МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Лакофарбові матеріали

Лаки та фарби є рідкими або порошкоподібними композиційними складами, які наносяться на різноманітні поверхні для їх захисту від всіляких зовнішніх впливів і з метою надання необхідних:

  • кольору;
  • рельєфу;
  • текстури;
  • фактури.

Висихаючи, лакофарбові матеріали утворюють надійну міцну плівку, що оберігає від шкідників, проникнення вологості та корозійних процесів. В інтернет-магазині «Околоремонту» можна купити лакофарбову продукцію високої якості на привабливих умовах.

Види та особливості ЛФМ

Лакофарбова продукція включає такі малярно-оздоблювальні засоби як:

  • лак, фарбу, емаль;
  • ґрунтовку та ґрунт-емалі;
  • барвники;
  • розчинники;
  • морилки та антисептики.

Ці групи розрізняються типом основної сполучної речовини, хімічними інгредієнтами, характеристиками та сферою використання (для застосування зовні або всередині, для металу, деревини, бетону). Сьогодні випускаються ЛФ-розчини, що виконані на базі природних, полімеризаційних та поліконденсаційних смол, виготовлені з ефірів целюлози.

Лакові рідини, емалі (пігментований лак), а також фарби наносять на зашпакльовану і загрунтовану конструкцію, щоб виключити її псування і забезпечити декоративно-естетичну складову. Ключовим призначенням ґрунтовок є створення протикорозійного шару та забезпечення високої міцності зчеплення основи та нанесених зверху ЛФМ.

Купити лакофарбові матеріали в нашому інтернет-магазині — це зробити вигідне придбання.

Якісно та недорого: лакофарбові матеріали у магазині «Околоремонта»

Ваш критичний погляд каже, що фарба в деяких місцях буквально потьмяніла? Виходить. що слід зайнятися покупкою лакофарбових матеріалів. Є великий вибір фарб, і це викликає багато питань. Тому на сайті нашого магазину ви можете прочитати цікаві факти про особливості та сфери застосування фарб для стін, фасадних фарб, лаків, глазурей, грунтовок, морилок та фарб для дерева.

Лакофарбові матеріали

Чим відрізняються фарби та лаки?

З одного боку, лакофарбові матеріали беруть на себе декоративні, а з іншого — функціональні завдання, такі як захист від зносу та довкілля. Вони відносяться до рідких пастоподібних лакофарбових матеріалів. Наносять пензлем, валиком або розпиленням і таким чином покривають поверхні матеріалів покриттями. У лакофарбових матеріалах в основному містяться такі інгредієнти:

  • Сполучні: вони мають органічну чи неорганічну основу та з'єднують покриття з основою. Чим вища пропорція, тим краще адгезія покриття.
  • Розчинники: вони забезпечують консистенцію, з якою легко працювати при чищенні щіткою, та випаровуються після нанесення. Екологічно чисті варіанти — це фарби, лаки, глазурі та ґрунтовки без розчинників.
  • Барвники: частка пігментів, що фарбують, безпосередньо впливає на непрозорість. Це, своєю чергою, визначає, скільки шарів фарби потрібно.
  • Наповнювачі: вони надають об'єму фарбі.
  • Додатки: вони забезпечують особливі властивості, такі як більш високий блиск, короткий час висихання, обробка без підтікання або триваліший термін зберігання.

Різниця між фарбами та лаками виникає через:

  • відповідні типи та пропорції їх інгредієнтів;
  • характер створеного ними покриття.

Крім декоративної функції, основним завданням фарби є захист основного матеріалу від механічних та погодних впливів. Крім того, фарба може виконувати різні функції, такі як електрична провідність або захист від цвілі. Чим більше функцій виконує колір, тим більше добавок. Однак фарба завжди складається з основних речовин – розчинників, сполучних, пігментів та консервантів.

Лаки класифікуються, з одного боку, за зовнішнім виглядом, наприклад, металевий лак, прозорий лак і т.д., а з іншого боку, відповідно до їх передбачуваного використання, наприклад, лак для радіаторів або човновий лак. Про їхні специфічні властивості вже можна здогадатися. Хоча цей підрозділ може бути добре зрозумілий нефахівцеві, підрозділ на їх хімічний склад і пов'язану з ними розчинність вимагає деякого пояснення. Основна відмінність робиться між натуральними (смоли, олії, клеї) і штучними сполучними (синтетична смола), а також чи є вони водорозчинними, водою, що розбавляються, або заснованими на розчинниках.

Якісні лакофарбові матеріали

Найбільш поширені фарби на водній основі та акрилові фарби, які добре розчиняються у воді та в основному використовуються для дерева у внутрішніх приміщеннях. Вони прості у використанні, відносно швидко сохнуть та мають низький рівень запаху. Тому раніше популярні лаки на основі масляних або алкідних смол з високим вмістом розчинників були значною мірою замінені ними. Вони, як і раніше, використовуються як покриття для дерева і металу, а також як захист від корозії.

Поліуретанові лаки мають аналогічну твердість і можуть бути знайдені в тій же області застосування. Однак перед переробкою два компоненти необхідно змішати. Процедура, яку необхідно використовувати для фарбування епоксидною смолою. Вона ідеально підходить для жорстких конструкцій зі сталі та бетону, які також можуть бути під водою. В основному вони використовуються для обробки дерева в інтер'єрі або для музичних інструментів і мають високу стійкість до механічного зносу.

Де купити лакофарбові матеріали у Києві?

«Околоремонт» запрошує ознайомитися з повним переліком продуктів та купити лакофарбові матеріали з доставкою по Україні.

Вгору