Кількість
|
Вартість
|
||
|
Основні різновиди профілів для гіпсокартону
Обшивка стін і стелі, створення міжкімнатних перегородок відбуваються набагато швидше, якщо використовувати для цього спеціальні системи: профілі, куточки, маяки.
Інтернет магазин «ОколоРемонта» пропонує профіль для гіпсокартону купити в Україні, представлений в широкому асортименті. Висока якість і доступні ціни приємно порадують покупців магазину.
Основним критерієм вибору профілів для гіпсокартону є щільність металу - чим він щільніше, тим більше довговічною буде конструкція. Неякісні профілі, виготовлені з тонкого металу, можуть провиснути під власною вагою, не кажучи вже про масу листів гіпсокартону. Якщо ви вирішите профіль для гіпсокартону купити в Києві, в магазині «ОколоРемонта», то будете впевнені у високій якості, довговічності обраних виробів.
Профілі для гіпсокартону представлені такими різновидами:
- Для перегородок;
- Стіновий;
- Стельовий.
Профілі для гіпсокартону виготовляються з алюмінію або сталі. Перший варіант зустрічається рідше, оскільки відрізняється досить високою ціною. Сталеві профілі міцні і легкі, для додаткового підвищення стійкості до впливу корозії, вони покриваються шаром цинку. Оцинковані профілі підходять для приміщень з підвищеною вологістю - кухні, ванній.
Для створення основного каркасу використовуються профілі маркування UD. Такі профілі мають габарити 25 мм (ширина) і 3000 мм (довжина). При виборі напрямних профілів важливо звертати увагу на щільність металу. Вироби невеликої товщини можна використовувати для обшивки стін, але для створення підвісних стель бажано вибирати профілі більшої товщини, не менше 0.4 мм.
Несучі профілі з маркуванням CD потрібні для остаточного формування конструкції з листів гіпсокартону. На ці профілі фіксується гіпсокартон, тому саме вони відповідають за жорсткість, саме на них припадає основне навантаження. Як і напрямні, профілі CD виробляються з металу різної товщини. Чим товща сталь, тим надійнішим буде профіль. Товщина профілів, представлених в магазині «ОколоРемонта», становить від 0.3 до 0.4 мм. Габарити: довжина 3 і 4 метри, ширина 47, 50, 75 і 100 мм. Профілі UD і CD можна використовувати і для формування стельових конструкцій.
Арочні профілі використовуються в створенні складних конструкцій, прорізів з арковими склепіннями, криволінійних конструкцій з гіпсокартону. Конструкція нагадує звичайний направляючий або несучий профіль, але з великою кількістю надрізів і отворів. Ця особливість дозволяє легко зігнути профіль, надати потрібну форму.
Профілі для формування перегородок
Профілі для перегородок - на відміну від виробів для обшивки стін, мають трохи більші розміри. Ширина таких профілів 50, 75 і 100 мм, при стандартній довжині 3 і 4 метри.
Напрямні профілі з маркуванням UW призначені для того, щоб задати загальну площу, напрямок майбутньої перегородці. Такі профілі кріпляться по периметру простінка (до підлоги, стелі та прилеглих стін).
Стійку профілі CW встановлюються на систему, щоб посилити каркас і надати йому додаткової міцності. Фіксуються з кроком 400 мм, щоб з боків можна було закріпити гіпсокартон.
Інтернет магазин «ОколоРемонта» пропонує профіль для гіпсокартону, ціна якого доступна всім покупцям. Підбирайте потрібні габарити і щільність, кількість і виконуйте ремонтні роботи з якісними витратними матеріалами.
Щоб розрахувати кількість профілів, потрібно визначити - скільки потрібно напрямних. Для цього визначаємо периметр стін і кожного отвору (вікна, дверей). Сума всіх периметрів дорівнює довжині профілів, які потрібні для обшивки.
Далі визначаємо кількість стоєчних профілів. Тут використовуємо правило: відстань між стійками не повинно бути більше 60 сантиметрів. Щоб отримати загальну довжину, потрібно кількість стійок помножити на висоту кімнати.
Горизонтальні напрямні встановлюються на відстані від 60 до 80 сантиметрів. Загальну довжину можна дізнатися, помноживши кількість перемичок на довжину кімнати.