Колеровочна студія фарб в Харкові

 Незважаючи на широкий вибір колірної гами фарб в сучасному асортименті магазинів, іноді і його може бути недостатньо.  Рішенням проблеми стає колеровка фарби в студії, при якому здійснюється змішування основної світлої фарби і пігменту певного кольору, а на виході виходять різні кольори і відтінки.

 Актуальність колеровки фарби і штукатурки відзначається відносно професійних дизайнерів, архітекторів і тих людей, які виконують ремонтно-будівельні роботи своїми силами.  Інтернет-магазин «Околоремонта» здійснює колеровку фарб і оздоблювальних матеріалів в Харкові, використовуючи комп'ютерне обладнання та технології компанії Śnieżka.

Як відбувається підбір фарби студії

Комп'ютерна колеровка фарби вимагає тільки підбору необхідного відтінку, після чого спеціальне обладнання точно розраховує пропорції готової суміші. Така колеровка фарб в Харкові дозволить повторити результат зі 100% точністю, якщо це буде потрібно. Цього ніколи не вдасться досягти при ручному замісі компонентів.

Сучасна колеровочная техніка надасть колір спектра за кілька хвилин, а точність повторення буде ідеальною. У якісних барвників Śnieżka відзначається підвищена стійкість, що має особливе значення при зовнішніх роботах. Наша колеровочна студія гарантує тривале збереження покриттям початкового відтінку, незалежно від впливу сонячних променів і вологи. Що стосується внутрішніх робіт, тут на перший план виходить екологічність і нетоксичність фарб, абсолютна безпека для здоров'я людей і тварин.

Переваги та особливості колеровки фарби від нашої студії

Магазин «Околоремонта» пропонує виконання колеровки фарби з наступними перевагами:

  • Вам надається нічим не обмежена колірна гамма і можливість самостійно підібрати відтінок, грунтуючись на сотнях варіантів, з високим ступенем точності.
  • За мінімальний відрізок часу наша колеровочная студія в Харкові виготовить для вас будь-який обсяг фарби потрібного кольору.
  • Підбір кінцевого кольору суміші здійснюється на місці проведення робіт за допомогою повноцінного каталогу пропонованих відтінків.
  • Якщо ви потребуєте оновлення фарбового покриття чи проведенні додаткової забарвлення, існує можливість отримувати один і той же точний відтінок за допомогою ідеальної дозування пігментних компонентів
  • Ми надаємо можливість розробки індивідуальних відтінків.
  • Кожне властивість лакофарбових матеріалів буде збережено після процедури фарбування. 
  • Процес колеровки фарби здійснюється на будь-яких сполучни

Колеровка фарб в салоні виконується шляхом додавання в базисні фарби пігментних концентратів, щоб отримати потрібний відтінок з використанням спеціального обладнання. Комп'ютерна техніка обчислює точний обсяг пігментного пасти. Більш детальну інформацію можуть надати наші фахівці.

Колеровочная студія знаходиться за адресою: м. Харків, пр. Московський, 259 "Фірмовий салон лакофарбових матеріалів Śnieżka", тел: 067 572 02 16