Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Біозахист для альтанок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як уберегти дерев'яні конструкції від руйнування

Який щасливий власник дачної ділянки або приватного будинку не мріє про затишному місці для відпочинку на природі, і не хоче побудувати альтанку? Тільки подумайте, стільки задоволення з ранньої весни до пізньої осені: можна влаштовувати душевні посиденьки, їсти під спів птахів або шурхіт сухого листя, дихати пахощами квітів і чистим повітрям, спостерігаючи за неспішним ходом життя далеко від галасливого Києва. Здавалося б, немає нічого простіше, ніж побудувати альтанку: спорудити дерев'яну конструкцію, надійно укріпивши фундамент, і покрити її лаком або фарбою, і можна сміливо ставити стіл і стільці, садити квіти по периметру і смажити шашлики. Але не тут то було, адже дерево – дуже примхливий матеріал, а особливо на відкритих ділянках, і піддається багатьом негативним факторам, таким як вогонь, волога, грибок, що з часом зіпсують весь зовнішній вигляд вашої альтанки, і доведеться будувати все заново.

Хоча ні, не доведеться, адже для запобігання подібних неприємностей і існує биозащиита альтанок. Її призначення – захистити дерев'яну конструкцію від біологічного руйнування та загоряння. Під біологічним руйнуванням мається на увазі гниття, цвілі, поразки комахами і інші фактори природи. Біозахист дуже ефективна проти знищують дерева: грибків, комах, вірусів, шкідників. Один раз купити биозащиту для альтанки, і надовго захистити її від негативних впливів, які здатні зіпсувати ваші старання, а заодно і настрій. До речі, захисним розчином можна просочувати абсолютно всі дерев'яні конструкції, а не тільки саму альтанку: це і палі і стовпи, паркани, ворота, підлоги, двері, як внутрішні, так і вхідні зовнішні, вікна, зруби, кроквяні системи, каркаси будинки та інші. Одним словом, баклажка біозахисту ніколи не буде зайвою в будинку, а навпаки: дуже корисною і ефективною.

Корисні властивості для біозахисту дерев'яних деталей вашого будинку

По-перше, розчин біозахисту - водорозчинний, важковимиваючий і біо - вогнезахисний. По-друге, він не має запаху (дихайте квітами, а не хімічними добавками). По-третє, володіє високою проникаючою здатністю, і захистить дерево повністю, а не тільки на поверхні. А ще, просочена таким розчином деревина, легко склеюється і фарбується, та й витрата наступних покриттів буде набагато менше. Дія біозахисту для альтанок полягає в тому, що в просоченої їй деревині утворюється подвійна захисна оболонка, завдяки чому захист поширюється по всій товщині на довгий проміжок часу.Нанесіть біозахисту і збільште термін служби всіх дерев'яних конструкцій до 45 років, і це при такій невеликій ціні і економному витраті!  До того ж, нанесення розчину відразу переводить деревину до класу негорючих матеріалів, а значить, вашій альтанці забезпечений захист від випадкових загорянь.

 Подумайте самі, що менше - ціна біозахисту для альтанок або будівництво нової альтанки через кожні пару років?  Відповідь очевидна, тому потурбуйтеся про захист вашого будинку і ділянки вже зараз, а ми пропонуємо для цього найдобірніші продукти.

Вгору