співвідношення компонентів. Якщо формула правильна, виходить гладка однорідна художня акрилова фарба. Замовити її можна у нашому інтернет-магазині. Це буде матеріал, до складу якого входять токсичні компоненти. Фарба швидко висихає та утворює гладку плівкоподібну поверхню.

Переваги акрилової фарби

  • Така фарба за своїми характеристиками та складом подібна до темпера. Але, на відміну від неї, вона набагато швидше сохне і утворює щільну, стійку до зовнішніх впливів плівку. Тому акрил не потребує покриття лаком. Його зручно використовувати на пленері. Навіть якщо на малюнок потрапить дощ, він не зіпсується. У цьому плані акрилові фарби перевершують акварель, гуаш, темпер та інші матеріали.
  • Картина, створена за допомогою олії, потребує тривалого висихання. Для цього полотно повинно близько 20 днів перебувати в приміщенні, що провітрюється, для затвердіння шару фарби. У той же час для висихання картини, створеної за допомогою акрилових фарб, знадобиться всього кілька годин. Після цього полотно можна згортати в рулон, не побоюючись розтріскування та обсипання фарби.
  • Для досягнення потрібної консистенції художні акрилові фарби, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, можна розводити водою. Вона дозволяє отримувати ніжну текстуру і прозоріший, що нагадує акварель колір. Але якщо потрібен густий шар, який перекриває елементи вже нанесеного малюнка, то фарбу можна використовувати прямо з тюбика або баночки, в якій вона продається.

Фарба акрилова художня

Основні різновиди акрилу

У нашому інтернет магазині замовити художню акрилову фарбу можна універсального типу. Також існують її види, призначені для початківців та професійних художників. Вони відрізняються між собою якістю використаного в них пігменту, що фарбує. У учнівських наборах він набагато дешевший. Фарби, призначені для професійних художників, у своєму складі містять більш дорогі компоненти. Їх можна вибрати не тільки для малювання по паперу та полотну, але також для розпису кераміки, тканини та багатьох інших видів матеріалів. При розведенні фарби водою вийде глянсова поверхня. А для матових покриттів застосовується спеціальний розчинник.

Якщо вам потрібні художні акрилові фарби, замовити з доставкою по Україні за цінами, нижчими від ринкових, ви їх зможете у нашому інтернет-магазині. Своє замовлення ви отримаєте за лічені дні, незалежно від місця призначення відправлення.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.