Посилка автоматично повертається у відділення відправника на сьомий день зберігання у вашому відділенні.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Біозахист

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Обираємо ефективні засоби біозахисту деревини

Подовжити термін використання конструкцій з дерева, створити надійний бар'єр від вологи, грибків та плісняви, допомагає біозахист. Це спеціальні засоби, котрі запобігають пошкодженню деревини гнилісними бактеріями, які викликають руйнування через надмір вологи. В магазині «ОколоРемонта» ви можете біозахист купити в Україні, обравши розчин, котрий точно підходить під ваші вимоги.

Біозахист

Основні відмінності біозахисту

Багато розчинів біозахисту створюються для зменшення біологічного впливу — вони захищають матеріал від розмноження мікроорганізмів, бактерій, грибкових інфекцій. В окрему категорію винесено засоби біозахисту з антипіренами — вони блокують розмноження мікроорганізмів в порах деревини, що перешкоджає горіння та розповсюдження вогню по поверхні.

Засоби біозахисту являють собою склади з комплексною дією на органічній чи водній основі. Такі просочення наносять на деревину в один чи кілька шарів.

Біозахист дозволяє отримати такі результати:

  • зменшення ризиків утворення цвілі;
  • захист деревини від пошкодження комахами-шкідниками.
  • знищення шкідливих мікроорганізмів, котрі розмножуються у порах деревини;
  • сповільнення процесів гниття дерева, особливо в умовах підвищеної вологості;
  • захист від розтріскування.

Деякі різновиди біозахисту можуть містити пігменти — такі матеріали мають функціональність 2-в-1. Тобто ви створюєте не лише надійний захист, але й декоративний шар, котрий підкреслює естетику деревини.

Умовно розчини біозахисту можна поділити на три категорії:

  • протигрибковий засіб;
  • вогнебіозахист;
  • просочення для деревини.

Засоби від грибка для внутрішнього та зовнішнього використання

Приміщення з підвищеним рівнем вологості, наприклад, ванна кімната, кухня, потребують ретельного вибору лакофарбових матеріалів, а також засобів для підготовки. Актуальним засобом для цієї мети буде розчин Sniezka PUMA, котрий є біоцидним і біозахисним препаратом. Цей розчин уже повністю готовий до використання, вам достатньо лише нанести його на стелю та стіни. Такий препарат ефективний в боротьбі проти цвілі, грибків та водоростей, також лишайника, моху, дріжджів. Засіб можна наносити на цеглу, тинькування, стіни, покриті емульсійними фарбами. Важливо: засіб можна застосовувати не лише всередині, але й зовні приміщень.

Якщо стіни в приміщенні уражені грибком, його потрібно механічно видалити, після цього поверхні помити водою та висушити. Тільки на висушені поверхні можна наносити засіб Sniezka PUMA, за допомогою пензлика чи валика. Біоцидний засіб проникає глибоко в стіни, знешкоджуючи спори грибків.

Надійний захист від вогню

Розчин CONTACT є акриловим концентратом, котрий розбавляється у пропорції 1:10. Засіб має сильну антисептичну дію, а також не підтримує процеси горіння. Серед інших важливих ефектів важливо відзначити — знищення шкідників, біологічний захист деревини від плісняви, грибків, вологи, термітів. Засіб можна застосовувати всередині та зовні приміщень.

Після обробки акриловим концентратом дерево перетворюється на важкозаймистий матеріал, що унеможливлює горіння. Коли виникає контакт із полум'ям, шар антисептика утворює вогнестійкий шар, перекриває доступ кисню до поверхні.

Розчин «ХМББ-3324 Блєск концентрат» створено для захисту деревини від біологічного руйнування та загоряння. Розчин захищає деревину від руйнування внаслідок ураження цвіллю, поразкою червицями. Також цей препарат ефективний до грибків, термітів, котрі руйнують дерево. Розчин може застосовуватися для захисту паль, парканів, підлоги, дверей, вікон та інших дерев'яних об'єктів.

Вогнебіозахист

Просочення з ефектом тонування

Просочення Impregnat від компанії Vidaron створює естетичне покриття на поверхні деревини. При цьому розчин глибоко проникає в пори, захищає її від грибка, комах, синяви, значно подовжуючи термін служби.

Обрати необхідний для вас розчин біозахисту вам допоможуть у магазині «ОколоРемонта».

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.