Кількість
|
Вартість
|
||
|
Склад сумішей для гідроізоляції будівельних конструкцій
Якість та ефективність виконання захисних заходів різного виду будівельних конструкцій багато в чому залежить від того, що входить до складу робочого матеріалу. Сьогодні можна купити будівельні суміші для гідроізоляції сухі чи у вигляді мастики. Останній вид складається із синтетичних смол. Вони не допускають проникнення води або її переливу на нижчий рівень будівлі. Сухі суміші виготовляються на основі цементу певної марки або інших видів в'язких речовин. Як наповнювач в них може застосовуватися перліт, каолін, бетоніт або інші аналогічні матеріали. До цементу додається пісок, полімерні чи мінеральні добавки. Вони виконують функцію пластифікатора, а також прискорювача або сповільнювач процесу застигання. Після додавання води цей матеріал набуває оптимальної пластичності.
Класифікація
Залежно від цього, яким є склад гідроізоляційної суміші, змінюються та її властивості. Кожні з них можуть бути актуальними у певній сфері застосування.
За наповнювачем
Залежно від складу, а точніше від фракції наповнювача, гідроізоляція із каталогів сучасних виробників ділиться на такі види:
- Бетонна. У ній допускаються включення діаметром від 5 мм і від.
- Розчинна. До неї входять наповнювачі з розміром частинок до 5 мм.
- Дисперсні. Така гідроізоляція найбільш однорідна з частинками до 0,63 мм.
По дії
Для різних видів конструкцій можна замовити гідроізоляцію на цементній основі. За функціями її розрізняють кількох видів:
- Обмазувальна. Вона наноситься шаром 6,5 мм на ті поверхні, які схильні до розтріскування. Еластичність матеріалу підвищується рахунок застосування полімерних включень.
- Шовна. Така гідроізоляція застосовується для закладання ділянок введення комунікацій у вигляді труб. Також із її допомогою ізолюються ділянки стиків та монтажу заставних компонентів.
- Штукатурна. Така ізоляція необхідна для захисту бетонних та цегляних поверхонь, якщо товщина такого шару не перевищує 50 мм. Якщо покласти більше матеріалу, він буде обповзати.
- Проникаюча. Даний вид ізоляції застосовується з метою максимального гідрозахисту різного роду бетонованих конструкцій. Для цього до складу робочої суміші вводяться вологостійкі кристали.
- Напірна. Такий захист має назву водна пробка, а також гідропломба. Її використовують у разі утворення течій. За допомогою ізоляції закриваються тріщини, отвори та стики.
- Бронювальна. Такий гідрозахист замовити доречно при спорудженні басейнів та інших аналогічних конструкцій. Ця суміш наноситься тонкими шарами кілька разів для надійного захисту від проникнення вологи та повітря.
Каталог гідроізоляції від інтернет-магазину Околоремонту
На нашому сайті можна вибрати різні види цих матеріалів. Але найбільш затребуваний варіант цементний. Такий розчин для гідроізоляції наноситься на конструкції, які потребують захисту від поширення вологи, у тому числі капілярним способом. Суміш застигає і добре тримається на бетонованих, цегляних, кам'яних та інших видах основ. По їх поверхні можуть виконуватися фінішні штукатурні роботи або облицювання кахлем.
Однак, бажано, щоб це були конструкції, створені не менше трьох місяців тому. В іншому випадку під дією процесів опади гідроізоляція зазнає зміщення та можливого руйнування. Це продукція таких брендів як Ceresit, FLORA Colour, Lacrysil, Укрсоюз, Anserglob. З їх каталогів у нас можна замовити однокомпонентні гідроізоляційні суміші, клеїти рідке скло і гідроізоляційну мастику, в тому числі бітумну.
Рекомендуємо вам необхідну гідроізоляцію замовити в каталозі інтернет-магазину Околоремонту. Ми виконаємо вашу заявку в лічені дні, незалежно від її обсягу, суми та інших характеристик зробленого вами замовлення, а також від місця призначення посилки, що відправляється.