МИ ПРАЦЮЄМО! Відправлення товару здійснюється Новою Поштою та Укрпоштою за передоплатою!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Штукатурка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Штукатурка: основні види, переваги, правила нанесення

Переважно стіни та стелі всередині та зовні приміщень різних видів покриваються штукатуркою. Сучасні її види відрізняються покращеними характеристиками. Особливо якщо купити штукатурку в інтернет-магазині Околоремонта. Адже ми пропонуємо дані матеріали від провідних виробників, із відмінними властивостями, за помірними цінами.

Штукатурка

Основні різновиди штукатурки з каталогу інтернет-магазину Околоремонта та особливості їх застосування

Дані матеріали застосовуються для вирівнювання поверхні стель, стін, дверних та віконних укосів. Це робить їх більш міцними та естетичними. Але за допомогою сучасних штукатурних сумішей не тільки вирівнюють стінові конструкції, але також створюють автономні покриття, що виконують функції захисту, гідро- та теплоізоляції.

Види штукатурки за призначенням

У нашому інтернет-магазині штукатурку можна купити і для декоративного оздоблення стін. Найбільш затребуваними вважаються такі види штукатурних сумішей:

 • Звичайні. З їх допомогою стіни та інші поверхні вирівнюються і готуються для подальшого оздоблення, наприклад, фарбування, шпаклювання або обклеювання шпалерами.
 • Спеціальні. Ці матеріали вибираються безпосередньо для певних умов застосування. Вони можуть забезпечувати захист від підвищеної вологості, холоду та шуму.
 • Декоративні. Такі штукатурні суміші дають змогу створювати унікальні рельєфні покриття. Вони можуть прикрасити будь-яку поверхню, надати їй певної художньої виразності.

Види штукатурки за їх складом

Вибрати та замовити штукатурку в каталозі нашого інтернет-магазину можна і за складом. Так, у сухі суміші найчастіше додаються спеціальні елементи, призначені для продовження терміну схоплювання нанесеного розчину. Таким чином, істотно підвищується якість виконаних робіт, включаючи надійність зчеплення з основою. Найчастіше покупці вважають за краще замовити штукатурку:

 • акрилову;
 • силіконову;
 • гіпсову;
 • цементну;
 • вапняну;
 • мінеральну.

Вибір штукатурки за властивостями

Від складу штукатурної суміші залежить її властивості. Це потрібно враховувати, щоб отримати запланований результат. У нас можна вибрати штукатурку з такими властивостями:

 • Надміцна. Така штукатурна суміш потрібна для виконання стяжки підлоги.
 • Термостійка. Даний варіант незамінний при укладанні системи теплих підлог.
 • Декоративна. У нас пропонується мозаїчна, камінкова штукатурка та короїд.

Штукатурка за типом поверхні

Цьому моменту також потрібно приділити належну увагу, перш ніж замовити штукатурку. В інтернет-магазині Околоремонту широким попитом користуються такі суміші для нанесення по бетону та штукатурці, усередині та зовні будівель. Штукатуркою можна покривати стіни стелі, у тому числі у ванній кімнаті, житлових та нежитлових приміщеннях.

Уныверсальна штукатурка

Особливості нанесення суміші

 1. Найпоширенішими вважаються види штукатурки з основою цементу або гіпсу. Так, якщо це цементна штукатурна суміш, то вона однозначно буде стартовою. Наноситься вона, зокрема, зовні приміщень.
 2. Даний матеріал має відмінну адгезію по відношенню до цегляних, бетонованих і цементованих поверхонь. Крім того, цемент стійкий до впливу вологого середовища. Тому така штукатурка підходить для використання у ванній кімнаті та навіть басейні.
 3. Для застосування у вологих приміщеннях до складу суміші додаються гідрофобні включення. Саме вони наділяють матеріал актуальними водовідштовхувальними характеристиками. Тому навіть у вступному середовищі штукатурка не розмокає і не відвалюється.
 4. Штукатурні суміші на основі гіпсу більш придатні для застосування усередині приміщень. Але їхня вологість має бути мінімальною.

Рекомендуємо вам саме у нашому інтернет-магазині вибрати та замовити штукатурку. Ціни на такі будівельні матеріали у нас цілком помірні. А характеристики гарантуються такими топовими виробниками, як, наприклад, торгові марки Ceresit, ProCristal, Knauf, FOVEO TECH, Anserglob.

Вгору