Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Цвяхи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Незамінні в будь-якій будівельній справі: купити цвяхи на сайті магазина ОКОЛОРЕМОНТА 

У багатьох будівельних компаніях цвяхи є одним з найважливіших інструментів у роботі. Принцип конічної ручки з плоским верхом настільки ж простий, наскільки переконливий і використовується повсюдно в усьому світі. У більшості випадків цвяхи для професійного використання виготовляються зі сталі. Високоякісні цвяхи також оцинковуються. Це забезпечує тривалий захист від корозії і захищає від погодних ушкоджень. 

Цвяхи доступні в різних дизайнах для абсолютно різних цілей і професійних сфер. Дізнайтеся більше про сфери застосування та розмаїтті асортименту на сайті ОКОЛОРЕМОНТА. 

Цвяхи

Цвяхи купити для різної сфери застосування 

  • Найпростіший цвях — це декоративний. Він не такий стабільний, порівняно зі сталевим, і використовується в декоративних цілях: прибити дитячий малюнок, або прикріпити до стіни розклад уроків, для перетяжки м'яких меблів і обивки дверей. Гвоздь має велику круглу головку і коротку гладку ніжку. Покритий хромом, нікелем, матеріалом імітуючим шкіру в різних кольорах. 
  • Будівельні цвяхи — найчисленніша і найбільш часто використовувана група цвяхів. Вони призначені для використання в будівництві, служать для з'єднання між собою різних елементів, найчастіше дерев'яних. З'єднання підтримується за рахунок відповідної сили тертя, що діє вздовж осі цвяха, і через правильної жорсткості штифта. Сталевий цвях міцніший. Він може пройти через цегляну кладку або бетон. Еластичність цвяха залежить від виробничого процесу: сталевий цвях піддається термообробці. Це змінює структуру матеріалу. Це робить елемент особливо твердим. У деяких моделях стрижень має різьблення, яке забезпечує більший опір матеріалу. Таким чином, з'єднання між елементами особливо стабільне і довговічне. Ці властивості особливо актуальні при будівництві підлог. 
  • Покрівельний цвях спеціально розроблений для кріплення руберойду. Голова помітно широка, щоб руберойд не рвався. Цвяхи більш стійкі до атмосферних впливів. Як компанія, що пропонує широкий асортимент цвяхів різного призначення, ми хотіли б запропонувати ще й цей тип цвяхів. Покрівельні цвяхи — це специфічні за своєю конструкцією рішення, завдання яких — надійно прикріпити руберойд до дощок. 

Купуйте якісні цвяхи, ціни на які мінімальні онлайн на сайті ОКОЛОРЕМОНТА 

При виконанні замовлень на будмайданчиках, в столярних майстернях або при ремонті зазвичай використовуються універсальні матеріали, які відомі і цінуються в багатьох галузях промисловості. До них належать будівельні цвяхи, завдання яким — забезпечити правильне кріплення і міцну конструкцію. Однак, щоб виправдати очікування, вони повинні бути правильно підібрані до конкретного матеріалу. Навіть якщо ви використовуєте цвяхи для домашніх завдань, наприклад, для кріплення фоторамки, зверніть увагу на кожну деталь, інакше ви можете неправильно прикріпити елемент або пошкодити конструкцію.

Цвяхи ціна

Щоб будівельні цвяхи відповідали вимогам складних умов, виробник повинен забезпечити їх належну підготовку і прийнятну ціну. В одних випадках достатньо і з якісної сталі, в інших потрібні цвяхи з гальванічним покриттям, додатково зміцнює стрижень цвяха від іржі. Вплив шкідливих зовнішніх факторів, таких як опади, екстремальна температура, надмірна вологість і хімічні речовини, може викликати деградацію цвяхів, що, в свою чергу, не може гарантувати довговічність і надійність відповідно до інструкції виробника. 

Найбільш поширені типи цвяхів можна знайти в асортименті магазину ОКОЛОРЕМОНТА, де також можна замовити велику кількість. Звичайно, всі цвяхи доступні різної довжини.

Вгору