МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Фарба для стін

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити фарбу для стін в Україні 

Вибір необхідного типу фарби для оздоблення стін може поставити в глухий кут недосвідченого людини. На сучасному будівельному ринку найбільшою популярністю володіють акрилові, водоемульсійні, латексні, алкідні, силіконові і масляні фарби. Правильніше за все буде купити фарбу для стін, грунтуючись на призначення приміщення, середній температурі в ньому і рівні вологості.

Особливості різних фарб для стін 

Водоемульсійні фарби прийнято також називати воднодісперсіоннимі, таке лакофарбове покриття відрізняється практичністю, а ціна фарби для стін є доступною. Серед достоїнств також виділяється стійкість до бруду.

Акрилові фарби створюються на основі акрилових смол і часто застосовуються для обробки стін в приміщеннях з підвищеною вологістю і загального користування. Низька ступінь зносу, відсутність запаху, швидке висихання і створення щільної однорідної плівки, що захищає поверхні від вологи - основні переваги акрилових складів.

Латексна фарба для стін являє собою водоемульсійні склад з латексними полімерами. Дане лакофарбове покриття може використовуватися в житлових кімнатах і громадських приміщеннях. Фарбі властива висока стійкість до механічного впливу, широкий вибір колірних рішень і відмінна вологозахист.

Що стосується алкідних фарб, вони утворюють на поверхні тонкий, який не дихає, шар з високою водонепроникністю. Ці фарби  дуже довго висихають, формуючи зносостійке покриття, що дозволяє ефективно використовувати алкідні матеріали для обробки металевих поверхонь, забезпечуючи якісний захист від іржі.

Олійні фарби сохнуть значно довше і виділяють специфічний запах, але дуже доступна ціна і значний рівень зносостійкості дозволяє цим складам зберігати непогану популярність. Оброблена таким забарвленням поверхню буде довго мати відмінний зовнішній вигляд, а численні кольору фарби для стін допоможуть легко підібрати необхідний відтінок.

Нарешті, силіконові фарби, що поєднують в собі переваги інших водоемульсійних складів, включаючи стійкість до зношування, водостійкість і паропроникність. Ключовою особливістю силіконових фарб є готова поверхня, утворена відразу після нанесення. Дана властивість забезпечує силіконовим матеріалами широке поширення в фасадних роботах, коли той чи інший матеріал необхідно повноцінно захистити від вологи.

Де придбати фарбу для стін 

Інтернет-магазин Околоремонта пропонує купити фарбу для стін від кращих виробників за прийнятними цінами. Наш широкий асортимент лакофарбових покриттів допоможе вибрати, а необхідні властивості складу і необхідні кольори фарб для стін.

Досвідчені консультанти магазину допоможуть підібрати матеріал, що повністю відповідає вашим побажанням, потреб і бюджету. За допомогою швидкої доставки замовлених товарів по Україні, вже через короткий термін ви зможете почати оздоблювальні роботи, використовуючи придбану фарбу.

Фарба для кімнати — як вибрати? Яка фарба краще?

Більшість пропонованих сьогодні фарб є акрилові або латексні емульсії. У них багато спільних рис, але є і відмінності, які, однак, стосуються в основному естетичних цінностей. Адже вибір між двома варіантами зовсім не очевидний.

Характеристики акрилових і латексних фарб

Відмінності між цими двома типами фарб в основному стосуються складу основи, що виражається в невеликих, майже непомітних для непрофесійного художника відмінності в в'язкості або щільності фарб. Однак, коли справа доходить до практичного застосування, латексні і акрилові емульсії можна описати разом:

  • розбавляються водою;
  • вони не залишають після фарбування неприємного запаху;
  • вони безпечні для здоров'я і навколишнього середовища;
  • мають гарну адгезію;
  • їх можна наносити на гіпсокартон, гіпсову і вапняну штукатурку або змішані штукатурки;
  • їх можна наносити різними способами, в тому числі валиком або пензлем.

Наведений вище список показує, що не має значення, чи буде фарба для кімнати акриловою чи латексною коли справа доходить до функціональності. Характеристики конкретного продукту мають більше значення.

Яка фарба підійде для окремих кімнат?

Для кімнати новонародженого та немовляти

Підійдуть як акрилові, так і латексні фарби, а також більшість інших видів, крім масляних фарб, які дуже надовго залишають в повітрі неприємний запах. Варто інвестувати в фарбу I класу (стійкість до стирання) або фарбу II класу (миюча фарба).

Фарба для дитячої кімнати

Як і у випадку з кімнатами для немовлят, тут також слід стежити за тим, щоб лакофарбове покриття було стійким до забруднень, але легко очищалося. Стійка до стирання фарба — найрозумніший вибір. Фарба для дитячої кімнати повинна бути естетичною та функціональною, але питання вибору відповідного кольору складніше.

Фарба для кімнати підлітка

У молодіжних кімнатах можна з успіхом використовувати миючі фарби замість стійких до стирання, хоча, звичайно, вони трохи менш стійкі до бруду.

Фарба для вітальні

У вітальні більше свободи. Оптимальний вибір між довговічністю і ціною — стійка до стирання зазвичай не потрібна, але в деяких випадках сухого чищення може бути недостатньо, але це залежить від того, як використовується кімната.

Фарби для стін: скільки потрібно?

  1. Підготуйте матеріали, необхідні для фарбування стін: сходи, валики, кисті, піддон для фарби, фольгу, малярні стрічки, розчинник, шпаклівку для заповнення пустот, плоскогубці і викрутки для видалення цвяхів зі стін якщо вони є.
  2. Скільки потрібно фарби? Розрахуйте площу стін. Виміряйте ширину кожної і складіть значення. Результат помножте на висоту. Приклад для кімнати розміром 3х4 м і висотою 3 м: 3 + 3 + 4 + 4 = 14 м; 14x3 = 42 м². Визначте площу стелі, помноживши більш короткий і довгий бік (тут: 3x4 = 12 м²). Тепер перевірте характеристики фарби. Літра вистачить на 14 м²? Розділивши 42 на 14, ви вже знаєте, що для фарбування стін вам знадобиться 3 літри фарби.
  3. Перед фарбуванням стін звільніть кімнату, по можливості захистіть меблі і підлогу.
  4. Почніть фарбувати квартиру зі стелі, потім займіться стінами, дерев'яними або металевими елементами. Почніть з краю і просувайтеся до центру поверхні. Не набирайте пензлем занадто багато фарби. Робіть ковзаючі штрихи. Добре розподіляйте фарбу.
  5. Спробуйте фарбувати стіни при денному світлі і при відкритому вікні (ви прискорити висихання стін, позбудетеся від парів фарби).
Вгору