МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Матеріали для утеплення

Обираємо якісні та довговічні матеріали для утеплення

Утеплення фасадів приватного буднику чи квартири — необхідна маніпуляція, котра дозволяє створити оптимальний температурний режим та рівень вологи. Утеплені фасади зменшують кількість енергії на опалення взимку, охолодження — влітку. Якщо ви шукаєте якісні матеріали для утеплення, купити в Україні їх вам допоможуть у магазині «ОколоРемонта».

Утеплення

Популярні утеплюючі матеріали для фасадів

В каталозі магазину ви зможете обрати утеплювальні матеріали серед таких груп:

Обирати утеплювальні матеріали потрібно з урахуванням особливостей фасаду, кліматичних умов та ваших фінансових можливостей.

Бюджетний та легкий у використанні пінопласт

Пінопластові плити є одними з найзатребуваніших товарів у даній категорії. Пінопласт легкий, з ним просто працювати — обрізати до потрібних розмірів. Важливою перевагою пінопласту є його стійкість до вологи. Контакт з вологою та водяною парою ніяк не впливає на характеристики пінопластових плит.

Однак, варто памятати, що пінопласт нестійкий до механічних ушкоджень, тому додатково його потрібно покривати штукатуркою. За необхідності фінішний шар може наноситися фарбою, відповідного кольору. Цей етап не вважається обовязковим, проте фарба надає фасаду естетичного вигляду.

Ще одна перевага пінопласту — високі звукоізоляційні властивості. У будинку чи квартирі, утепленому пінопластом, затишніше, оскільки вам не заважають сторонні шуми.

Довговічний екструдований полістирол

Все частіше виникає необхідність матеріали для утеплення купити в Києві, а саме полістирольні плити. Цей вид утеплювача виробляється зі стиролу, з якого виробляється і звичайний пінопласт. Однак, полістирол створюється із застосуванням технології екструзії, завдяки якій набуває характеристик, відмінних від пінопласту.

Звичайний пінопласт складається із безлічі маленьких кульок, просто склеєних між собою. Екструдований пінополістирол відрізняється більш однорідною пористою структурою, тому він має підвищені показники міцності, стійкості до механічних пошкоджень. Плити пінополістиролу служать довше, можуть витримувати серйозні навантаження.

Серед інших переваг плит із екструдованого пінополістиролу:

  • простий та зручний монтаж;
  • стійкість до вологи та водяного пару;
  • довгий термін використання;
  • відсутність деформації та усадки протягом тривалого часу;
  • мала вага;
  • доступна ціна.

Основна сфера застосування плит пінополістиролу — утеплення фасадів будинків та квартир. Однак, пінополістирол можна використовувати також і для теплоізоляції інших елементів будинку: підвалів, фундаменту, дахів, внутрішніх перегородок, горищ та мансард.

Простота монтажу забезпечується наявністю шипів та пазів, які легко стикуються між собою. Такий спосіб монтажу виключає утворення щілин, у які міг би задувати вітер. При використанні плит пінополістиролу відпадає потреба в укладанні паро- та гідроізоляції, вітрозахисних мембран. Все це завдяки щільній вологонепроникній структурі.

Пінополістирол зберігає свої характеристики при температурному діапазоні від -50 до +75 градусів, не втрачає властивостей під впливом вологи. Також утеплювачу не страшний вплив солей та лугів, тому такий матеріал можна укладати прямо в грунт.

Матеріали для утеплення

Якісні допоміжні матеріали для утеплювання фасадів

Щоби провести монтаж за правилами, потрібно використовувати клейові суміші, ґрунтовки, котрі відповідають матеріалам (пінополістирол, пінопласт). У магазині «ОколоРемонта» ви зможете матеріали для утеплення замовити онлайн, обравши відповідні товари. Зокрема тут представлені такі групи товарів: клей для армуючої сітки, клей для пінополістиролу, силіконова ґрунтовка, декоративні тиньки, мозаїчний тиньк, монтажна піна в асортименті. Працівники магазину допоможуть визначитися з потрібними товарами, котрі підходять для вашого варіанту утеплення.

Вгору