Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Гіпсокартонні системи

Великий вибір гіпсокартонних систем

Роботи з облицювання гіпсокартоном вимагають досить багато витрат сил і енергії. Зробити їх легше можна, якщо гіпсокартонні системи купити в Києві. Зробити це допоможе інтернет магазин «ОколоРемонта», де гіпсокартонні системи представлені в широкому асортименті. Зокрема, ви можете вибрати:

Технологія кріплення листів гіпсокартону на металевому каркасі дозволяє будувати перегородки, обшивати стіни і стелю, дуже швидко, з мінімальною кількістю бруду і пилу. Завдяки правильно підібраним системам для гіпсокартону, обшити стіни і стеля в кімнаті, провести будь-які ремонтні роботи, набагато простіше і легше.

Основні переваги гіпсокартонних систем:

  • Скорочення витрат часу на роботи;
  • Зменшення навантаження на перекриття;
  • Скорочення витрат на будівництво та ремонтні роботи, оскільки потрібно менше роботи на підготовчому етапі, вирівнюванні стін і стелі;
  • Поліпшення акустичних характеристик в приміщенні.

Якщо вас чекають ремонтні роботи, інтернет магазин «ОколоРемонта» пропонує відмінну можливість гіпсокартонні системи купити в Україні. Великий вибір профілів, висока якість і доступні ціни завжди радують покупців.

Особливості гіпсокартонних систем

Основу гіпсокартонної системи становить профіль, який відрізняється матеріалами виготовлення і формою. Основний критерій при виборі профілю для гіпсокартону це його міцність, яка посилюється за рахунок використання більш щільного металу. Чим він щільніше, тим міцніше і надійніше буде профіль. Звичайний гладкий профіль повинен бути товщиною не менше 0.55 мм. Важливо пам'ятати, що занадто тонкий, неякісний профіль може зігнутися і навіть повиснути під власною вагою.

Всі гіпсокартонні профілі, представлені в магазині «ОколоРемонта», виготовлені з щільного металу, гарантують надійну і довговічну експлуатацію. При цьому, покупці магазину мають відмінну можливість гіпсокартонні системи купити недорого, оскільки ціни досить лояльні.

Не менш важливий критерій вибору гіпсокартонного профілю - область застосування. Профілі бувають для стін і стелі, для створення основного каркасу і міжкімнатних перегородок. Для створення загального каркаса, на який нашивається листи гіпсокартону, використовуються профілі UD. Оскільки на цих профілях буде триматися вся система, вони виготовляються з особливо щільного і міцного матеріалу.

Профілі з маркуванням CD кріпляться на профілі UD, на які змонтована система, виконують функцію несучих кріплень. Оскільки на них також припадає велике навантаження, виготовляються такі вироби з міцної оцинкованої сталі

Арочні профілі застосовуються для створення складних, криволінійних конструкцій з гіпсокартону. Відрізняються посиленою перфорацією, безліччю отворів і розрізів, які дозволяють згинати профілі в різних напрямках.

Перегородки створюються з використанням профілів UW і CW. Перші потрібні для монтажу листів на вже встановлену систему, з їх допомогою створюється конфігурація перегородок. Профіль CW надає жорсткості всієї конструкції, на нього можна кріпити листи з двох сторін.

Допоміжні елементи для робіт по гіпсокартону

В процесі обшивки стін гіпсокартоном не обійтися без куточків, які захищають кути перегородок і облицювання. Куточки мають форму гострого кута, що забезпечує максимально щільне прилягання. Куточки випускаються в різних модифікаціях - алюмінієві, пластикові, арочні, фасадні з сіткою, віконні, цокольні, перфоровані для мокрої штукатурки.

Штукатурні маяки використовуються як опорна направляюча при штукатурних і обробних роботах. Використання маяків дозволяє отримати ідеальні результати при обробці приміщення.

П-подібні підвіси застосовуються при монтажі каркаса для фальшстен, монтуються на профілі CD.

Вгору