МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Фарба гумова для стін

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гумова фарба для стін — властивості і застосування

Щоб пофарбувати дерев'яні, сталеві, бетонні або чавунні елементи, які використовуються на відкритому повітрі, вам знадобиться фарба, покриття якої також буде стійке до погодних умов — дощу чи низьких температур. Якщо ви хочете захистити металеві поверхні від іржі і в той же час надати їм приємний колір, вам слід подумати про придбання відповідної гумової фарби.

Що таке гумова фарба?

Відповідь на питання, що таке гумова фарба, досить проста. Це фарба, яка створює міцний і гнучкий захисний шар на поверхні, що фарбується. Це дозволяє — в поєднанні з відповідною антикорозійною грунтовкою — ефективно захищати поверхні від іржі, яка в кінцевому підсумку буде буквально смертельною для будь-якого металевого елемента зовні.

Нанесення емульсії

Фарби на основі акрилового латексу будуть використовуватися для захисту всіх поверхонь, що піддаються впливу шкідливих факторів. З їх допомогою можна фарбувати металеві та чавунні елементи конструкцій. Це покриття в поєднанні з вищезазначеними антикорозійними грунтовками ефективно бореться з роз'їдаючою метал корозією. Якщо ви будете фарбувати металеві або чавунні деталі, які можуть піддаватися корозії, цей продукт — хороший вибір.

Фарбу гумову для стін, також можна використовувати вдома або в майстерні. Це відмінний вибір, якщо ви хочете захистити дерево або столярні вироби від вологи, яка дійсно небезпечна для цього матеріалу. Ви також повинні вибрати цей тип продукту, якщо хочете покрити бетон або штукатурку (вапно і цемент) міцним захисним покриттям.

Як фарбувати гумовою фарбою?

Нанесення цього виду продукції в принципі нічим не відрізняється від фарбування «звичайними» фарбами. Перш за все, важливо добре підготувати підставу. Перед початком роботи очистити забарвлену поверхню від бруду, старих шарів фарби, особливо від масел і жирів. Якщо матеріал шорсткий, треба відшліфувати його дрібнозернистим наждачним папером, щоб фарба краще трималася. Не забудьте пізніше видалити пил з підстави!

Фарбу ретельно перемішати. Якщо вона надто густа, можна розбавити її водою. Фарбування важливо проводити при температурі вище 5 градусів за Цельсієм, але не вище 35 градусів. Можливості нанесення фарби різноманітні. Ви можете використовувати розпилювач, завдяки якому отримаєте рівне прикриття. Також можна фарбувати пензлем або валиком.

Ретельно вибирайте малярський валик. Як завжди, діє правило — чим більше нерівна і шорстка поверхня, тим довше повинна бути щетина на валику.

Кількість шарів фарби слід підбирати в залежності від того, наскільки несприятливим буде середовище, в якому буде знаходитися фарбуюча поверхня. Наносячи два або три шари, ви можете бути впевнені, що покриття буде підходящим і фарба повністю проявить свої властивості.

Скільки сохне гумова фарба?

Час висихання емалі залежить від товщини нанесеного шару. Зазвичай фарбі цього типу потрібно мінімум 2 години для висихання на поверхні і 10 годин для повного висихання.

Якщо ви плануєте нанести два або більше шарів, будьте готові почекати від 30 хвилин до 2 годин між шарами.

Якщо вам потрібен продукт, який надійно захистить проблемні поверхні — такі, як метал, дерево або бетон — і при цьому піклується про естетику, треба вибирати і купувати фарбу гумову для стін в Харкові на сайті магазина ОКОЛОРЕМОНТА. Фарба дає масу можливостей, і її нанесення нескладно. Тільки не забувайте дотримуватися запобіжних заходів при фарбуванні.

Вгору