Бажання
Додайте товари до списку бажань
Будматеріали: інтернет-магазин будівельних матеріалів «Околоремонта»
0
Мій кошик

Біозахист для каменю

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Біозахист кам'яних конструкцій

Для профілактики та лікування уражених ділянок кам'яних будівель грибками і цвіллю, які не тільки пагубнейшим чином впливають на здоров'я й загрожують життю людини і навколишнього середовища, але і псують естетичний вигляд кам'яної поверхні, сьогодні широко застосовуються різні антисептики. Великий асортимент сучасного будівельного ринку дозволяє придбати биозащиту для каменю, яка допоможе запобігти будь-якого виду биопоражение. Комплексний вплив біоцидної просочення забезпечує кам'яної поверхні довгострокову захист не тільки від ураження шкідливими суперечками, але і підвищує стійкість каменю до атмосферних впливів, тим самим зберігаючи і його естетичні властивості на довгий час.

Обробляти камінь просоченням слід в теплу і суху пору року з тим, щоб препарат глибоко проник в структуру. Чим простіше випадок, в якому використовується складу, тим менш насиченим він повинен бути. Для проведення профілактичних робіт з новими спорудами матеріал можна рясно розводити водою згідно інструкції, в два-чотири рази. Якщо зараження поверхні вже відбулося і необхідне лікування, препарат використовується нерозведеним з повторним нанесенням після проміжного сушіння.

Біозахист з каменю – купити на Okoloremonta

Каталог нашого спеціалізованого будівельного сервісу пропонує широкий вибір биопропиток для всіх типів поверхні і для будь-яких видів робіт. Фірмова продукція представлена провідними брендами України і зарубіжжя, що спеціалізуються на виробництві лакофарбових і будівельних матеріалів. Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки. Передбачений порядок надання гарантійного обслуговування для всіх товарів, продаж проводитися як оптом, так і роздробом, а оплата та доставка здійснюється по всій Україні будь-яким зручним способом.

Біозахист каменю, ціна на яку в нашому магазині прийнятна будь бюджету, представлена в об'ємі 1 л та 5 л на одиницю товару. Закупівля доступна як в готівковій, так і в безготівковій формі розрахунку. Оскільки наш сервіс підтримує цікаву акційну програму і проводить сезонні розпродажі, Ви можете підібрати всі необхідні матеріали для свого будівництва за найвигіднішими цінами. Щоб не пропустити новини про свіжих акційних пропозиціях, Ви можете пройти просту реєстрацію на сайті. На будь-яке запитання наш менеджер охоче надасть безкоштовну консультацію за номером, вказаним на сторінці, і допоможе підібрати найбільш підходящі продукти.

Вгору